ריחו"ל

תיקון לחג: הכוכבים עם השינויים הקוסמטיים הבולטים ביותר

קבלו את אחד ממנהגי החג, עם טוויסט: תיקון שבועות שהפך אצל כוכבי הוליווד לשיפוץ כללי של הפנים. מקורטני קוקס וסינדי קרופורד ועד משפחת ג'נר וג'ון טרבולטה - מי מתגאה בהזרקות, מי מכחיש ומי הרגיש שאין לו ברירה?

"מה, עשית משהו בפנים? לא רואים". קיילי ג'נר, סטיבן טיילר, רנה זלווגר וג'ון טרבולטה (צילום: Gettyimages)
"מה, עשית משהו בפנים? לא רואים". קיילי ג'נר, סטיבן טיילר, רנה זלווגר וג'ון טרבולטהצילום: Gettyimages

 

מנהג תיקון ליל שבועות מתייחס לסידור הלימוד של ליל החג, ויש הטוענים שהכוונה בו לתיקון בהתנהגות - זה שעשו בני ישראל לאחר שחטאו בלילה שלפני מתן תורה. לכבוד החג, הרגשנו שחשוב לתת תשומת לב לאלו שעשו תיקון גם הם, אך לא מבפנים אלא דווקא מבחוץ, כזה שכל אחד יכול להבחין בו.

 

אנחנו מדברים כמובן על כוכבי הוליווד, שמפרנסים היטב את הרופאים הפלסטיים, מזריקי הבוטוקס ומשפצרי הפנים למיניהם – תעשייה שמגלגלת מיליארדים על גבי מיליארדים ותורמת להרגשה הטובה של הסלבס כשהם מסתכלים במראה. כמובן שלא תמיד ההרגשה הטובה מוצדקת, במיוחד כשנראה שהגזימו עם הזרקה אחת יותר מדי (בדרך כלל הרבה יותר מזה). ויותר מזה, לא תמיד הם באמת מרגישים טוב עם עצמם.

 

לא מעט סלבס התוודו בריאיונות על יחסי האהבה-שנאה שיש להם עם הטיפולים הקוסמטיים. חלק הבינו מאוחר מדי שהרחיקו לכת, אבל הרגישו שהן לא יכולות להפסיק מחשש שפתאום לא ייראו טוב. יש כוכבים שמצטערים על הרגע בו נכנעו לטרנד, חלק החליטו להפסיק ופוחדים מהיום שאחרי, חלקם חיים בשלום עם הבוטוקס ויש כאלה שנבוכים מדי להודות שעשו משהו ומתעקשים שהם 100 אחוז טבעיים. לכבוד החג והמסורת, קבלו את הסלבס הגדולים שעשו תיקון – לפנים.

 

קורטני קוקס

"ניסיתי לעמוד בקצב, והפכתי את המצב לגרוע יותר". קורטני קוקס (צילום: Gettyimages)
"ניסיתי לעמוד בקצב, והפכתי את המצב לגרוע יותר". קורטני קוקסצילום: Gettyimages

 

קורטני קוקס, כוכבת "חברים", נחשבה לאחת הכוכבות היפות ביותר על מסך הטלוויזיה בזמן שידור הסדרה הפופולארית בשנים 1994-2004, אך חדי העין הבחינו שכבר בעונות האחרונות של הסדרה, היא החלה לטפל בעצמה עם מילויים למיניהם. הטיפולים הקוסמטיים השונים שעשתה הפכו עם השנים לאינטנסיביים יותר ויותר, עד שבשלב מסוים הכוכבת עצמה הבינה שהגזימה.

 

קוקס התראיינה למגזין "ניו ביוטי" ב-2017 וסיפרה: "כל כך ניסיתי לעמוד בקצב, שהפכתי את המצב לגרוע יותר". היא הסבירה: "קשה בהוליווד, והעסק הזה הופך הכל לקשה יותר. גדלתי במחשבה שהמראה הוא הדבר החשוב ביותר, שכל עוד נראיתי טוב, שלומי יהיה טוב, וזה הכניס אותי לצרות". לכן היא הפסיקה עם הטיפולים ונתנה לכל הפילרים להתמוסס. "עכשיו אני הכי טבעית שאפשר" סיפרה.

 

 

קיילי ג'נר

התחילה בגיל מאוד צעיר. קיילי ג'נר (צילום: Gettyimages)
התחילה בגיל מאוד צעיר. קיילי ג'נרצילום: Gettyimages

 

קיילי ג'נר היא אחד מסימני ההיכר הבולטים של תעשיית המילויים ההוליוודית. אם נהוג לחשוב שבדרך כלל נשים מבוגרות יותר פונות אל הטיפולים הפלסטיים ושיפוצי הפנים, ג'נר כאן כדי להוכיח שגם נשים צעירות מאמצות בחום את האפשרויות שעומדות בפניהן. בגיל 20, המיליארדרית הצעירה בעולם כבר הספיקה לשנות את פניה ללא הכר. דווקא בחודשים האחרונים, מכיוון שנאלצה לנטוש את הטיפולים הקבועים שלה עקב הקורונה, ג'נר חזרה למראה הטבעי (יחסית) שלה, והאמת? במקומה היינו נשארים בדיוק כמו שהיא עכשיו.

 

במראה הטבעי (יחסית) (צילום מסך)
במראה הטבעי (יחסית)
 

 

קלואי קרדשיאן

אז מה היה לנו שם? קלואי קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
אז מה היה לנו שם? קלואי קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

ומג'נר נעבור לאחותה הגדולה, קלואי קרדשיאן, שללא ספק לקחה את ענייני הפלסטיקה צעד אחד קדימה, ועוד אחד ועוד אחד, עד שאין מנוס מלהגיד – כבר לא ניתנת לזיהוי. תוכנית הרדיו האוסטרלית 3PM Pick Up ניסתה להבין מה בעצם קורה שם בתמונה והגיעו למסקנה: "ניתוחים, הזרקות, דיאטה וגם הרבה פילטרים, תאורה ותאורה". נשמע הגיוני. מה שכן, נראה שקרדשיאן מרוצה מהתוצאה, אז לא נותר אלא לפרגן לה.

 

קריס ג'נר

משמשת דוגמה לבנותיה. קריס ג'נר (צילום: Gettyimages)
משמשת דוגמה לבנותיה. קריס ג'נרצילום: Gettyimages

 

וכמובן שאת הכל בנות משפחת קרדשיאן ג'נר למדו מאמא שלהן, קריס ג'נר, שידועה בתור חובבת בוטוקס נלהבת ולחג המולד בשנה שעברה אף חילקה למשפחתה וחברותיה טיפולי בוטוקס במתנה. "שגרת היופי שלי פשוטה", סיפרה למגזין "פיפל": "מסאג', טיפול פנים טוב, מניקור, קצת בוטוקס, ואני מוכנה לדרך".

 

ג'ון טרבולטה

גם דני זוקו נכנע לבוטוקס. ג'ון טרבולטה (צילום: Gettyimages)
גם דני זוקו נכנע לבוטוקס. ג'ון טרבולטהצילום: Gettyimages

 

בשבילנו הוא תמיד יהיה דני זוקו ההורס מ"גריז", אבל במציאות, ג'ון טרבולטה כבר לא ילד. הכוכב מעולם לא סיפר או אישר שעשה שינויים בפניו, אך מגזין Closer Weekly חקר את הנושא ואלו היו ממצאיו: "נראה שהוא לא עבר ניתוחים פלסטיים, אבל כן הזריק בוטוקס ועשה פילרים כדי לשמור על מראה צעיר יותר". רופא נוסף איתו דיבר המגזין העלה השערה שטרבולטה גם ביצע מתיחת צוואר.

 

סינדי קרופורד

מים ובוטוקס. סינדי קרופורד (צילום: Gettyimages)
מים ובוטוקס. סינדי קרופורדצילום: Gettyimages

 

גם הטופ מודל הוותיקה סינדי קרופורד (54) סיפרה שהצטרפה למטופלות הבוטוקס: "לא אשקר לעצמי. אחרי גיל מסוים, קרמים לפנים עוזרים לטקסטורה של העור, אבל כדי לשמור על הגמישות שלו, אני נאלצת לסמוך על ויטמינים ובוטוקס. יש לי חיים פשוטים ובריאים. אני שותה הרבה מים, שומרת על מה שאני אוכלת, מתאמנת. אבל את איכות עור הפנים שלי אני חייבת למנתח הפלסטי שלי".

 

ניקול קידמן

שוב יכולה להזיז את הפנים. ניקול קידמן (צילום: Gettyimages)
שוב יכולה להזיז את הפנים. ניקול קידמןצילום: Gettyimages

 

כמו קורטני קוקס, גם ניקול קידמן (52) הרגישה שהגזימה עם הבוטוקס, והייתה לא פעם מושא לבדיחות על כך שאיבדה את היכולת לעשות הבעות פנים, שזה כמובן משהו שכדאי ששחקנית תוכל לעשות. בריאיון ל"האפינגטון פוסט" היא סיפרה: "ניסיתי בוטוקס, אבל נגמלתי מזה ועכשיו אני שוב יכולה להזיז את הפנים".

 

שר

פירנסה בכבוד את המנתח הפלסטי. שר (צילום: Gettyimages)
פירנסה בכבוד את המנתח הפלסטי. שרצילום: Gettyimages

 

אם יש מישהי שממש לא מתחרטת על הטיפולים שעשתה, וברוך השם והמנתח הפלסטי שלה יש לה לא מעט כאלה - זו שר, שחגגה לאחרונה את יום הולדתה ה-74. הזמרת שנראית אותו דבר כבר כמה עשורים, שומרת על הנתונים שלה בעזרת יותר ניתוחים וטיפולים פלסטיים משאפשר לספור, ביניהם טיפולי בוטוקס קבועים, מתיחת צוואר, טיפולים לעיניים, מילוי לעור וטיפולים נוספים.

 

שר גם לא מנסה להסתיר את השיפוצים שעשתה: "אז עשיתי מתיחת פנים, מי לא?", שאלה הכוכבת בריאיון למגזין "גלאמור" והודתה: "הפכתי להיות נערת הפוסטר לניתוחים פלסטיים". בפעם אחרת הבהירה: "הם עושים אותי שמחה, ואתם יודעים מה, גם אם ארצה לשים את הציצים שלי על הגב, הם שלי, ואעשה איתם מה שאני רוצה". יו גו גירל.

 

ג'יין פונדה

נמאס לה. ג'יין פונדה (צילום: Gettyimages)
נמאס לה. ג'יין פונדהצילום: Gettyimages

 

יש כאלה שמרגישות שמיצו את העניין, כמו השחקנית ג'יין פונדה, שבגיל 82 נראית כאילו מצאה סוג של מעיין נעורים לשתות ממנו. אז לא, לא מדובר במשהו כזה אלא פשוט ברופאים פלסטיים מעולים – שבקרוב ימצאו את עצמם מחוסרי עבודה. בסרט הדוקומנטרי על חייה מ-2018, "ג'יין פונדה בחמש מערכות", סיפרה הכוכבת: "אני שמחה שאני נראית טוב לגילי, אבל עשיתי ניתוחים פלסטיים. אני גם שונאת את העובדה שנאלצתי להשתנות כדי להרגיש טוב עם עצמי. הלוואי שלא הייתי כזאת, הייתי רוצה להיות אמיצה יותר. אבל זו מי שאני".

 

ואכן – היא מצאה את האומץ. "אני לא הולכת לחתוך את עצמי יותר", סיפרה פונדה למגזין "אל" מוקדם יותר השנה. "זה לא פשוט עבורי, אני אצטרך לעבוד כל יום כדי לקבל את עצמי כמו שאני".

 

דולי פרטון

ניצלה את האפשרויות שעמדו לרשותה. דולי פרטון (צילום: Gettyimages)
ניצלה את האפשרויות שעמדו לרשותה. דולי פרטוןצילום: Gettyimages

 

דולי פרטון (74) פירנסה היטב את מרפאות הפלסטיקה השונות, עם טווח רחב של טיפולים, ביניהם בוטוקס, הרמת עפעפיים, ניתוח אף, שיוף סנטר וגם כמה ניתוחים להגדלת חזה. בניגוד לפונדה, נראה שפרטון דווקא מרוצה: "אני אמנם נראית מלאכותית, אבל אני לגמרי אמיתית", סיפרה בריאיון לתוכנית הבוקר של רשת CBS. "לא הייתי יפה באופן טבעי, אז ניצלתי כמה שאפשר את מה שהיה לי", הסבירה. כשהמנחה אמר לה שלדעתו היא נראית מעולה גם באופן טבעי היא התבדחה: "תאמין לי, אני לא. היית צריך לראות אותי על הבוקר. אני לא יפה טבעית, אבל יכולה להתמודד עם זה. כל מה שאני יכולה לעשות – אעשה".

 

ורק שתבינו עד כמה חשוב לה להיראות במיטבה – הכוכבת סיפרה פעם שהיא נוהגת ללכת לישון עם איפור מלא על הפנים, למקרה שתיאלץ לקום באמצע הלילה בגלל מקרה חירום.

 

הווארד סטרן

גם שדרני רדיו רוצים להיראות צעירים. הווארד סטרן (צילום: Gettyimages)
גם שדרני רדיו רוצים להיראות צעירים. הווארד סטרןצילום: Gettyimages

 

הווארד סטרן (66) אולי ידוע בעיקר בתור שדרן רדיו פרוע, אבל הצליח לסמן וי על כל מדיה אפשרית, ובניגוד לשדרני רדיו רבים אחרים שמזוהים בעיקר בזכות קולם – אין כמעט מישהו שלא יודע איך הוא נראה. ובגלל שגם שדרני רדיו רוצים להישאר צעירים לנצח, סטרן פינק את עצמו במתיחת פנים, שאיבת שומן מהסנטר וניתוח אף.

 

סיימון קאוול

הבוטוקס מאריך לו את הקריירה. סיימון קאוול (צילום: Getty Images)
הבוטוקס מאריך לו את הקריירה. סיימון קאוולצילום: Getty Images

 

שופט הריאליטי הנצחי סיימון קאוול (60) אולי דואג שהנשים ששופטות לצידו בתוכניות יהיו צעירות ממנו בהרבה, ועל הדרך מנסה בעצמו להיראות בגילאים שלהן. לפני כשנתיים סיפר לעיתון הבריטי "סאן און סאנדיי" שעשה מתיחת פנים כואבת במיוחד ושמבוטוקס הוא דווקא מנסה להיגמל, למרות שזה מצעיר אותו ומוסיף עוד עשור לפחות לקריירה הטלוויזיונית שלו. "עשיתי יותר מדי בוטוקס בעבר, בגלל שכולם בטלוויזיה עשו את זה. עכשיו אני יותר בעניין של טיפולי פנים".

 

סטיבן טיילר

בטוח שאתה כבר בן 72? סטיבן טיילר (צילום: Gettyimages)
בטוח שאתה כבר בן 72? סטיבן טיילרצילום: Gettyimages

 

עוד כוכב מתבגר שנראה חסין בפני השנים שעוברות הוא סולן להקת אירוסמית', סטיבן טיילר. מעריציו של הזמר בן ה-72 כנראה שמו לב שהשנים עוברות, הם מתבגרים אבל פניו של הזמר נשארות מתוחות משל היה עדיין זמר צעיר בתחילת דרכו. מה עשה טיילר כדי להגיע לתוצאה כזו? מילויים, הזרקות ומתיחות פנים הן רק חלק מההשערות.

 

כריסי טיגן

99% זיוף. כריסי טיגן (צילום: Gettyimages)
99% זיוף. כריסי טיגןצילום: Gettyimages

 

הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה כריסי טיגן ידועה בכך שהיא כנה מאוד בריאיונות שלה, והנה דוגמה: "כולי מזוייפת, חוץ מהלחיים שלי", סיפרה למגזין שייפ, תוך כדי שהיא מצביעה על המצח, האף והשפתיים שלה ומבהירה: "מזוייף, מזוייף, מזוייף". מזוייפת - אך לגמרי אמיתית יש לציין. טיגן אפילו נתנה קצת תשומת לב לאיזור מוזנח בדרך כלל, ועשתה בוטוקס גם בבית השחי שלה, מיד לאחר ששאבה ממנו שומן.

 

בארי מנילו

100% טבעי? בארי מנילו (צילום: Gettyimages)
100% טבעי? בארי מנילוצילום: Gettyimages

 

ובניגוד לטיגן, יש הטוענים שהכל אצלם טבעי טבעי טבעי. כמו הזמר בארי מנילו (76) שנשאל פעמים רבות על הטיפולים הפלסטיים שעשה, אך הכחיש בכל פעם: "הם חושבים שאני ג'ואן ריברס הגברי, וזה מגוחך", אמר ל"אייריש אינדפנדט". ב-ס-ד-ר.

 

רנה זלווגר

כולם התעסקו לה בפנים. רנה זלווגר (צילום: Getty Images)
כולם התעסקו לה בפנים. רנה זלווגרצילום: Getty Images

 

ב-2014 רנה זלווגר (51) הגיעה לאירוע לאחר תקופה ארוכה בה לא נראתה בציבור. לתדהמתה, היא גילתה שהפכה לשיחת הערב, כשכל כלי התקשורת עסקו בדבר אחד - מה לעזאזל קרה לפנים של הכוכבת? זלווגר אכן נראתה שונה ממה שהציבור זכר, אך היא עצמה נדהמה מהרעש שהמראה החיצוני שלה עשה וגם מכמות הרוע שנחשפה אליו: "נסעתי ברכבת ושמעתי אנשים מדברים על כמה שכוכבות הוליווד טיפשות, במיוחד רנה זלווגר, ו'איך היא חשבה שלא נשים לב שהיא עשתה ניתוחים?'", נזכרה הכוכבת בשנה שעברה, כשהתראיינה למגזין "הארפרס בזאר". היא גם סיפרה שהתעמתה עם אותם אנשים שהגיבו בתדהמה: "הם הסתכלו עליי ואמרו 'אלוהים, זאת את? לא יכול להיות! אבל את נראית בדיוק כמו עצמך!'. עניתי להם: 'כן, מוזר שזה ככה, לא?', וירדתי מהרכבת".

 

התמונה שהתסיסה את ההמונים. זלווגר ב-2014 (צילום: Getty Images)
התמונה שהתסיסה את ההמונים. זלווגר ב-2014צילום: Getty Images
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018