מסמכים חדשים חושפים: מייגן מרקל הרגישה לא מוגנת ע"י משפחת המלוכה

מסמכים שהוגשו לבית המשפט חושפים כי הדוכסית מסאסקס הרגישה שבני המלוכה לא הגנו עליה בפני התקשורת כשהייתה בהיריון. "כתבות אלה גרמו למייגן מרקל מצוקה רגשית אדירה ואף פגיעה בבריאותה הנפשית"

למי ניסיתם לסתום את הפה? מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
למי ניסיתם לסתום את הפה? מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אחרי כמה ימים של שקט, סערה חדשה בארמון: מסמכים חדשים שהגיעו לבית המשפט חושפים כי מייגן מרקל הרגישה לא מוגנת על ידי משפחת המלוכה כשהייתה בהיריון. על פי הדיווחים באתרי החדשות מעבר לים, עורכי הדין של מרקל חשפו כיצד ההנחיות שהגיעו מארמון קנזינגטון נתנו לה להרגיש חשופה ולא מוגנת, כשאתרי הרכילות פרסמו "מאמרים שקריים ומזיקים".

 

על פי המסמכים, שהגיעו לידי אתר E!, עורכי הדין של הדוכסית סבורים כי הנהלים של משפחת המלוכה גרמו למייגן וחבריה להרגיש שמשתיקים אותם. "מייגן הפכה לנושא הכי חם בהמון כתבות כוזבות ומזיקות שהופצו על ידי התקשורת בבריטניה, במיוחד על ידי ה-Mail On Sunday", מסרו עורכי הדין, והוסיפו: "כתבות אלה גרמו למייגן מרקל מצוקה רגשית אדירה ואף פגיעה בבריאותה הנפשית. חברותיה של הדוכסית מעולם לא ראו אותה במצב כזה קודם והן דאגו - בצדק - לרווחתה, במיוחד בתקופת ההיריון, כשבית המלוכה לא הגן עליה ולה היה אסור להגן על עצמה".

 

עוד הצהירו עורכי דינה של הדוכסית כי הנסיך הארי עדכן את מייגן בנוגע לכתבה בה חבריה הגנו עליה מפני הטענות שפורסמו ב"דיילי מייל", על המכתב שכתבה מייגן לאביה תומס מרקל, מכתב שלטענתו של הארי פורסם לא במלואו - בכוונת זדון. "חברותיה של מייגן, שהחליטו להישאר בעילום שם, הגיבו לכתבה שחשפה את המכתב מכיוון שמארמון קנזינגטון סירבו להגיב וטענו ש'מקורביה של מייגן לא מוכנים להגיב לדברים'". מייגן מצידה טענה כי לא הייתה מודעה למעשי חבריה והכל נעשה מבלי לעדכן אותה לפני.

 

"תגידי לי מי השתיק אותך ואטפל בו". הארי ומייגן (צילום: Gettyimages)
"תגידי לי מי השתיק אותך ואטפל בו". הארי ומייגןצילום: Gettyimages

 

נזכיר כי במהלך השנה האחרונה הדוכסים מסאסקס החליטו לתבוע כמה אתרי תקשורת מובילים וכמו כן לנתק את היחסים עם ארבעה כלי תקשורת בריטיים, בהם: "דיילי מייל", "דיילי אקספרס", "דיילי מירור" ו"הסאן", בטענה כי התקשורת מפרסמת באופן קבוע דיווחים שקריים וזדוניים ואף "חיבלו והחסירו מידע משמעותי" מהמכתב שכתבה מייגן לאביה.

 

כמו כן, בחודש מאי האחרון הדוכסים מסאסקס הפסידו בדיון הראשון בתביעתם נגד התקשורת הבריטית. על פי הדיווחים, מארק וורבי, שופט בית המשפט העליון, דחה את טענותיה של מרקל על כך ש"התקשורת פועלת בצורה זדונית נגדה" והוסיף כי מרבית הטענות של הדוכסים מסאסקס "אינן רלוונטיות". ואם זה לא מספיק, השופט הוסיף ודחה את טענותיה של הדוכסית מסאסקס לפיהן "התקשורת הבריטית גרמה לקרע ביחסים בין מרקל לאביה".


ביחד נגד העולם (צילום: רויטרס)
ביחד נגד העולםצילום: רויטרס

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018