ריחו"ל

איך נראית היום כוכבת הריאליטי של אמריקה?

מאמא ג'ון שאנון, אמה של האני בו-בו, נתפסה בעדשת מצלמות הפפראצי והודתה כי סיימה גמילה - לאחר שבזבזה 3,000 דולר ליום על סמים

ג'ון שאנון (מאמא ג'ון) ובן זוגה, גנו דואק (צילום: Mega)
ג'ון שאנון (מאמא ג'ון) ובן זוגה, גנו דואקצילום: Mega

 

תקופה מורכבת ולא פשוטה עברה על מאמא ג'ון שאנון (40) לאחרונה. אחרי שסבלה במשך שנים רבות מעודף משקל משמעותי, הכוכבת הורידה את הקילוגרמים המיותרים והתמכרה לסמים – הכל לעיני המצלמות. אמה של ילדת הפלא אלנה תומפסון (הידועה בכינויה "האני בו בו") הודתה לאחרונה שבמשך תקופה ארוכה בזבזה מדי יום 3,000 דולר על קראק-קוקאין – 150,000 דולר בסך הכל. יחד עם זאת - יש סיבה להיות אופטימיים עבורה.

 

בשבוע שעבר נצפתה הכוכבת בפלורידה על ידי מצלמות הפפראצי, כשהיא אוחזת בידו של בן זוגה, גנו דואק, לאחר שהשניים השלימו תוכנית גמילה מסמים שארכה כ-30 יום.


3,000 דולר ביום על סמים (צילום: Mega)
3,000 דולר ביום על סמיםצילום: Mega

 

מאמא ג'ון כיכבה בשנים האחרונות בסדרה משלה, Mama June: From Not to Hot, שהחלה כמעקב אחרי תהליך ההרזיה שלה, שכלל ניתוח שרוול קיבה, שינוי מאסיבי בתזונה ופעילות גופנית. ג'ון הצליחה להוריד קרוב ל-130 ק"ג, אבל אם מישהו היה צריך הוכחה שגוף חטוב לא מביא איתו אושר, הוא קיבל אותה בשנה שעברה.

 

ההרזייה לא הביאה איתה שלווה
ההרזייה לא הביאה איתה שלווה

 

הסדרה נקלעה לתפנית מפתיעה ועצובה כשנודע שג'ון התמכרה לסמים. היא ודואק נעצרו בתחילת 2019 בתחנת דלק באלבמה לאחר שנכנסו לוויכוח אלים אחד עם השנייה, והשוטרים שהגיעו למקום מצאו בחזקתם קוקאין וקראק. העונה הקודמת של התוכנית הסתיימה בתחינתם הנרגשת של בני המשפחה שביקשו מאמם לטפל בבעיית הסמים שלה, ובאלנה (15) שעזבה את הבית ועברה להתגורר עם אחותה הגדולה.

 

העונה הנוכחית של הסדרה התמקדה בהתמודדות של המשפחה עם בעיות הסמים של האם. בפרק סיום העונה ששודר לאחרונה, הודתה מאמא ג'ון שביזבזה מדי יום לא פחות מ-3,000 דולר על קוקאין, ודואק הוסיף שבחצי שנה השניים הוציאו 150,000 דולר על סמים. בתחילת הפרק אושפזה ג'ון במכון גמילה, אותו עזבה לאחר 12 שעות בלבד. היא הודתה שמצבה לא טוב: "אני חושבת שהגעתי לתחתית", אמרה בדמעות למצלמה.

 

יחד עם זאת, הפרק הסתיים בניחוח אופטימי – ג'ון ודואק מצאו מכון גמילה שהסכים לטפל בשניהם בחינם – אך בנפרד, כל אחד במחלקה אחרת. סוף הפרק הראה את שניהם מסיימים את התוכנית בהצלחה. "הג'ון הישנה חזרה. אני מרגישה טוב, שחזרתי לאני של פעם", אמרה נרגשת. על המשך הזוגיות שלה עם דואק אמרה: "שרדנו את הגמילה, אז עכשיו נתחיל מחדש". המשך יבוא מן הסתם, בעונה הבאה.


"שרדנו את הגמילה, עכשיו נתחיל מחדש" (צילום: Mega)
"שרדנו את הגמילה, עכשיו נתחיל מחדש"צילום: Mega

 

כמעט עשור חלף מאז שמשפחת שאנון פרצה לחייהם של חובבי הריאליטי. ב-2011 אם המשפחה מאמא ג'ון ובתה אלנה השתתפו בסדרה Toddlers and Tiaras, שעקבה אחרי ילדות שהשתתפו בתחרויות יופי. השתיים גנבו את ההצגה וקיבלו סדרה משלהן, "האני בו בו", בה כיכבו גם שאר בני משפחתן. כיאה לכוכבות ריאליטי, הדרמות בחייהן לא פסקו. ואם חשבתם שמשפחת קרדשיאן היא טראש, אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות.

 

ב-2014 בוטלה הסדרה שלהם לאחר שמאמא ג'ון חזרה לבן זוגה לשעבר, מארק מק'דניאל, שהשתחרר מהכלא לאחר שריצה מאסר על הטרדה מינית של בתה אנה, מה שכמובן יצר שערורייה גדולה ונתק בין האם לבתה.

 

ב-2017 חזרה כאמור מאמא ג'ון לקדמת הבמה עם תוכנית המייקאובר שלה, בעוד שאני בו בו השתתפה בגרסת הצעירים של "רוקדים עם כוכבים", והגיעה בה למקום השישי.


ג'ון, אלנה ושאר בני המשפחה ב-2014, אז ירדה תוכניתם מהאוויר (צילום: TLC)
ג'ון, אלנה ושאר בני המשפחה ב-2014, אז ירדה תוכניתם מהאווירצילום: TLC

 

מאמא ג'ון והאני בו בו (צילום: GettyImages)
מאמא ג'ון והאני בו בוצילום: GettyImages

האני בו בו (צילום: GettyImages)
האני בו בוצילום: GettyImages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018