רכילות+

ג'ני צ'רוואני על דבריו של רוני מאנה: "אני המומה מהרוע ומהשקרים"

לאחר שקרא לה בתקשורת "שקרנית" ו"בוגדנית", ג'ני צ'רוואני מגיבה על דבריו של בעלה, רוני מאנה: "כואב לי שככה אבא של הבנות שלי בוחר לשקר ולנהל שיח עם עצמו, נמוך ולא מכבד"

קרב מלוכלך. ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה (צילום: ענת מוסברג)
קרב מלוכלך. ג'ני צ'רוואני ורוני מאנהצילום: ענת מוסברג

 

הדרמה סביב פרידתם של הדוגמנית ג'ני צ'רוואני (39) ואיש העסקים רוני מאנה (61) נמשכת, בעיקר הודות לנפשות הפועלות אשר ממשיכות לשתף את הציבור בכל מה שעל ליבם. בתחילת השבוע, מאנה וצ'רוואני נפגשו בבית המשפט כשלאחר מכן סיפר איש העסקים לתקשורת על הצלחתו הצפוייה בהסכם הגירושים, דיבר על הסכם הממון הקיים וכינה את פרודתו "שקרנית" ו"בוגדנית".

 

ובכן, צ'רוואני לא נשארה חייבת, והיום (ה') עלתה למתקפה עם פוסט אינסטגרם בו כתבה: "קראתי כותרות היום. אני המומה מהרוע ומהשקרים, כל פעם מחדש. כואב לי שככה אבא של הבנות שלי, אמילי ואריה, בוחר לשקר ולנהל שיח עם עצמו, נמוך ולא מכבד. את הסיפור האמיתי עוד אספר". במקביל העלתה צ'רוואני סטורי ממחאת הנשים בתחילת השבוע, וכתבה: "אלימות נגד נשים זו מגיפה, גם אם היא מילולית".

 

 

מאנה מסר לנו בתגובה: "אני אוהב את הבנות, אדאג להן כל חיי. יש הסכם ממון נדיב ביותר שאני עומד בו. לא אכנע לסחטנות ורק האמת תנצח".

"את הסיפור האמיתי עוד אספר" (צילום: ענת מוסברג)
"את הסיפור האמיתי עוד אספר"צילום: ענת מוסברג

 

כזכור, בני הזוג, אשר להם שתי בנות משותפות, נפרדו לפני כשלושה חודשים, אז עזבה צ'רוואני את ביתם המשותף לאחר כ-14 שנות זוגיות. לאחרונה נודע כי הדוגמנית נמצאת במערכת יחסים חדשה, עם איש העסקים גיל גרוסמן. הפירסומים הובילו לתגובתה הפומבית של יולי מאנה (25), בתו של רוני, אשר חיזקה את ידי אביה וכתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "חבל לי על כל השנים שבזבזת. על כל השנים שהיית עיוור. שהיית בדיכאון. על כל השנים הכי יקרות וחשובות שבהן במקום להיות אבא וסבא, היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלא לדבר. לא לארח. להתבודד. לא להדליק את האור. לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה. לא לחגוג ימי הולדת וחגים, לא שבתות וקידושים, לא להיפגש עם הילדים והנכדים שלך. לא לדבר עם האחיות והאחים שלך".

 

מאנה שיתף בסטורי שלו את הדברים שכתבה בתו, והוסיף: "ריגשת אותי עד דמעות. גידלתי אותך על יושר ונתינה אני אבא/אמא בשבילך לעולם. חיים שלי מי שנתפס עם המכנסיים למטה משקר ומשקר, עץ עקום אי אפשר ליישר. הצדק ינצח את יודעת אני אדם אדם ישר והגון. תמשיכי לקרוא לי אבא רוני מאנה התותח. סליחה שנפגעת". הוא הוסיף וסיפר לנו מאוחר יותר: "הבת שלי דיברה מדם ליבה, את דבריי אני אגיד בבית המשפט. הכל יתברר שם. הצדק ינצח".

 

המשך מן הסתם, עוד יגיע.

"לא אכנע לסחטנות". מאנה על דבריה של צ'רוואני (צילום: ענת מוסברג)
"לא אכנע לסחטנות". מאנה על דבריה של צ'רוואניצילום: ענת מוסברג

רוני מאנה וג'ני צ'רוואני (צילום: ענת מוסברג)
רוני מאנה וג'ני צ'רוואניצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018