ריחו"ל

מצרכים, המבורגרים ומרתון ריקודים: הכוכבים מתגייסים למען התושבים

לצד הכוכבים שתורמים בימים אלו סכומי כסף מכובדים לעמותות הצדקה השונות, יש גם סלבס שתורמים בדרכים אחרות. קלואי קרדשיאן שילמה על מצרכים של קשישים, סנדרה בולוק וקיילי ג'נר קנו מסכות לצוותי הרפואה, מיילי סימפסון תרמה ארוחות טאקו ובן אפלק מארגן אירוע ענק של משחק פוקר

שילמה על מצרכים של קשישים. קלואי קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
שילמה על מצרכים של קשישים. קלואי קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

רבות דובר בתקופה האחרונה על כוכבי הוליווד שהתגייסו ותרמו כספים למלחמה בקורונה ולארגוני צדקה העוזרים למיעוטי יכולת וכאלה שנפגעו מהמחלה. בין התורמים המפורסמים אפשר למצוא את אלן דג'נרס, ג'ורג' ואמאל קלוני, קים קרדשיאן, ריהאנה, פריס הילטון, קארדי בי, אופרה ווינפרי, ג'יי זי ועוד רבים אחרים. יחד עם זאת, יש גם כאלה שבחרו לתרום לא רק לארגונים אלא ישירות לתושבים.

 

קלואי קרדשיאן בחרה דרך מעניינת ומרגשת לעזור – היא הסתובבה בין חנויות מכולת בלוס אנג'לס ושילמה עבור קניותיהם של לקוחות קשישים. חנויות רבות בעיר נפתחות בימים אלה שעה קודם, ב-7 בבוקר על מנת לשרת בשעה זו תושבים מבוגרים. קרדשיאן השכימה קום ובילתה את השעה המוקדמת במעבר בין החנויות וגיהוץ האשראי שלה למטרה הטובה הזו.

 

הכוכבת לא הסתפקה בכך וגם רכשה שוברי מתנה עבור 200 מעובדי החנויות בהן הסתובבה – והחלק המפתיע והמשעשע יותר – היא גם נכנסה מדי פעם לקופה ועזרה לקופאים להעביר מוצרים (או שיותר סביר להניח - רק הפריעה להם והאטה את עבודתם).

 

משפחה של נדבנים. קלואי קרדשיאן וקיילי ג'נר  (צילום: אינסטגרם)
משפחה של נדבנים. קלואי קרדשיאן וקיילי ג'נר צילום: אינסטגרם

 

גם אמה ואחותה של קרדשיאן, קריס וקיילי ג'נר התגייסו ותרמו מלבד כסף גם מחטאי ידיים עבור כוחות הרפואה. סנדרה בולוק מצידה, תרמה 6,000 מסכות והזמרת הלסי הגדילה ותרמה לא פחות מ-100,000 מסכות, אותה כמות שתרמו גם הראפרים ג'יי זי ומיק מיל.

 

והיו עוד כוכבים שדאגו שאף אחד לא ישאר רעב. הנסיך הארי ומייגן מרקל חילקו סלי מזון למשפחות בלוס אנג'לס הנמצאות בהסגר, מיילי סיירוס וקודי סימפסון תרמו ארוחות טאקו לעובדי הרפואה במרכז רפואי בקליפורניה, בעוד הדוגמנית קרלי קלוס והראפר סנופ דוג תרמו לבתי החולים וארגונים לחלוקת מזון המבורגרים של חברת תחליפי הבשר "ביונד מיט".

 

"זה אמור להיות פה איפשהו!". מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Mega)
"זה אמור להיות פה איפשהו!". מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Mega

 

ויש גם כוכבים שמצאו דרכים מקוריות ומעניינות לתרום. אחרי שאכלנו טאקו והמבורגרים טבעוניים, הגיע הזמן לשרוף את הקלוריות בקצת ריקודים – הראפר דידי הודיע שיערוך אירוע ריקודים ענק שהכנסותיו יועברו לכוחות הרפואה. אם אתם פחות בעניין של ריקוד ויותר אוהבים לשחק קלפים, לבן אפלק גם יש הצעה בשבילכם – אירוע התרמה ענקי של משחקי פוקר.

 

לא נזכיר את עברו הבעייתי בכל מה שקשור למשחקי פוקר. בן אפלק (צילום: Gettyimages)
לא נזכיר את עברו הבעייתי בכל מה שקשור למשחקי פוקר. בן אפלקצילום: Gettyimages

 

בדיוק כפי שהגולשים אוהבים לעשות אתגרים ויראליים שונים ומשונים, הפעם הסלבס פצחו באתגר משלהם, שבו כל אחד מהם תורם למכירה פומבית חפץ אישי במטרה לגייס כספים לעמותות המספקות אוכל לנזקקים. גווינת' פאלטרו תרמה שמלה איתה הגיעה לטקס האוסקר בשנת 2000, אלן דג'נרס הציעה הזדמנות למעריצים להנחות לצידה את התוכנית היומית שלה, מת'יו מקונוהיי מציע אפשרות לצפות איתו יחד במשחק פוטבול וליאונרדו דיקפריו וקווין הארט מציעים תפקידים בסרטיהם הבאים.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018