ריחו"ל

מחפש את המוניקה שלו: מת'יו פרי מחפש זוגיות און ליין

כוכב "חברים" נפרד מבת זוגו בחצי השנה האחרונה ומחפש את האחת שלו באתרי היכרויות. הלכנו לשפץ את הפרופיל שלנו בטינדר

מת'יו פרי (צילום: Getty Images)
מת'יו פריצילום: Getty Images

 

מת'יו פרי, הלא הוא צ'נדלר מהסדרה "חברים", נפרד מבת זוגו בחצי השנה האחרונה מולי הורביץ. מוניקות למיניהן, הסתערנה.

 

השחקן בן ה-50 היה במערכת יחסים עם סוכנת השחקנים בת ה-29 במשך חצי שנה, והשניים נפרדו בתחילת החודש. "זו הייתה פרידה ברוח טובה, שניהם החליטו שהגיע הזמן שילכו לדרכם הנפרדת", דיווח מגזין In Touch Weekly. אלא שמסתבר כי הכוכב לא ויתר על החלום למצוא זוגיות, ומחפש את האחת שלו באתרי היכרויות.

 

האקסית הטרייה. מולי הורביץ (צילום מסך)
האקסית הטרייה. מולי הורביץצילום מסך

המגזין מדווח שכוכב "חברים" כבר חזר לסצנת הדייטים, ופתח מחדש את הפרופיל שלו באפליקציית ההיכרויות היוקרתית "ראייה" (Raya), שהייתה לו בעבר, אך סגר כשהכיר את הורביץ. כעת כשהוא שוב רווק, פרי פתח מחדש את האפליקציה, ומקורבים אליו מספרים שהוא שולח הודעות לנשים שנראות לו נחמדות: "הוא מסמס לבחורות וחוזר לסצנת הדייטים ברשת".

 

פרי והורביץ נצפו יחד לראשונה בדצמבר 2019, במהלך דייט במסעדה בלוס אנג'לס. לאחר מכן היא פירסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונות משותפות שלהם חוגגים יחד את חג המולד ובתחילת 2020 הקשר ביניהם אושר באופן רשמי. מקורבים סיפרו בזמנו: "מולי טוענת שהיא לא מעוניינת בתהילה, אבל היא אוהבת את תשומת הלב שהיא מקבלת מהציבור הודות לקשר הזה. הגברים שהיא יצאה איתם בעבר, כולם היו מעולם הבידור".

 

בזמנו היה נראה שמערכת היחסים בין השניים הולכת למקום טוב ויציב. למולי אמנם הייתה דירה משלה, אך היא בילתה זמן רב בדירתו של פרי. UsWeekly מספר שחבריו של הכוכב הרגישו שהיא משפיעה עליו לטובה, במיוחד אחרי התקופה הקשר שעבר, בה התמודד עם בעיית ההתמכרויות שלו: "היא עזרה לו להיות חיובי ובטוח בעצמו. אנחנו לא זוכרים אותו כל כך שמח".


מת'יו פרי (צילום: Getty Images)
מת'יו פריצילום: Getty Images

נו, מתי תעבירו את הזוגיות שלכם לחיים האמיתיים? קורטני קוקס ומת'יו פרי (צילום: אינסטגרם)
נו, מתי תעבירו את הזוגיות שלכם לחיים האמיתיים? קורטני קוקס ומת'יו פריצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018