ריחו"ל

הת'ר לוקליר התארסה לבן זוגה מהתיכון

כוכבת הסדרה "מלרוז פלייס" חזרה ב-2017 לזרועותיו של בן זוגה מהתיכון, ומאז ידעו השניים דרך פתלתלה שכללה ריבים, מעצרים ואשפוזי גמילה של הכוכבת, שחגגה לאחרונה שנה של פיכחות. לפי מקורבים לזוג, השניים התארסו כבר בחודש אפריל האחרון, אך שמרו על כך בסוד

אף פעם לא מאוחר מדי. הת'ר לוקליר וכריס הייסר (צילום: אינסטגרם)
אף פעם לא מאוחר מדי. הת'ר לוקליר וכריס הייסרצילום: אינסטגרם

 

אחרי שנתיים לא פשוטות, להת'ר לוקליר (58) יש חדשות טובות: היא מאורסת – לבן זוגה מהתיכון. כוכבת הסדרה "מלרוז פלייס" החלה לצאת שוב עם חבר הנעורים שלה, כריס הייסר (57), ב-2017, ולפי מקורבים של השניים הם התארסו באפריל, בזמן שלוקליר חגגה שנה אחת של פיכחות. "הם מאושרים ביחד. המשפחה שלה, הוריה, האחים שלה והבת שלה, כולם תומכים בה ונרגשים עבורה", סיפר חבר קרוב של הכוכבת.

 

כאמור, לוקליר והייסר היו זוג לראשונה לפני יותר מ-40 שנה, בזמן שלמדו בתיכון. דרכיהם נפרדו, ומאז התחתנה הכוכבת פעמיים, עם המוזיקאי טומי לי, שלו הייתה נשואה בין השנים 1986-1993, ולאחר מכן עם גיטריסט להקת בון ג'ובי לשעבר, ריצ'י סמבורה, ממנו התגרשה ב-2007 לאחר 13 שנות נישואים. השניים הביאו לעולם בת אחת, אווה (22).


לוקליר ובתה אווה (צילום: אינסטגרם)
לוקליר ובתה אווהצילום: אינסטגרם

 

לוקליר והייסר התאחדו לפני כשלוש שנים, והכוכבת בישרה על כך בתמונה שהעלתה לאינסטגרם ולצידה כתבה: "האיש האהוב עליי בעולם, 40 שנה אחרי". למרות ההתחלה האופטימית, מערכת היחסים המחודשת ידעה שלל מהמורות בדרך, כאלה שמותירות אבק לדרמות שעברו הדמויות שגילמה לוקליר ב"מלרוז פלייס" ו"שושלת": ב-2018 הגיעה משטרה לביתם של הזוג ומצאה את הייסר חבול ושרוט, לאחר ריב שניהל עם הכוכבת. השוטרים ביקשו ממנה להתלוות אליהם לתחנת המשטרה, והיא בתגובה החלה לבעוט בהם ולהכות אותם. היא נעצרה באשמת תקיפה שוטרים אך מאוחר יותר ההאשמות בוטלו. למחרת, נעצר גם הייסר לאחר שנתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול.

 

וזה לא נגמר שם - מספר חודשים לאחר מכן הכוכבת אושפזה בבית חולים פסיכיאטרי לאחר שניסתה לפגוע בעצמה והיכתה את הוריה שהגיעו לבדוק לשלומה. כוחות הביטחון שהוזעקו למקום סיפרו כי הכוכבת חיפשה אקדח על מנת לירות בעצמה. שבוע בלבד לאחר מכן נעצרה הכוכבת שוב לאחר שתקפה שוטר נוסף שניסה להרגיע את הרוחות במהלך ריב בינה ובין קרוב משפחה. שעות ספורות לאחר ששוחררה בערבות - היא אושפזה לאחר שלקחה מנת יתר.  


לוקליר נעצרה שוב ארבעה חודשים מאוחר יותר, כשתקפה חובש שהגיע לביתה לאחר ששכנים התלוננו על ריב קולני ומלא קללות של בני הזוג. שוטר שהגיע למקום דיווח שלוקליר הייתה שיכורה לחלוטין ולא שיתפה פעולה. בשנה שעברה שלח אותה בית המשפט לחודש אישפוז במכון לבריאות הנפש. כיום היא צריכה להתייצב מול שופט מדי ארבעה חודשים ולדווח על התקדמותה ומצבה.


נעצרה לאחר שתקפה שוטרים (צילום: Mega)
נעצרה לאחר שתקפה שוטריםצילום: Mega

  

כאמור, כיום נראה ששלומה טוב – לאחרונה חגגה שנה של פיכחות, ובחודש שעבר אף התאחדה עם שאר שחקני "מלרוז פלייס" במפגש שנערך בזום. בשבוע שעבר היא נצפתה כשעל אצבעה טבעת האירוסים ועל פניה מסכה עליה כתוב "אני מחייכת".


למדה מ"מלרוז פלייס" איך להפוך את החיים לדרמטיים וסוערים (צילום: אינסטגרם)
למדה מ"מלרוז פלייס" איך להפוך את החיים לדרמטיים וסועריםצילום: אינסטגרם

מקומפלקס הדירות היישר אל הזום. האיחוד של שחקני "מלרוז פלייס"  (צילום: אינסטגרם)
מקומפלקס הדירות היישר אל הזום. האיחוד של שחקני "מלרוז פלייס" צילום: אינסטגרם

הת'ר לוקליר (gettyimges)
הת'ר לוקלירgettyimges

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018