הנסיך הארי בשיחת זום עם הורים בריטים

הארי השתתף בשיחת וידאו עם הורים לילדים חולים המתגוררים בלוס אנג'לס, ושיתף בחוויות משלו מההסגר. "יש המון דברים חיוביים שקורים בתקופה הזו, שמחייבת אותנו לזמן משפחתי"

 

שיחת הזום של הנסיך הארי

שיחת הזום של הנסיך הארי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אם חשבתם שרק אתם מוצאים את עצמכם בשיחות זום מביכות עם החבר'ה מהעבודה, שמחו לגלות שאתם ממש לא לבד. הנסיך הארי הצטרף לשיחת זום עם כמה הורים בריטיים המתגוררים בלוס אנג'לס, לשם עברו הנסיך ואשתו מייגן מרקל בחודש מרץ האחרון, ושיתף איתם את החוויות העוברות עליו בהסגר, יחד עם בנו ארצ'י בן ה-11 חודשים.

 

במהלך שיחת הזום הארי סיפר למשפחות שהוא כמעט מרגיש אשם על הזמן שהוא מבלה עם משפחתו ושמספיקה לו ההתמודדות עם ילד אחד בזמן שהם תקועים בבית והוסיף כי הוא בהחלט מנצל את זמן האיכות שנכפה עליהם. "יש המון דברים חיוביים שקורים בתקופה הזו, שמחייבת אותנו לזמן משפחתי - כל כך הרבה זמן משפחתי - שאתה כמעט מרגיש רגשות אשמה על כך. צריך לחגוג את הרגעים האלה שאתה פשוט שוכב על הרצפה, מתגלגל, מתרוצץ. בסופו של דבר ובאופן בלתי נמנע, חצי שעה לאחר מכן או אפילו יום אחר כך יהיה משהו שתצטרך להתמודד איתו ולא תוכל לברוח מזה".

 

לחלוטין תמונה השנה!
לחלוטין תמונה השנה!

 

במהלך השיחה, שנמשכה כ-30 דקות, הארי שמע כיצד שאר ההורים מתמודדים עם המשבר שנוצר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והעצים את הקשיים שהמשפחות חוו עוד קודם, כשהתמודדו עם טיפול וגידול של ילדים חולים. יחד הם דיברו על האתגרים, דרכי ההתמודדות וסיפרו איך הם מעבירים את זמנם בבידוד.

 

כשנשאל הנסיך לשלומו, ענה: "אני חושב שזה בהחלט תקופה מוזרה, זמנים מוזרים. כולנו חווים את אותו הדבר אך בצורה מאוד ייחודית. אך ככל שזה נמשך אני מדמיין את הקושי שהולך ומתעצם כלפי כל אחד ואחד מכם". 

 

הנסיך הארי בשיחת זום
הנסיך הארי בשיחת זום
 

לסיום, נתן הארי טיפ, כזה שאנחנו גם מתכוונים לאמץ: "בסופו של דבר הכל קשור למורל. אם אתה מתעורר בבוקר ואומר לעצמך 'יום טוב, יום חדש, כל המשפחה שלי כאן, מה כולנו נעשה?' והמורל גבוה, זה יעזור. כמובן שיש את הפחד של מה עלול לקרות אבל יש כל כך הרבה דברים שמחוץ לשליטתנו שלפתע הבנו עד כמה אנחנו קטנים".  

 

הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018