רכילות+

פחות 27 ק"ג: המהפך של כוכב הצמד "גיא ויהל"

יהל דורון, מהצמד המוזיקלי גיא ויהל, כתב פוסט באינסטגרם ובו הוא מתאר את המהפך החיצוני בחייו, בעקבותיו השיל 27 ק"ג: "תודה לשומנים שהגנו עלי עד גיל 35, מכאן אני אסתדר כבר בלעדיכם"

המהפך של יהל דורון (צילום: אינסטגרם, אור שוקרון)
המהפך של יהל דורוןצילום: אינסטגרם, אור שוקרון

הזמר יהל דורון, שמוכר יותר כיהל מהצמד המוזיקלי "גיא ויהל" עם גיא מנטש, שיתף היום (ד') פוסט באינסטגרם שבו הוא מספר על המאבק במשקל שלו לאורך השנים, על העליות והירידות, הדיאטות ועל השנה האחרונה, שבה השיל ממשקלו 27 קילוגרמים. "האמת שרוב חיי אני בהתעסקות עם המשקל והתזונה, נולדתי תינוק עם 'תיאבון בריא'", כתב.

 

"בגיל שבע, מנסיבות החיים הפכתי לילד רזה. בנעורים כל החטיבה והתיכון פיציתי על הרזון, טרפתי את העולם תרתי משמע ועליתי לאט ובטוח. אני זוכר את המבט של האחות ששקלה אותי בסוף כיתה ט' כשבישרה לי שאני שוקל מעל 100 ק"ג", הוא מספר.

יהל דורון וגיא מנטש (צילום: ענת מוסברג)
יהל דורון וגיא מנטשצילום: ענת מוסברג

"כשהתגייסתי לנ"מ זרקתי את הסיגריות שעד אז עישנתי וגם איבדתי את התאבון וירדתי כמה ק"ג טובים. אבל גם על זה פיציתי בהמשך בחיל חינוך. ניסיתי מלא דברים ודיאטות, מלאכול פירות וירקות חצי שנה ועד אטקינס ועוד. לפני שנה שלחו לי את תמונה מהופעה שלנו וחטפתי כאפה רצינית. אמרתי 'יאללה חאלס, רוצה להתקלף מזה', ולקחתי מחבר תפריט שהביא לו מאמן. במקביל התחלתי להתאמן בקראטה אצל אורי אלישאר. בסוף האימון הרגשתי בקרבות שאני לא מצליח להחזיק מעמד אז גם התחלתי לרוץ כל פעם קצת יותר". 

 

עוד מספר יהל על השנה האחרונה שעבר והדרך לתוצאה המופלאה: "אחרי כמה חודשים הלכתי בהמלצתו של עידן עמדי לליאור שנהב התזונאי. וככל הנראה הקלישאה עובדת: תזונה + כושר + מודעות = תוצאה. בכל מקרה המסע הוא החיים עצמם מה שנקרא, לא מצאתי נוסחת קסם ואין לי את התשובות, אבל ככל הנראה כשחוטפים כאפה מספיק חזקה משהו משתנה. היום אני בכושר הכי טוב שהייתי, השלתי מעליי 27 ק"ג בשנה שחלפה. ולאחרונה אני גם מנסה לחזור לשורשים ולטבען את התזונה שלי.

 

משתף אתכם גם כדי לתת השראה לאחרים, וגם להגיד לעצמי כל הכבוד, ותודה לשומנים שהגנו עלי עד גיל 35, מכאן אני אסתדר כבר בלעדיכם".

 

 

לוהט. יהל דורון (צילום: אינסטגרם)
לוהט. יהל דורוןצילום: אינסטגרם

 

רשמנו את הטיפים ונתחיל ממחר (צילום: אינסטגרם)
רשמנו את הטיפים ונתחיל ממחרצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018