רכילות+

סערה ברשת: תמונות קמפיין ההלבשה התחתונה של תקוה גדעון מרוטשות?

תמונות של זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון בקמפיין ראשון להלבשה תחתונה שוחררו לאתרי הבידור, אך הן נראות מרוטשות במופגן מהתמונות שנעשו מאחורי הקלעים. "עד כמה שידעו לי הרשת לא ערכה או ריטשה את התמונות לקמפיין", מסרה גדעון בתגובה

קצת קשה להכחיש פה ריטוש. תקוה גדעון בהלבשה תחתונה (צילום: ענת מוסברג, חלי פרידמן)
קצת קשה להכחיש פה ריטוש. תקוה גדעון בהלבשה תחתונהצילום: ענת מוסברג, חלי פרידמן

 

"האם אני רוצה שירטשו אותי? אני רוצה שזה יצא מהמם, ואני חושבת שככה זה היסטרי, אני לא מרוטשת פה", אמרה לנו תקוה גדעון כשראיינו אותה בשבוע שעבר. גדעון, זוכת "האח הגדול", דיגמנה לראשונה למותג ההלבשה התחתונה fix וכשנשאלה אם היא שמרה על משטר תזונה קפדני, צחקה ואמרה: "אכלתי פיצה לפני חצי שעה".

 

אותה גדעון, שהתפרסמה עוד בבית האח כמישהי שהאג'נדה שלה היא של אישה מאוד בטוחה בגוף שלה, במידות שלה ובצבע שלה, גילתה היום שלפעמים זה פשוט לא מספיק. תמונות של גדעון מסט הצילומים שוחררו היום (א') לאתרי הבידור וניתן לראות שם בבירור כי חלק מהתמונות רוטשו. יש לציין כי ל-Pplus הייתה צלמת על הסט ולכן התמונות בהן השתמשנו לכתבה עם תקוה, הן לא אותן תמונות שעלו באתרים אחרים.

  

תקוה גדעון בהלבשה תחתונה    (צילום: ענת מוסברג)

תקוה גדעון בהלבשה תחתונה    (צילום: ענת מוסברג)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

עוד תמונה מאחורי הקלעים ואחרי ריטוש (צילום: ענת מוסברג, חלי פרידמן)
עוד תמונה מאחורי הקלעים ואחרי ריטושצילום: ענת מוסברג, חלי פרידמן

 

הבלוגרית שרון בלום הייתה הראשונה להעלות תמונה מפוצלת של גדעון ולתהות לגבי הריטוש. רגע אחרי, ברחבי הרשת מתחילים לצוף קולות שמדברים לא רק על ריטוש של סימני מתיחה וצלוליט, אלא גם על הבהרת העור של גדעון.

 

תקוה גדעון (צילום מסך)
תקוה גדעוןצילום מסך

מרשת fix נמסר: "אנו גאים בתמונות הקמפיין של תקוה גדעון, אותן תראו בקרוב. הרשת לא ערכה או ריטשה את התמונות לקמפיין, בחרנו בה כמי שהיא ואת התמונות תראו בקרוב".

 

תקוה מסרה לנו היום: "הסט היה פתוח לכלי התקשורת השונים שצילמו אותי במהלך הצילומים מהמצלמות האישיות שלהם. עד כמה שידוע לי, הרשת לא ערכה או ריטשה את התמונות לקמפיין. התמונות המרוטשות שיצאו החוצה אינן מייצגות את תמונות הקמפיין שיעלו בקרוב".

 

גדעון התייחסה לעניין גם בסטורי שכותרתו: "סערת התמונות המרוטשות שלי", ובו וכתבה: "ההחלטה שלי להצטלם להלבשה תחתונה הייתה אמירה. אני לא מדברת רק על דימוי גוף אלא מיישמת אותו בפועל, ומשמשת דוגמה לבנות ונשות ישראל והן לחברות השונות במשק הישראלי. לגבי הביקורות, לצערי הרב תמונות היח"צ אינן מייצגות את תמונות הקמפיין. תמיד יהיו שימהרו להגיב לרעה ולבקר. עמדתי על סט פתוח לכלי תקשורת שצילמו מהמצלמות האישיות שלהם. איני מתביישת ואף גאה במראה ובמידות שלי". גדעון הוסיפה בתחתית התמונה כוכבית ולצידה כתבה: "תמונה זו אינה מרוטשת, צולמה אחרי משולש פיצה".

 

תגובתה של גדעון בסטורי שפירסמה
תגובתה של גדעון בסטורי שפירסמה

 

נהדרת כמו שהיא. תקוה גדעון (צילום: ענת מוסברג)
נהדרת כמו שהיא. תקוה גדעוןצילום: ענת מוסברג

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018