לידיעת קייט מידלטון: אח שלך להיט באינסטגרם

ג'יימס מידלטון העלה סרטון בו הוא נפרד מהזקן שלו בלייב אחרי 7 שנים. הוא כנראה שכח שאחותו הגדולה עתידה להיות המלכה הבאה של אנגליה

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
כבר סיפרנו לכם שהשעמום בהסגר משפיע על בית המלוכה הבריטי, ועכשיו מסתבר שגם על נספחיו: ג'יימס מידלטון (33), אחיה הקטן של הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון, העלה אתמול (ב') סרטון לאינסטגרם וצילם את עצמו נפרד מהזקן שגידל. "עברו שבע שנים מאז שהתגלחתי בפעם האחרונה", כתב מידלטון, והוסיף כי הוא מתכוון להפתיע את ארוסתו, אליזה ת'וונט, שמעולם לא ראתה אותו נקי מזיפים.
 
מידלטון ג'וניור תיעד את כל הליך הגילוח ולאחר מכן צילם את תגובתה של ת'וונט, שכיסתה את פניה עם הידיים תוך כדי שהיא צווחת וממלמלת בהתרגשות: "אוי, זה כל כך מוזר, אפילו כשאני מנשקת אותך זה שונה". השניים חתמו את הסרטון בסלפי משותף כשת'וונט מנשקת את מידלטון, ואנחנו נשארנו עם השאלה המעניינת ביותר - האם קייט ראתה את הסרטון הזה ומה היא חושבת על זה שאחיה הקטן עושה שטויות באינסטגרם?
 
פייר, העדפנו אותך עם זקן. ג'יימס מידלטון (צילום: אינסטגרם)
פייר, העדפנו אותך עם זקן. ג'יימס מידלטוןצילום: אינסטגרם
 
ואם כבר ג'יימס אז אי אפשר שלא להזכיר שבחודש אוקטובר האחרון ואחרי שנים רבות של הוללות מידלטון כרע ברך והציע נישואים לאליזה, בת זוגו בשנה האחרונה. השניים ניסו לשמור על האירוסים בסוד אבל לחברים הרכלנים שלו זה פחות התאים. "ג'יימס ואליזה ניסו לשמור על פרטיות אבל השמועה החלה לעבור בין כל החברים", סיפר מקורב לזוג ל-The Outlet, והוסיף: "אליזה קיבלה טבעת יהלום נוצצת וגדולה במיוחד". קדימה, אנחנו ממש נשמח לחתונה מלכותית!

לא ידענו שיש לך סנטר ג'ון טרבולטה (צילום: אינסטגרם)
לא ידענו שיש לך סנטר ג'ון טרבולטהצילום: אינסטגרם

"אלוהיי, אני לא ההתארסתי לזה". אליזה ת'וונט (צילום: אינסטגרם)
"אלוהיי, אני לא ההתארסתי לזה". אליזה ת'וונטצילום: אינסטגרם

מה לא עושים בשביל להיות גיסתה של המלכה לעתיד (צילום: אינסטגרם)
מה לא עושים בשביל להיות גיסתה של המלכה לעתידצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018