רכילות+

נפרדנו כך: אירית רחמים ועמוס לוזון כבר לא

מערכת היחסים של מפיקת האירועים ואיש העסקים הסתיימה אחרי יותר משש שנים ורחמים עזבה את הבית המשותף. בעבר אמרה רחמים ל"פנאי פלוס": "זה התחיל מידידות עמוקה. זה היה כמו חמין, לאט לאט"

 

נפרדו אחרי 6 שנים. אירית רחמים ועמוס לוזון
נפרדו אחרי 6 שנים. אירית רחמים ועמוס לוזון

 

גל הפרידות בביצה נמשך: אחרי שדיווחנו לכם על הפרידה של טיילור מלכוב ובן זיני, אורנה דץ ובן הזוג אהרון רוזה ולאחרונה אורנה בנאי ובת הזוג בחצי השנה החולפת שיראל ברגר - כעת מצטרפים לסטטיסטיקה הפחות סימפטית גם מפיקת האירועים אירית רחמים ועמוס לוזון שהחליטו לפרק את החבילה אחרי למעלה משש שנות זוגיות.

 

רחמים (46), ממפיקות האירועים הבולטות בבביצה המקומית ולוזון, איש נדל"ן והבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל ראשון לציון, ניהלו זוגיות פוטוגנית וגרו יחד בשנים האחרונות בארסוף. ל-Pplus נודע כי רחמים עזבה את ביתם המשותף ומקורבים סיפרו כי עברה להתגורר בצפון תל אביב.

 

בימים יפים יותר. רחמים ולוזון
בימים יפים יותר. רחמים ולוזון

 

בכתבת שער ל"פנאי פלוס" בחודש נובמבר האחרון סיפרה רחמים על הקשר בין השניים "זה התחיל מידידות עמוקה. הוא לא הטייפ שלי בכלל, אני אהבתי צעירים חתיכים, אבל אנחנו מאותו עולם והכרנו במשך שנים. גם אני לא הייתי הטעם שלו אבל כל פעם שנפגשנו הצחקנו אחד את השנייה ואהבנו להיות יחד. זה היה כמו חמין, לאט לאט".

 

צפו בריאיון המלא לשער "פנאי פלוס":

 

 

גל הפרידות בביצה נמשך (צילום: ענת מוסברג)
גל הפרידות בביצה נמשךצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018