פפראצי

צפו: קוונטין טרנטינו מספר מה שלום דניאלה פיק והבן ליאו

תפסנו את הבמאי המהולל כשסיים ארוחת צהריים והיינו חייבים לשאול אותו מה שלום המשפחה. למרבה השמחה - הוא שיתף פעולה ברצון. אז מה היה לו להגיד?

 

 

בחודש פברואר האחרון היינו הראשונים לגלות לכם ולעולם שבמאי הקולנוע קוונטין טרנטינו ואשתו דניאלה פיק הפכו להורים טריים לבן בכור. שבוע אחרי, שמחנו להיות חתומים על עוד אייטם שגילה לכם את שמו של הרך הנולד - ליאו, שנקרא על שם סבה של פיק.

 

מאז טרנטינו, כמו כל העולם, התרגל למציאות חדשה באדיבות מגפת הקורונה ומעביר את התקופה לצד אשתו ובנו הבכור בביתם שבצפון תל אביב. אנחנו לא יודעים איך הוא מעביר את הזמן בבית ויכולים רק לקוות שהוא עובד על תסריט ללהיט הבא שלו ("כלבי אשמורת בתל אביב"? "ממזרים חסרי כבוד בישראל"? אנחנו רק זורקים פה כמה רעיונות), אבל מה שבטוח שהוא יודע לחיות טוב.

 

מה הזמנת? קוונטין טרנטינו עושה לאנץ' (צילום: אמיר מאירי)
מה הזמנת? קוונטין טרנטינו עושה לאנץ'צילום: אמיר מאירי

היום (ב') פגשנו את במאי הקולנוע בלאנץ' עם חבר במסעדה בתל אביב שכללה גם בקבוק יין אדום וסיגר. אנחנו כמובן המתנו בסבלנות עד שיסיים את הארוחה וניצלנו את ההזדמנות לשפשף את האנגלית שלנו. טרנטינו סיפר לנו ששלומו טוב וכששאלנו מה שלום דניאלה והתינוק, ענה: "נהדר!". גם את הקורונה הוא שורד בשלום: "עד כה, הכל טוב", סיפר לנו. שמחים לשמוע! צפו בווידאו בראש הכתבה.


אין כמו כוס יין אדום בצהריים (צילום: אמיר מאירי)
אין כמו כוס יין אדום בצהרייםצילום: אמיר מאירי

כל הכבוד על ההקפדה על הכללים! (צילום: אמיר מאירי)
כל הכבוד על ההקפדה על הכללים!צילום: אמיר מאירי

ד"ש בבית לדניאלה! (צילום: אמיר מאירי)
ד"ש בבית לדניאלה!צילום: אמיר מאירי

 

צילם והתאפק לא לתת לטרנטינו את התסריט שהוא כתב על צלם פפראצי פורע חוק: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018