ריחו"ל

"מישהו אמר ג'וקים?" כוכבי "גלי" מטנפים על ליאה מישל

ציוץ הזדהות של השחקנית עם מאבק השחורים בארה"ב הצליח לעצבן כמה מהשחקנים ששיחקו לצידה בסדרה "גלי", שמיהרו להזכיר לה כמה התנהגה אליהם בנבזיות במהלך צילומי הסדרה. "היא איימה לחרבן לי בפאה", סיפרה אחת מהם

הגיע הזמן לטנף. סמנתה ווייר חושפת את ליאה מישל (צילום: GettyImages)
הגיע הזמן לטנף. סמנתה ווייר חושפת את ליאה מישלצילום: GettyImages

 

כשהשחקנית ליאה מישל (33), שכיכבה במשך שש עונות בסדרה "גלי" בתור רייצ'ל בארי, צייצה לפני מספר ימים ציוץ הזדהות עם מאבק השחורים בארה"ב, היא לא שיערה שהוא יגרור אחריו התנפלות וירטואלית של חבריה לסדרה שניצלו את ההזדמנות להזכיר לה כמה הייתה נוראית אליהם בזמן הצילומים.

 

במשך שש עונות מישל הייתה הכוכבת הבלתי מעורערת של הסדרה המוזיקלית המצליחה ששודרה בשנים 2009-2015, ואחת השחקניות היחידות בסדרה שהשתתפו בה לאורך כל עונותיה, בזמן שצוות השחקנים סביבה התחלף. לאורך השנים היו שמועות על כך שלא כולם חיבבו את מישל בגלל התנהגותה על הסט – אבל עכשיו מגיע השלב שבו השמועות הופכות להאשמות ממשיות.

 

אתמול (ב') הגיבה לציוץ של מישל השחקנית סמנתה ווייר (28), ששיחקה בסדרה בעונתה האחרונה. ווייר כתבה לה: "מצחיק, זוכרת כשהפכת את עבודת הטלוויזיה הראשונה שלי לגיהנום עלי אדמות? כי אני לעולם לא אשכח. אני חושבת שאמרת לכולם שאם תהיה לך ההזדמנות, 'תחרבני בפאה שלי', בין שאר הדברים הטראומתיים והמפלים שגרמו לי לחשוב מחדש על הקריירה ההוליוודית שלי".

 בדקת שהפאה שלך נקייה? (צילום: GettyImages)
בדקת שהפאה שלך נקייה?צילום: GettyImages

 

ובכן, נראה שווייר לא הייתה היחידה שהרגישה כך. לאחר שזו שחררה את כעסה העצור שכנראה לא חלף במשך השנים האחרונות, הציוץ גרף ציוצי תמיכה משחקנים אחרים שעבדו גם הם עם מישל. השחקן אלכס ניוול, שגילם את יוניק בשלוש העונות האחרונות של הסדרה, הגיב על ידי גיף האומר: "תראי לה מה זה", בעוד שהשחקן דביאר סנייל שהתארח באחד הפרקים ניצל את ההזדמנות לשתף בסיפור אימה משלו על מעשיה של מישל וכתב לה: "אחותי, לא נתת לי לשבת בשולחן עם שאר השחקנים, בגלל ש'לא הייתי שייך לשם'. לכי תז*ייני ליאה".

 

השחקנית ג'ינט גודלוק שיתפה גם היא סיפור משלה: "מישהו אמר ג'וקים? כי ככה היא נהגה לקרוא לניצבים על הסט". שחקן נוסף, וויליאם בלי, צייץ: "ליאה התנהגה אליי כל כך בחוסר אנושיות, עד שנאלצתי לעזוב את הסט" ושחקן אחר בשם לינוקס התייחס לסצנה מהעונה האחרונה בה הושלכו על דמותה של מישל ביצים וכתב: "כשצילמנו את הסצנה הזו, כל הצוות היה בעננים, לראות ביצים מושלכות עליה ללא הפסקה במשך 7 שעות".

את תואר "מיס חביבות" היא כבר לא תקבל (צילום: GettyImages)
את תואר "מיס חביבות" היא כבר לא תקבלצילום: GettyImages

 

השחקנית איבט ניקול בראון שכיכבה לצידה של מישל בסדרה "ראש העיר" רמזה שגם לה לא הייתה התנסות נעימה עם מישל כשהגיבה לווייר: "הרגשתי כל מילה ממה שכתבת". מליסה בנויסט, כוכבת הסדרה "סופרגיל" שהשתתפה גם היא ב"גלי", הביעה תמיכה על ידי לייקים לפוסטים ומי שהכי הפתיעה בתגובותיה הייתה אמבר ריילי, שכיכבה לצידה של מישל החל מהפרק הראשון ועד סיום הסדרה, והביעה תמיכה בוויר וסנייל כשהגיבה להם על ידי פרסום גיפים מרוצים.

 

כאמור, זו לא הפעם הראשונה שמסופר על המרורים שמישל מעבירה את השחקנים שלצידה. ב-2016 נאיה ריברה, שגילמה בסדרה את דמותה של סנטנה, כתבה על מישל בספר האוטוביוגרפי שהוציאה: "היא התחילה להתעלם ממני, וזה הגיע למצב שהיא לא החליפה איתי מילה לאורך כל צילומי העונה השישית. בהחלט לא היינו חברות טובות". באותה תקופה היו שמועות על כך שהשתיים לא מסתדרות, ושליאה פעלה מאחורי הקלעים על מנת לסלק את ריברה מהסדרה. דמותה של סנטנה אכן צומצמה משמעותית באותם פרקים. ב-2011 השחקנית היילי סטיינפלד סיפרה שמישל גרמה לה לבכות לאחר שבתור מעריצה ניגשה אליה לבקש חתימה, וזו התעלמה ממנה והמשיכה ללכת.

 

מישל, שלא הגיבה עדיין למתרחש, מצפה כרגע לילדה הראשון, יחד עם בעלה, איש העסקים זנדי רייך (37).

 

נהנית מהצד. אמבר ריילי (צילום: GettyImages)
נהנית מהצד. אמבר רייליצילום: GettyImages

מישל התעלמה ממנה. נאיה ריברה (צילום: GettyImages)
מישל התעלמה ממנה. נאיה ריברהצילום: GettyImages

איפה מיסטר שוסטר כשצריך אותו? צוות "גלי" (צילום: GettyImages)
איפה מיסטר שוסטר כשצריך אותו? צוות "גלי"צילום: GettyImages
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018