רכילות+

מרגש: הסלבס פוגשים את ההורים אחרי ההסגר

אחרי חודשיים ארוכים ומלאים בהגבלות זה סוף סוף קרה - ראש הממשלה אישר לפגוש את בני המשפחה וכוכבי הביצה מיהרו לפגוש את הוריהם, הסבים והסבתות. וכן, כמובן שהם דאגו לתעד הכל ברשתות החברתיות

נפגשים ונהנים (צילום: אינסטגרם)
נפגשים ונהניםצילום: אינסטגרם
 

 

אחרי שבועות ארוכים של הסגר ואיסורים לפגוש את בני המשפחה המבוגרים, ביום שני האחרון הכריז ראש ממשלה בנימין נתניהו על הקלות חדשות, כשהמשמעותית בהן היא לאפשר להיפגש עם ההורים, הסבים והסבתות. כוכבי הביצה, שדיברו לא פעם על הגעגוע למשפחה בתקופת הקורונה, מיהרו לפגוש את משפחותיהם ואיך לא - תיעדו הכל. המלצת המערכת: טישיו בשלוף. 

 

יעל בר זוהר נפגשת עם אבא, הבת ליה נפגשת עם סבא והסבתא:

יום הולדת עם סבא וסבתא! (צילום: אינסטגרם)
יום הולדת עם סבא וסבתא!צילום: אינסטגרם

 

אתמול (ג') גיא זו-ארץ העלה תמונה לחשבון האינסטגרם שלו, וכתב: "'יש לי יום הולדת בזמן קורונה'", ציטט מנחה הטלוויזיה את בתו, ליה, והוסיף: "הבת שלי תרגלה המון פעמים את המשפט הזה בחודשיים האחרונים, אז עשינו מה שאפשר שיהיה לה הכי שמח. ברכות מצולמות מילדי הגן, שיחות וידאו עם הגננות והנה, בטיימינג מופלא, סבא וסבתא הורשו להגיע אלינו סוף סוף - בדיוק בזמן כדי לחגוג לה. אומנם מכוסים, אבל בוא נסתכל על החיובי בלבד! הם היו. מזל טוב ליה שלי, יום הולדת שמח בזמן קורונה".

 

הרבה זמן לא התראו (צילום: אינסטגרם)
הרבה זמן לא התראוצילום: אינסטגרם

 

כמובן שגם אשתו של זו-ארץ, מגישת הטלוויזיה והדוגמנית יעל בר זוהר, ניצלה את ההקלות החדשות ומיהרה לפגוש את אביה, שחגג בחודש מרץ האחרון את יום הולדתו ה-70. בר זוהר תיעדה את המפגש המרגש בסטורי, וכתבה: "פעם ראשונה יוצאים מהבית אחרי חודשים". 

 

מיכל אנסקי פוגשת את סבתא, אמה פוגשת את הנכדה גבריאל-לי

פוגשת את סבתא. מיכל אנסקי (צילום: אינסטגרם)
פוגשת את סבתא. מיכל אנסקיצילום: אינסטגרם

 

בחודש פברואר האחרון מיכל אנסקי ובעלה אייל אמיר הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם את גבריאל-לי, בתם המשותפת ואחות קטנה לדניאלה, בתה של אנסקי מנישואיה הקודמים. זמן קצר לאחר הלידה המשמחת החלו ההגבלות שמנעו מאנסקי להיפגש עם סבתה המתגוררת בירושלים ואילצו אותה לחגוג את חג הפסח לבדה. עכשיו, כשאיסורי המפגשים מאחורינו, אשת הקולינריה מיהרה לנצל את ההזדמנות ונסעה לסבתה, ואילו אמה של אנסקי, שרי, ניצלה את ההקלות כדי להיפגש עם אייל וגבריאל-לי הקטנה.

 

הבעל אייל עם הבת גבריאל-לי פוגשים את סבתא שרי (צילום: אינסטגרם)
הבעל אייל עם הבת גבריאל-לי פוגשים את סבתא שריצילום: אינסטגרם

 

מאיה בוסקילה פוגשת את אמא

צילום: אינסטגרם

צילום: אינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

גם מאיה בוסקילה לא הצליחה להתאפק ומיד עם הבשורה על ההקלות מיהרה לפגוש את אמה, אחרי תקופה ארוכה בה השתיים לא התראו. למפגש המרגש הצטרף גם לני, בנה של בוסקילה, שלא הצליח להחזיק את עצמו וקפץ על סבתו בחיבוקים ונשיקות. "כמה אני אוהבת, אלוהים", כתבה הזמרת, והוסיפה: "מי חשב שלראות אותך יהיה כמו לזכות בפיס? בא לי לבכות", ולני צעק ברקע: "זה חלום שמתגשם לראות את סבתא בתקופת הקורונה".

 

טילטיל והמשפחה פוגשים את סבא

מפגש משפחות (צילום: אינסטגרם)
מפגש משפחותצילום: אינסטגרם

 

כשיוסי אורפלי, אביו של לירון (טילטיל) אורפלי נכנס לבית "האח הגדול" הוא לא דמיין שכשייצא משם הוא ייאלץ להיכנס להסגר נוסף, אך לרוע המזל כך היה. אז נכון, לאחר שאורפלי האב הודח מהבית הכי נצפה במדינה, טיליטיל הגיע עם מיקרופון ומגבר כדי לרגש את אביו מתחת לחלון - אבל זה לא כמו הדבר האמיתי. אחרי חודשים בנפרד, טילטיל הגיע אל בית הוריו, יחד עם ילדיו, והמפגש היה מרגש במיוחד. "היום סוף סוף זה קרה וההתרגשות הייתה גדולה מאוד, הילדים התגעגעו לסבא שלהם ברמות קשות".

 

שירלי בוגנים ואמא שומרות מרחק

שירלי בוגנים פוגשת את אמא (צילום: אינסטגרם)
שירלי בוגנים פוגשת את אמאצילום: אינסטגרם

 

"כמה התגעגעתי לאימוש שלי" כתבה הדוגמנית שירלי בוגנים כשברקע רואים את אמה, עומדת מאחוריה מצוידת במסכה ושומרת על המרחק.

 

שביט ויזל מבקרת את סבתא

מפגש משפחות (צילום: אינסטגרם)
מפגש משפחותצילום: אינסטגרם

 

גם הדוגמנית שביט ויזל מיהרה לחגוג את ההקלות החדשות והלכה לבקר את סבתה. שביט תיעדה את המפגש המשמח בסלפי, וכתבה: "ביקרתי את סבתא שלי אחרי כל כך הרבה זמן, אומנם בלי יכולת להתחבק, אבל זה בכלל לא משנה כי זה עדיין ממלא את הלב". חמודות!

 

נכדה מצטיינת! (צילום: ענת מוסברג)
נכדה מצטיינת!צילום: ענת מוסברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018