ריחו"ל

היופי עובר במשפחה: קייט הדסון וגולדי הון על שער ה"יפים" של מגזין People

מגזין People בוחר מדי שנה את הכוכבת שתעטר את הגיליון המיוחד של הסלבס היפים ביותר. השנה הוחלט לבחור לא בכוכבת אחת, אלא במשפחה שלמה: גולדי הון, בתה קייט הדסון והנכדה, רני רוז. היופי עובר בתורשה!

3 דורות של יופי. גולדי הון, קייט הדסון ובתה התינוקת רני רוז (צילום מסך)
3 דורות של יופי. גולדי הון, קייט הדסון ובתה התינוקת רני רוזצילום מסך

 

הגיע הזמן הזה בשנה – הרגע שבו מגזין People בוחר את הכוכבת שתעטר את שער הגיליון השנתי שמוקדש לכוכבים היפים של הוליווד (ונשאלת השאלה - האם לא כל גיליון שלהם בעצם מוקדש לכוכבים היפים של הוליווד? אבל נניח לזה כרגע). זו השנה ה-30 שהגיליון המיוחד יוצא, ואת הכבוד להתנוסס על שערו קיבלה הפעם לא כוכבת אחת, אלא משפחה: גולדי הון (74), בתה קייט הדסון (41) ובתה התינוקת של הדסון, רני רוז בת השנה.

 

הדסון חשפה את השער בזמן שהתראיינה מביתה לתוכנית של אלן דג'נרס: "כל כך שמחתי שזו תמונה משפחתית, כי עכשיו, יותר מתמיד, המשפחה היא הכל, לא? בסופו של דבר אנחנו עושים כל מה שאפשר על ידי כך שאנחנו נשארים בפנים, לא רק למעננו אלא גם למען בריאותם של המשפחות שלנו, כדי להגן על היחידה שלנו. אני חושבת שהמסר של יחידה אחת חזקה הוא מאוד חשוב ויפה".

 

את תמונת השער של המגזין הספיקו השלוש לצלם עוד לפני שהעולם נכנס להסגר, אבל הריאיון עמן נערך ממש לאחרונה, כך שכבר היו להן תובנות על התקופה המוזרה בה אנו חיים: "זה בהחלט זמן מעניין להבין מה באמת חשוב", סיפרה הדסון מביתה שבלוס אנג'לס, בו היא מתגוררת עם בן זוגה, דני פוג'יקווה ושני בניה פרט לרני, ריידר (16) ובינג (8). "החיים מעולם לא היו שבריריים יותר", הוסיפה.

 

הדסון סיפרה שהעובדה שהיא מצטלמת לשער העיתון יחד עם אמה ובתה חשובה לה מאוד, שכן השער הראשון שלה אי פעם היה גם עם אמא שלה: "הגעתי הביתה מבית הספר, ואמא שלי קראה לי להצטלם איתה. התמונה הזו הייתה בסוף על השער. מאוחר יותר בחיים חשבתי לעצמי כמה מעניין שהתמונה הזו חזתה את הקריירה שלי".

 

הכל עובר במשפחה! (צילום: Getty Images)
הכל עובר במשפחה!צילום: Getty Images

 

הדסון נתנה גם את הקרדיט על הביטחון העצמי הרב שיש לה לאמה: "אמא שלי בהחלט נתנה לי את הבסיס להרגיש בטוחה בעצמי מספיק כדי שאצא ואהיה עצמית. היא מעודדת נהדרת. אני רק מקווה שאתן גם לרני את אותו הביטחון".

 

הכוכבת סיפרה על העצות שהון נהגה לתת לה בצעירותה: "לעולם אל תתני לגבר לעמעם את האור שלך", אמרה לה אמה פעם. "לכן אף פעם לא הגדרתי את עצמי דרך עיניהם של גברים. אני יכולה להגדיר את עצמי דרך הזוגיות שאנחנו בונים יחד. זה מה שאמא שלי נתנה לי", סיפרה הדסון.

 

הון היא עוף יוצא דופן בהוליווד, במקום שבו קשרים רומנטיים באים והולכים כלאחר יד, השחקנית הוותיקה נמצאת בזוגיות של 37 שנים עם השחקן קורט ראסל. הדסון סיפרה על מערכת היחסים של אמה ושל ראסל: "להחזיק מעמד כמוהם זו המטרה. העובדה שהם הצליחו לשמור על אחדות עבור כולנו, גם בזמנים קשים... הם ממש מרכז חיינו". הון הוסיפה: "כשיש לך ילדים וגבר שאוהב אותם, זה יוצר קשר חזק מאוד".

 

37 שנות זוגיות, זה שיא הוליוודי? גולדי הון וקורט ראסל (צילום: Getty Images)
37 שנות זוגיות, זה שיא הוליוודי? גולדי הון וקורט ראסלצילום: Getty Images

 

זו לא הפעם הראשונה שהדסון מעטרת את שער גיליון היפים של המגזין – היא כיכבה בו גם ב-2008. בשנים קודמות עשו זאת כוכבות כמו ג'ניפר גרנר, פינק, ג'וליה רוברטס, לופיטה ניונגו וג'ניפר אניסטון.

 

הכי יפות שיש (צילום: Getty Images)
הכי יפות שישצילום: Getty Images

עם הדור הצעיר. קייט הדסון ורני רוז (צילום מסך)
עם הדור הצעיר. קייט הדסון ורני רוזצילום מסך

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018