רכילות+

הגר מ"חתונה ממבט ראשון": "הצפייה בפרקים הייתה כמו סרט אימה"

בזמן שהיא קיבלה תגובות נאצה ברשתות החברתיות, ניר הפך למאמי הלאומי החדש וההצעות זרמו מכל עבר. בריאיון מאחורי הקלעים של צילומי "פנאי פלוס", מספרים בני הזוג על התהילה שלא ציפו לה, מי אמר למי ראשון "אני אוהב אותך" והאם הזוגיות שלהם היא לנצח. צפו

 

 

כולנו התענגנו מול ניר פור והגר משה בחודשי הנישואים הראשונים שלהם ב"חתונה ממבט ראשון", הזוגיות שלהם הפכה למוקד ההתעניינות וזיכתה אותם בפרק סיום משלהם. אז למה הם נפרדו שלושה חודשים אחרי שהמצלמות כבו? כמה חיזרה הגר אחרי ניר עד שניאות לתת הזדמנות שנייה? ואיך, לדברי ניר, הפכה כעת הגר ממלכת הקרח ל"הכי לאבי דאבי ופוצי מוצי"? הנה התשובות.

 

לשמור בסוד

ניר: "אני זוכר את הדייט האחרון שלנו לפני שהפרק הראשון שלנו שודר. זה כבר היה אחרי שחזרנו, נפגשנו בהרצליה ואמרתי לה 'את יודעת שזו פעם אחרונה שאנחנו יכולים לצאת יחד?' עלינו בשבעה במרץ ומאז לא יצאנו מהבית. זה היה קל, כי הייתה קורונה, אז אף אחד לא יצא לשום מקום. פעם אחת נסענו יחד ברכב ואנשים זיהו אותנו, אז גם את זה כמעט לא עשינו. כשנסענו לאמא של הגר בשבועות, הכול היה בשושו, אמרתי לה 'תיכנסי לאוטו וניסע', בדרך כלל אני יוצא לפתוח לה את הדלת, הפעם לא

יכולתי".

הגר: "יש כמה חברים שידעו, וגם כמה שכנים ברחוב שראו אותנו. אי אפשר באמת לשמור על זה בסוד מוחלט, אבל השתדלנו. יום אחד עשינו טיול באיזה יער במרכז ועבר רוכב אופני שטח, דפק ברקס ואמר 'אני מבטיח, אני לא אגלה'. כאלה דברים".

 

טעות של מתחילים

הגר: "במקרה שלי עשיתי הרבה טעויות, אבל זו הייתה הדרך שלי. בדיעבד אני מצטערת שלא ישנו יחד. בלילה של החתונה ובירח דבש ישנו יחד והיה ממש נעים וטוב. כשחזרנו לארץ לא חזרנו בטוב וכל הכניסה לדירה המשותפת הייתה עמוסת לחץ והאופציה של לישון איתו בחדר נראתה לי בלתי אפשרית. אמרתי 'לא' וזה היה קצת אימפולסיבי והיה קשה לחזור משם, כי הקשר לא הגיע לנקודה מספיק טובה שאפשר היה לקום ולומר את זה. אני חושבת שיש משהו בלקום בבוקר וללכת לישון יחד שיכול היה לשנות את כל התמונה".

 

ניר: "אני לא חושב שהשינה המשותפת היא זו שהייתה משנה את התמונה, זה קורה רק כשבן אדם בא ומשחרר, ולנו זה קרה רק כשהגר אפשרה לעצמה להיפתח. עובדה, אחרי סיום הצילומים ישנו יחד כל לילה וזה לא עזר, בכל זאת נפרדנו".

הגר: "נורא נורא נבהלתי, הייתי בפאניקה מאוד גדולה והדפתי את כל מי שניסה להתקרב. לא רק את ניר, את כולם. לקח לי זמן להאמין ולאפשר קרבה מינימלית".

ניר: "אני חושב שהטעות שלי הייתה שלא הערכתי את עצמי מספיק. הרגשתי שעשיתי משהו לא בסדר. הייתי צריך לסמוך על עצמי קצת יותר".

 

התגעגענו. הגר משה וניר פור (צילום: תום מרשק)
התגעגענו. הגר משה וניר פורצילום: תום מרשק

 

יריקה בפרצוף

ניר: "לא צפיתי את התגובות אלינו, בכלל לא חשבתי על זה שבאתי לתוכנית. חשבתי שנבוא ונהיה הזוג הכי משעמם ולאף אחד לא יהיה מה לומר עלינו".

הגר: "זה בגלל שהוא עוד לא פגש אותי אז".

ניר: "חשבתי שיגידו 'חמודים' וזהו".

 

הגר: "אני לא. מההיכרות שלי עם עצמי היה לי ברור שהמסע לא יהיה קל ולא יהיה משעמם, אבל עוצמת התגובות הפתיעה אותי. בזמן הצילומים ידעתי שהסיטואציה קשה ויהיו תגובות, אבל לא ציפיתי שירקו עליי. יום אחד ירדתי למכולת ליד הבית שלי, אחרי שידור של פרק ואחרי יום מאוד קשה בבית החולים, שגם שם האחיות באו ואמרו לי 'למה את מתנהגת ככה? למה את לא עפה עליו?'. זה היה בשיא הסגר של הקורונה, וציפיתי שבבית החולים יתמכו בי ויהיו בעדי. ואז ירדתי למטה לקנות חלב ומישהי שאלה אותי 'את הגר מהתוכנית?' וכשהנהנתי היא אמרה 'איכס, את מגעילה אותי' וירקה על הרצפה. עמדתי שם אמרתי שם איזה דקה בשוק וטסתי חזרה הביתה, בלי חלב. היה משהו בתגובות אליי שעבר את הגבול. טוקבקים ניסיתי לא לקרוא, אבל שלחו גם המון הודעות לדיירקט של האינסטגרם ומזה קשה להתחמק. אפילו אם אנשים לא פנו אליי, ראיתי ברחוב איך הם מסתכלים עליי, במבט של 'מה נסגר איתך?' וזה חדר אליי. אני לא יודעת מה מוציא מאנשים את האמוציות האלה, זה כנראה מעורר בהם משהו שמפגיש אותם עם עצמם, אבל אני לא כועסת. התגובות אליי השתנו עכשיו ואני מבינה שאהבת הקהל היא דבר מאוד הפכפך. הייתי בשני הקצוות ואני מבינה שהכול זמני".

 

ניר: "לי כל הזמן אמרו 'איזה מקסים אתה', וזה כיף ומחמם את הלב כל עוד דיברו רק עליי. אבל היו הרבה שגם דאגו להגיד לי דברים על הגר ויכולתי רק לומר 'חכו לסוף, מבטיח שיהיו הפתעות'. התחייבתי לשמור על עמימות, אבל ממש רציתי כבר להגיע לסוף ושכולם יראו את הגר האמיתית".

 

הזוגות האחרים

הגר: "אני והבנות נותרנו מאוד קרובות, בעיקר אני ורוני. עם דובי אנחנו קצת פחות בקשר כי היא לא גרה באזור, אבל כל שאר הבנות ממשיכות להיפגש יחד. הנה, הערב אנחנו הולכות לדבר עם נוער במצוקה בעיריית רמת גן".

ניר: "מה שמשחרר אותנו ל'ערב בנים'. אני חבר מאוד מאוד טוב של דניס, אבל גם של נעם, מאור, אמיר ואריק. אצל אריק היינו בארוחת ערב כבר כמה פעמים".

הגר: "יש משהו בחוויה הזו שהוא מאוד מחבר, אפילו שיש פערים".

 

ניר: "אנחנו לא הזוג הכי מבוגר, אבל אנחנו איפשהו בין דובי לאריק לשאר הזוגות, שהם צעירים מאיתנו לפחות בעשור ובכל זאת, בשידורים החזקנו אחד את השני, ממש הפכנו למשפחה. כל שבוע היינו נפגשים".

הגר: "בכל אחד מהזוגות אני רואה את הבסיס להתאמה, גם באלו שלא נשארו יחד. אני יודעת שכולם רוצים שגם רוני ונעם יחזרו, כי הייתה להם זוגיות נורא יפה על המסך והרבה לבבות נשברו כשזה לא קרה, אבל רק הם יודעים מה באמת היה שם. אם יש סיכוי? אני לא יודעת".

 

"נעשו הרבה טעויות" (צילום: תום מרשק)
"נעשו הרבה טעויות"צילום: תום מרשק

 

אבא

הגר: "אני ואבא שלי לא היינו בקשר המון שנים, הוא צפה בתוכנית ובעקבות זה הוא יצר קשר. זה לא שהוא חזר להיות בחיים שלי ויש עוד הרבה עבודה שצריכה להיעשות בשביל שזה יקרה. ציפיתי לזה, זה עבר לי בראש כשבאתי לתוכנית וגם חיכיתי לשמוע ממנו, אבל זה הרבה יותר מורכב מ'הנה הוא התקשר, ועכשיו הכול טוב'. הוא יצר קשר וזה משהו שלא קרה המון שנים, אבל מפה ועד להגיד שחזרנו לקשר יש דרך".

 

לגור איתו

ניר: "עוד לא חזרנו לגור יחד, אנחנו מחכים לשמוע איפה הגר תעשה את ההתמחות".

הגר: "לא יודעת אם נחכה עד אז, כי זה יכול לקחת קצת זמן".

ניר: "בינתיים אנחנו ישנים כל לילה יחד, אני גר בהרצליה והיא בתל אביב, אז כשהיא רוצה לברוח לפריפריה באים אליי".

הגר: "אבל נעבור לתל אביב, כל עוד אין ילדים ואפשר לגור בעיר, אז למה לא?".

 

ילדים

הגר: "הרגע יצאה הודעה באחד האתרים שאני בהיריון וכבר כל המשפחה התקשרה אליי. אז לא, אני לא בהיריון, לא ידוע לי לפחות, ואנחנו גם לא עובדים על זה עדיין. אנחנו לא ילדים קטנים ואנחנו לא שאננים ואנחנו לא פה כדי לבזבז את הזמן, אבל אנחנו רוצים שהדברים קצת יירגעו ואז נכנס לפעולה, זה יקרה בקרוב".

ניר: "אנחנו רוצים ילדים יחד, והילד הזה מגיע עם הרבה ציפיות, בכל זאת, ילד של שני דוקטורים".


חמודים כל כך יחד! (צילום: תום מרשק)
חמודים כל כך יחד!צילום: תום מרשק

 

הפרידה

הגר: "התקופה אחרי הצילומים הייתה תקופה קשה, כי יצאתי מלו"ז מאוד צפוף של צילומים ובגלל כל הימים שהחסרתי בבית חולים, הייתי צריכה להשלים המון תורנויות, עשיתי שלוש תורנויות בשבוע וזה היה ממש קשוח. בתוך זה אני וניר פתאום לבד, במין ואקום. היה לי ברור שאני רוצה שזה יצליח אבל היה המון לחץ סביב זה שזה המאני טיים ואנחנו צריכים לגרום לזה לעבוד, וזה פשוט קרס. הדברים לא השתפרו אחרי שהמצלמות כבו. המשכנו להיפגש עם יעל (דורון הפסיכולוגית המלוןה בתוכנית - מ״ז), אבל בסופו של דבר היינו מותשים מהמאמץ".

ניר: "הפרידה הזו הייתה מתבקשת, כי המשכתי לנסות שוב ושוב ולא קרה כלום. עזבנו את הדירה המשותפת עוד לפני הפרידה, כי ההסכם עם ההפקה נגמר ושמחתי, כי היה לי חשוב להתרחק מכל מה שקשור להפקה ולתוכנית. הייתה כל הזמן התערבות של גורם זר ואני רציתי שנהיה אנחנו לבד, בלי שיבואו ויגידו לנו כלום, אז נורא חיכיתי שנשחרר את כל מה שקשור בזה".

 

הגר: "לי דווקא הליווי של הפסיכולוגים אחרי הצילומים עזר, מאוד עזר. איך שהצילומים נגמרו, נכנסנו לחגים, ניר טס לחו"ל לשבועיים, הרבה דברים קרו. אני חושבת שאחרי דבר כזה, נורא חשוב להמשיך ללוות את בני הזוג, למרות שזה לא עזר לנו, נפרדנו בסוף".

ניר: "מבחינתי, כשזה נגמר הפרידה הזו הייתה סופית. לא האמנתי שנחזור".

הגר: "גם אני חשבתי שזה סופי בחודש הראשון. הייתה תחושה שדי, אני גמורה ומותשת והרגשתי הקלה. אי אפשר היה עוד יום אחד עם הלחץ הזה, אבל לאט לאט התחיל להתעורר בי געגוע ולא נלחמתי בו. לא סיפרתי סיפורים לעצמי אלא באמת בדקתי למה. היינו בנתק מוחלט וזה היה לי מאוד קשה. אני לא בן אדם כזה, עם כל האקסים שלי המשכתי להיות בקשר ופה היה קאט מאוד ברור. רציתי לחזור לקשר כי ידעתי שכשאנחנו עולים לאוויר, חשוב לי שנהיה בטוב אחד עם השני, זו הייתה המוטיבציה. חיכיתי ליום הולדת כי היה ברור לי שהוא יתקשר להגיד מזל טוב ושהוא לא התקשר זו הייתה נקודת שבר. אז שבועיים אחרי זה התקשרתי אליו. והוא לא ענה".

 

ניר: "נגמרה לי הסוללה".

הגר: "הוא עדיין נותן על זה את הדין".

ניר: "אני באותה תקופה חשתי הקלה. החזרתי לעצמי את המוזיקה ואת האומנות, פיסלתי וניגנתי, נפגשתי עם חברים, חזרתי לכל קשת הדברים שאני עושה וגם נפגשתי המון עם המשפחה שלי שרובם לא רצו להיות מול המצלמות ולכן כמעט ולא ראיתי אותם בתקופת הצילומים. אספתי ייתה להם זוגיות נורא יפה על המסך והרבה לבבות נשברו כשזה לא קרה, אבל רק הם יודעים מה באמת היה שם. את עצמי מחדש וכשהיא התקשרה זה היה מאוד מפתיע".

 

הקאמבק

ניר: "קבענו להיפגש ליד כיכר רבין, ואני הולך לי שם ואיזו אישה זקנה עם סלים ביקשה ממני עזרה. אני מאחר אבל לא יכול לסרב, אז הלכתי איתה שניים שלושה בלוקים וגם העליתי לה את הסלים לדירה. כשנפרדנו היא אמרה לי 'אני רוצה לברך אותך שתפגוש את אשתך עכשיו'. בחיי, זה מה שקרה".

הגר: "ניר שיחק אותה קשה להשגה בפגישה הזו. אמר שיש לו שעה וחצי ואחר כך הוא נפגש עם חברים. מיותר לציין שהוא לא הלך שלוש שעות וחצי".

ניר: "ואז היא המשיכה לחזר אחריי".

הגר: "המשכתי ליצור קשר וביקשתי להיפגש. מזל שכל זה קרה לפני השידורים, כי ניר סופר תמך בי בתקופה של השידורים, אבל זה גם היה קשה, כי את גם מתבאסת בשביל עצמך והפדיחות שאת עושה מול עם ישראל וגם את רואה כמה הכאבת לו, אז זה

 

הפך את הצפייה המשותפת ליותר מורכבת. אמרתי לו 'איך אתה נשאר שם כל כך יציב?', היה לי מאוד ברור שניר הוא לא הבעיה, זה לא בגללו".

ניר: "היא אמרה לי את זה אחרי הרבה מאוד זמן".

הגר: "ניר עורר בי המון דברים שאולי אחרים לא עוררו, כי יש בו משהו באמת אמיתי, וזה הבהיל אותי. הוא נורא שונה מהגברים שיצאתי איתם קודם. האקסים שלי תמיד היו מתנגשים בי בחזרה וזה היה מלחמה כל הזמן. הם היו הולכים וחוזרים והיו מלא מריבות. ניר לא נלחם בי, רק החזיק את הראש מעל המים. הנקודה הזו של גיל ה־40 הייתה נקודה סופר משמעותית בשבילי. כל התקופה מסביב הייתה תקופה של חיפוש עצמי ויום הולדת 40 גרם לי לחשוב הרבה על מה אני רוצה מזוגיות ולמה זוגיות היא כזה אזור מלחמה אצלי".

 

ניר: "זה אחד הדברים שהתווכחנו עליהם הכי הרבה, כשאני ניסיתי להסביר לה שזוגיות היא לא מלחמה, אלא מקום נעים של שיתוף פעולה".

הגר: "ידעתי שהוא צודק, אבל ככה נראו אצלי מערכות יחסים קודמות וזה מה שידעתי. זו הייתה הדרך שלי לשמור על עצמי בתוך הדבר הזה".

 

עצה לזוג בעונה הבאה

ניר: "לזכור כל הזמן שהצד השני גם פה בגלל שהוא רוצה. לפעמים במהלך התוכנית קשה לזכור את זה, ובגלל זה יש קושי לבנות דיאלוג על איך עוברים את זה יחד. ממש חשוב לבוא ולהגיד לצד השני "שנינו רוצים את זה". אנחנו פחות הצלחנו במהלך התוכנית, אבל זה קרה אחר כך".

הגר: "לבוא מאוד סלחנים כלפי עצמכם ולהבין שאתם הולכים לעבור את הדבר הכי מטורף שעברתם בחיים. וגם לא להתנגד לרגשות וללכת עם זה עד הסוף. לאן שזה יביא אתכם, זה יביא אתכם, בשביל זה באתם".

 

הריאיון המלא עם הגר וניר וכתבות נוספות - בגיליון "פנאי פלוס" החדש. עכשיו בדוכנים!
עכשיו בדוכנים! (צילום: תום מרשק)
עכשיו בדוכנים!צילום: תום מרשק

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018