ריחו"ל

בדרך לפרידה? משבר בחיי הנישואים של קים וקניה

מקורב לזוג הטראשי סיפר לאתרי הרכילות מעבר לים כי חיי הנישואים של קים קרדשיאן וקניה ווסט עלו על שרטון - כזה שיהיה קשה מאוד להינצל ממנו. "קניה עולה לקים על העצבים", סיפר המקור והוסיף כי ווסט אינו שותף בטיפול בילדים

נשקר אם נאמר שחשבנו שזה יהיה לנצח. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: Gettyimages)
נשקר אם נאמר שחשבנו שזה יהיה לנצח. קים קרדשיאן וקניה ווסטצילום: Gettyimages

 

שמועות בדבר משבר ביחסים בין קים קרדשיאן לקניה ווסט הן לא דבר חדש, אך מסתבר שבתקופה האחרונה - הקורונה בהחלט עשתה את שלה. מקורב לזוג הטראשי החליט להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה, ואנחנו בהחלט מודים לו על כך: "קים מנסה להיות אימא נהדרת, להתמקד בלימודי המשפטים ולעמוד בהתחייבויות שלה בעבודה אבל קשה לה להצליח בהכל מבלי לקבל את עזרתו של קניה", סיפר המקור למגזין Us Weekly.

 

עוד הוסיף המקור ואמר כי "הטבע המאוד שתלטני של קניה גורם לקים להרגיש כאילו הוא מנסה לכפות את השקפותיו עליה וזה מקשה על קים מאוד". וזה רק הולך ומחמיר: "קניה ממש עולה לקים על העצבים, הם התווכחו המון בתקופת הסגר, קניה עסור בליצור ומשאיר את כל האחריות על ילדיהם לקים, שמרגישה שכל ההורות נופלת עליה".

 

 

ולטובת מי שפספס רק נזכיר כי לזוג יש ארבעה ילדים: נורת' (6), סיינט (4), שיקגו (שנתיים) ופסאלם (שנה). אז כן, אם היה ספק במקרה הזה אנחנו לגמרי בצד של קימי.

בימים שקטים יותר (צילום: אינסטגרם)
בימים שקטים יותרצילום: אינסטגרם

 

מקורב נוסף לזוג המלכותי החליט לשפוך עוד קצת טינופת על חיי הזוגיות של השניים, הפעם בריאיון ל"סאן": "קים וקניה מתווכחים המון, היא משתגעת מזה שהיא כל היום עם הילדים, זה לא מצב רגיל עבורה. היא מתוסכלת מאוד מקניה וטוענת שהוא לא מתפקד או לוקח אחריות משפחתית".

 

והנה, טוויסט מפתיע בעלילה: על פי מקורב נוסף, קניה הבין את מצוקתה של קרדשיאן ולקח את הילדים כדי לתת לה קצת ספייס. "קים הייתה זקוקה להפסקה ולהיות קצת זמן לבדה וקניה הבין את זה ולקח את הילדים כדי לבלות איתם", סיפר המקור ל-HollywoodLife, והוסיף: "קים מאוד אוהבת את הילדים, אבל כמו כל אימא - היא פשוט הייתה צריכה קצת זמן לעצמה, הפסקה מהילדים ומהצרחות".

 

לסיום ניסה המקורב להרגיע ואמר כי "למרות כל הקשיים, הנישואים של קניה וקים בסדר והם עובדים מצוין כזוג", ובאמת שכמעט האמנו עד שקראנו ריאיון עם מקורב נוסף, שסיפר כי "השניים מתגוררים בקצוות שונים של הבית כדי לשמור על השקט והשלווה ביניהם". בהחלט נשמע מטריד. נמשיך לעקוב!

 

 

"מאמי את מעדיפה את הצד הצפוני או הדרומי?" (צילום: gettyimages)
"מאמי את מעדיפה את הצד הצפוני או הדרומי?"צילום: gettyimages

מעמידים פנים שהכל בסדר (צילום: אינסטגרם)
מעמידים פנים שהכל בסדרצילום: אינסטגרם

"למה אבא אף פעם לא שומר עלינו?" (צילום: אינסטגרם)
"למה אבא אף פעם לא שומר עלינו?"צילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018