רכילות+

תמורת 30k עוקבים: אביב גפן מבשל ושר

בלוגרית האוכל דניאל עמית ביקשה מעוקביה מתנה ליום הולדת 30: להשיג לה ברכה אישית מאביב גפן. הכוכב שמע על הבקשה והציע לה דיל - עוקבים חדשים בתמורה לארוחת ערב. היא העלתה את ההימור והתוצאות לפניכם. צפו

 

בלוגרית האוכל דניאל עמית היא מעריצה ידועה של אביב גפן ולפני שבוע הייתה לה בקשה מעוקביה: ברכה מהזמר. היא העלתה סטורי בחשבון האינסטגרם שלה והכריזה: "בשבוע הבא, ב-23 באפריל, יש לי יום הולדת 30. מי שמביא ברכה מאביב גפן מקבל סיר פסטה... רק ברכה, יום הולדת 30, תרחמו עלי! לא אכפת לי גם שיבוא לשיר לי מתחת לחלון".

 

עוקביה של עמית (מעל 165 אלף) נענו לבקשה והציפו את גפן בפניות ובבקשות לברך אותה ולשיר לה מתחת לחלונה. הזמר לא התעלם, והפתיע כששלח לה בתגובה הודעה בה הוא מאתגר אותה להשיג לו 20 אלף עוקבים נוספים באינסטגרם. אם תצליח - יבשל לה ארוחה. עמית החליטה להגדיל את ההימור, להציע עוד עשרת אלפים עוקבים (30k סה"כ) אם יבטיח לשיר לה מתחת לחלון. הוא הסכים והבלוגרית הפופולרית עמדה במשימה בקלילות וביקשה מאוהדיה להעלות עוקב לגפן.

 

אמש (ד'), כמה שעות לפני יום הולדתה, הגיע גפן כמובטח לביתה של עמית יחד עם בנו דילן. הכוכב שינס מתניים ונכנס למטבח, שם בישל קדירת בשר. בזמן ההכנות דילן סיפר שאביו מבשל מעולה, וגפן אישר זאת והעיד על עצמו שהוא אימת השפים.

 

 

אחרי שאכלו ושתו כמה צ'ייסרים (רק אלו שבגיל המתאים כמובן), גפן יצא אל החלון ושר כמה משיריו להנאתם של דניאל ושל העוברים והשבים שצפו בו מהרחוב.

 

כשעזב את ביתה, סיפר לנו הכוכב שעמית מאוד נהנתה מהאוכל שהכין לה והוסיף שלדעתו יישארו חברים גם בהמשך. בכך הושלמה העסקה האטרקטיבית של שני הצדדים: גפן קיבל עשרות אלפי עוקבים חדשים ועמית קיבלה את מתנת יום ההולדת שכל כך רצתה.

 

קצת כמו לקנות עוקבים. אביב גפן (צילום: אמיר מאירי)
קצת כמו לקנות עוקבים. אביב גפןצילום: אמיר מאירי

רק שימי סיר על החלון (צילום: אמיר מאירי)
רק שימי סיר על החלוןצילום: אמיר מאירי

הבן דילן בא לעזור לאבא (צילום: אמיר מאירי)
הבן דילן בא לעזור לאבאצילום: אמיר מאירי

 

צילם וביקש לטעום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018