רכילות+

טהוניה רובל הפכה לאמא

זוכת "האח הגדול" הביאה לעולם בת בכורה, רק שבעה חודשים אחרי החתונה עם יניב בן משה. את הידיעה על ההיריון היא פירסמה באינסטגרם, בפרסומת למשקה ללא אלכוהול. לאחרונה סיפרה הכוכבת שהיא מתכננת לחזור במהרה לעבודה: "מקסימום הקטנה תבוא איתי, תוך כדי אניק ואמשיך לעבוד"

 

כרס בירה? טהוניה רובל בהודעתה על ההריון (אינסטגרם)
כרס בירה? טהוניה רובל בהודעתה על ההריוןאינסטגרם

 

סמסו מזל טוב לזוכת העונה החמישית של "האח הגדול" טהוניה רובל (32), שהביאה לעולם בת בכורה היום (א'), בבית החולים תל השומר ושינתה את הטייטל ל"אמא".

 

בנובמבר האחרון רובל הפתיעה את כולנו כשהתארסה לאדריכל יניב בן משה, אחרי קשר קצר של שלושה חודשים שנוצר בשידוך. רגע לפני שהקורונה התחיל רובל ובן משה צעדו לחופה לעיני אלף מוזמנים - מהאירועים הגדולים האחרונים שידעה הביצה לפני שהגיע נגיף הקורונה לישראל. חודש לאחר החתונה, רובל הודיע שהשניים מצפים לבת ראשונה, בעודה מחזיקה בקבוק משקה של מותג מפורסם, ואף טרחה לתייג את החברה ולהבהיר כי מדובר במשקה ללא אלכוהול.

 

לפני כשבועיים פגשנו את הכוכבת על סט צילומי קמפיין אליו הצטלמה, שם היא סיפרה לנו שהיא לא מרגישה בשיאה: "בחודש תשיעי, בטטה שמנה, מרגישה מכוערת", והוסיפה שהיא מתכננת לחזור מהר לעניינים: "נראה לי שאני לא אהיה מאלה שתהיה להן חופשת לידה, אבל אני מאמינה שאהיה קצת בבית, לא הרבה אבל אהיה קצת בבית. במדינה שלנו, עם הקורונוש והכל, וביבי כל יום מבטיח לנו שיהיה זה וזה ובסוף לא קורה, אז נראה לי שאני לא יכולה להרשות לעצמי. ואני גם אדם של עשייה ואני אוהבת עשייה, אז מקסימום הקטנה תבוא איתי, תוך כדי אניק ואמשיך לעבוד".

 

 

הפכו להורים. יחד עם הבעל משה (צילום: אמיר מאירי)
הפכו להורים. יחד עם הבעל משהצילום: אמיר מאירי

חושפים את הקשר (צילום: אמיר מאירי)
חושפים את הקשרצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018