רכילות+

הפתעה: אנחל בונני ודושי לייטרסדורף הביאו לעולם בת

בני הזוג שמרו בסוד את הליך הפונדקאות גם הפעם, ועשו לכולם הפתעה משמחת כשהכריזו שהם הורים לבת, אחות לאנתוני בן השנתיים. מזל טוב ענק

הורים מאושרים. אנחל בונני ודושי לייטרסדורף (צילום: ענת מוסברג)
הורים מאושרים. אנחל בונני ודושי לייטרסדורףצילום: ענת מוסברג

 

סמסו המון מזל טוב לשחקן אנחל בונני ולאשתו, אשת העסקים דושי לייטרסדורף, שהפכו אתמול (ד') להורים לשניים, והביאו לעולם בת. שנתיים בדיוק לאחר הולדת בנם הבכור אנתוני מרלון דוד, גם הפעם הבשורה המשמחת על הלידה באה בהפתעה מוחלטת, היות ובני הזוג שמרו על הליך הפונדקאות שלהם בסוד. בתם נולדה אתמול בגאורגיה ודושי נמצאת לצידה, בעוד שבונני מחכה להן בישראל עם בנם

 

בריאיון ל"פנאי פלוס" לפני שנה, סיפר בונני על האבהות החדשה בחייו ועל הליך הפונדקאות: "למדתי שיש אהבה אחרת. אני אוהב את המשפחה שלי, את החברים שלי וברור שאת אשתי, אבל האהבה לבן שלי היא אהבה שונה לחלוטין מכל מה שהכרתי לפני כן. אני לא מגלה פה שום סוד עולמי וזה קורה כנראה לכולם, אבל נפתח לי איזה ערוץ של אהבה שלא דומה לשום דבר אחר. זו הייתה אהבה ממבט ראשון, הייתי מרוסק תוך 90 שניות. אני יכול להבין אבות שמתחברים רק בשלב מאוחר יותר, אבל לי זה קרה תוך רגע. זה לא יותר או פחות, פשוט אין אהבה שדומה לזה. אהבה שהיא גם מגוננת. לפני אנתוני היו לנו פה שתי חתולות, שישנו איתנו במיטה והיו לגמרי אהבות גדולות. מנגו עם דושי מגיל אפס, והשנייה הצטרפה. ופתאום אנתוני נולד והקטנה, ערסית כזו, יכולה להתפרע עליו וזה נהיה לא טוב, והן לא פה עכשיו. אני מאוהב, כל היום בא לי להיות איתו, שיהיה מחובר עלי כמו תליון, לשים אותו בכיס כמו קנגורו. רק בא לי לבלות איתו".

 

אבא טוטאלי (צילום: אינסטגרם)
אבא טוטאליצילום: אינסטגרם

 

עוד אמר בונני: "דושי היא אישה כזו חזקה ועצמאית שאוהבת את העבודה שלה ועובדת נורא קשה, ופתאום לראות אותה מתמסרת בכזו אבסולוטיות לתינוק, זה היה מדהים לראות. האינסטינקט הזה בא לה בטבעיות. בגלל שעשינו את הקטנצ'יק בפונדקאות וזה לא היה בפנים תשעה חודשים, זה לא היה מובן מאליו. במשך חודש וחצי שנינו היינו רק איתו בבית, לא עשינו כלום. אחר כך אני חזרתי לעבוד ולה לקח עוד איזה חודשיים, וגם אז היא חזרה בטפטופים. זה בכלל לא מובן מאליו, כשמכירים את דושי. מצד שני יש בה גם איזו קשיחות מגניבה שלי אין. היא מחזיקה אותו קצר כשצריך. כשהוא מתלונן סתם אז זה כזה: 'מה קורה אח שלי? מה העניין?'. היא אמא מגניבה וכיף לו לילד שיש לו אמא כזו".

 

"משפחה הוא משהו שנולד כשנולד לך ילד. בגלל הפונדקאות ובגלל שלא נפגשנו עם הפונדקאית זה קרה ברגע. כשזה רחוק מהעין, זה רחוק מהלב. אתה מוכן לרעיון אבל לא מוכן פיזית, אתה לא רואה משהו גדל לידך. עשינו החלטה שלא נהיה בקשר יומיומי עם הפונדקאית, אחרת נשתגע. באמצע ההריון ראינו אותה פעם אחת בסקייפ, וזהו. אחר כך נפגשנו בלידה. עכשיו אחרי אנחנו רוצים עוד ילדים, לא נרצה שאנתוני יהיה בודד, הוא צריך עוד חבר אחד לפחות, חוץ ממני. אנחנו ניגש לזה בלי לבזבז זמן".

 

בונני ולייטרסדורף מנהלים זוגיות כבר תשע שנים. הם נישאו ביוני 2014 בחופה רומנטית שנערכה מול השקיעה על חוף הים בניצנים עם לא מעט חברים מפורסמים ובני משפחה.

 

אנחל בונני ודושי עם בנם הבכור אנתוני מרלון דוד (צילום: אינסטגרם)
אנחל בונני ודושי עם בנם הבכור אנתוני מרלון דודצילום: אינסטגרם

גם אנחנו רוצים חיבוק (צילום: אינסטגרם)
גם אנחנו רוצים חיבוקצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018