ריחו"ל

בצל ההאשמות על הטרדה מינית: תמונות ראשונות של ג'סטין ביבר

הזמר הקנדי נצפה לראשונה מאז ששתי נשים טענו כי הוא פגע בהן מינית. הוא מכחיש, טוען שיש לו הוכחות, אך נראה מוטרד מאוד. ומה יש למעריצי סלינה גומז להגיד על זה?

נראה טרוד. ג'סטין ביבר (צילום: Mega)
נראה טרוד. ג'סטין ביברצילום: Mega

 

בצל הדיווחים כי ג'סטין ביבר תקף מינית שתי נשים, הזמר הקנדי יצא לראשונה מביתו ונתפס בעדשת הפפראצי. ביבר, שהיה בדרכו לפגישה בלוס אנג'לס, יממה לאחר שהכחיש את האשמות נגדו, דיבר בטלפון ונראה טרוד במיוחד. אישתו, הדוגמנית היילי בולדווין לא נראתה בסביבה ועד כה לא התייחסה כלל לפרשה.


לאן אתה הולך, נשמה? (צילום: Mega)
לאן אתה הולך, נשמה?צילום: Mega

 

כאמור, בסוף השבוע האחרון, ואחרי חודשים ארוכים נטולי שערוריות, נקלע הזמר לסערה חדשה: שתי נשים טענו ברשתות החברתיות כי הוא תקף אותן מינית. אלמונית שהזדהתה בשם דניאל צייצה בטוויטר על המפגש שלה עם הזמר בפסטיבל באוסטין שבטקסס, במרץ 2014. לטענתה של דניאל, ביבר הזמין אותה לחדרו במלון ושם תקף אותה ואיים כי היא תסתבך במידה ותספר על מה שקרה. האלמונית סיפרה כי הייתה אז בת 21 והשניים התמזמזו בהסכמה - עד שביבר ניסה יותר, בניגוד להסכמתה. "הרגשתי חוסר נוחות. אני לא רוצה לפרט מה קרה לאחר מכן", סיפרה.

 

בחורה נוספת שניצלה את הרשתות החברתיות על מנת לחשוף את מה שהיא עברה היא קיידי, שצייצה בטוויטר וסיפרה כי פגשה את ביבר במפגש מעריצים שהתקיים בניו יורק, במאי 2015. קיידי סיפרה כי ביבר הזמין אותה לחדרו במלון, נעל אותה במקלחת ונגע בה בניגוד לרצונה. "ביקשתי שיפסיק ואמרתי לו שאני לא יכולה לקיים יחסי מין עם אף אחד לפני הנישואים", סיפרה קיידי והוסיפה כי הצליחה להעיף אותו ממנה ולברוח, אך לדבריה נאלצה לעבור טיפול נפשי בעקבות המקרה.

 

ביבר מיהר להגיב על האשמות וצייץ את תגובתו בטוויטר: "שמועות הן שמועות, אבל הטרדה מינית זה לא משהו שאני מקל בו ראש. רציתי להגיב מיד, אבל מתוך כבוד לכל כך הרבה קורבנות שמתמודדים עם עניינים כאלה באופן יומיומי, אני רוצה לעשות סדר בעובדות לפני שאני יוצא בהצהרה".

 

ביבר הוסיף וכתב: "ב-24 השעות האחרונות הופיע חשבון טוויטר חדש, שסיפר סיפור לפיו הייתי מעורב בהטרדה מינית ב-9 במרץ 2014. אני רוצה להיות ברור. אין אמת בסיפור הזה. למעשה, מיד אראה שמעולם לא נכחתי במיקום ההוא. כמו בסיפור שלה, אכן הפתעתי קהל באוסטין בפסטיבל SXSW, שם הופעתי על הבמה עם העוזרת שלי דאז, ושרתי כמה שירים. מה שהאישה הזו לא ידעה זה שהגעתי למופע יחד עם בת הזוג שלי בזמנו, סלינה גומז".

 

"לא עשיתי כלום" (צילום: אינסטגרם)
"לא עשיתי כלום"צילום: אינסטגרם

 

העובדה שביבר השתמש בגומז כאליבי הצליחה לעצבן את המעריצים של הזמרת, שטענו כי "ג'סטין משתמש ומנצל את סלינה כדי לטשטש את עקבותיו". עוד הוסיפו המעריצים כי זה לא מכבד ובטח לא מוכן מאליו שהזמר מסתמך על כך שיקבל את תמיכה של גומז, בזמן שאחרים טוענים כי ביבר מתנהג בצורה מניפולטיבית ומשוכנע כי האהבה של סלינה כלפיו תגרום לה להרגיש חייבת ולעמוד לצידו. "אם סלינה תאשר את דבריו אנשים יתקפו אותה ואם היא תאמר שהוא משקר גם כן יתקפו אותה", כתבה מעריצה של הזמרת הצעירה, ואחרת הוסיפה: "כך או כך, נשים שלא קשורות לזה יפסידו וזה בדיוק מה שג'סטין רצה, להפיל את התיק על סלינה או כל אחד אחר מלבדו".

 

"סלינה גומז הייתה קורבן להתעללות רגשית מצידו של ג'סטין ביבר, מה שהיה אמור להצביע ולהעיד על היסטוריה של התעללויות מצדו של ביבר וברור שהדרך הטובה ביותר עבורו היא להפוך אותה לשעיר לעזאזל", כתבה מעריצה נוספת של הזמרת, ואליה הצטרפה עוד אחת: "ג'סטין ביבר מואשם בתקיפה מינית ושמה של סלינה שוב עלה על הפרק... אני שונאת גברים".

 

הכל בידיים שלך. סלינה גומז (צילום: Getty Images)
הכל בידיים שלך. סלינה גומזצילום: Getty Images

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018