רכילות+

הוצאת שתלים, מתיחת פנים והצרת היקפים: הניתוחים הפלסטיים של הכוכבות

נטלי דדון הוציאה את שתלי הסיליקון (פעמיים), רותי ברודו ראתה את עצמה על המסך ומיהרה לעשות מתיחת פנים ועדי בוזגלו, אשתו של כוכב "הישרדות" אסי בוזגלו, עשתה סדרת ניתוחים בכל הגוף. הכוכבות שעברו תחת סכין המנתחים - וכמה זה היה עולה לכם

תרבות הניתוחים הפלסטיים (צילום: גבריאל בהרליה, דניאל קמינסקי, טל עבודי, אינסטגרם)
תרבות הניתוחים הפלסטייםצילום: גבריאל בהרליה, דניאל קמינסקי, טל עבודי, אינסטגרם
 

 

נטלי דדון: עברה ניתוח (שני!) להסרת השתלים בחזה

"מי אני בלי ציצים?". נטלי דדון (צילום: דניאל קמינסקי)
"מי אני בלי ציצים?". נטלי דדוןצילום: דניאל קמינסקי

הפציינט: נטלי דדון, 37, אישה שכל חייה פרושים בפנינו ברשת החברתית - כולל פרידה משמעותית השנה מאבי בנה, עמית פרליס (ואולי כבר קאמבק, הפסקנו לעקוב) וגם הפרעות אכילה שחשפה לאחרונה שסבלה מהן - עברה לאחרונה ניתוח להוצאת שתלי הסיליקון בחזה וחזרה למראה הטבעי והשטוח. זו לא הפעם הראשונה. ב־2017, אחרי שעברה שלל בדיקות, הרופאים הודיעו לה שהגוף דוחה את הגדלת החזה שעברה 15 שנה קודם, דדון עברה ניתוח להוצאת השתלים, וכתבה בפוסט חושפני את התחושות הקשות שהגיעו עם הבשורה: "אני בלי ציצי? מי אני בכלל?" קצת יותר משנה אחרי שנפרדה מהם, נכנסה לחדר הפלסטיקאי ויצאה מצוידת בחזה חדש, שכעת נפרדה גם ממנו.

 

הפרוצדורה: ניתוח להוצאת שתלים הוא ניתוח שמתבצע בהרדמה מלאה וכולל לעיתים גם הרמת חזה. נשים מבקשות להוציא את השתלים מסיבות שונות: פגיעה בשלמות השתל, יצירת תחושה של התקשות ואי נוחות, כאבי גב ואפילו הזעה מוגברת בקפל השד. נשים שמתחילות להתעמל מגלות לעיתים שהחזה הגדול מטריד אותן ומבקשות להיפטר ממנו. "אחרי שמוציאים את השתלים צריך לעשות מניפולציה", מסביר ד"ר פרבר. "זה לא שאפשר בקלות לחזור למצב המקורי. אם עברו הרבה שנים, העור כבר לא אלסטי וזה כרוך בהרמת שד ובעוד צלקות, ולעיתים לא מספיקה רקמת השד ונדרש לשים גם שתל קטן במקום השתל הגדול". הניתוח הזה הפך טרנדי יותר בשנים האחרונות ועוד סלבז עברו אותו, כמו אלה איילון, רגע לפני שהצטלמה ל"הישרדות" ודנה רון (שהחליפה בשתלים קטנים יותר).

 

המחיר: 50-25 אלף שקל, תלוי במורכבות הניתוח.

 

מה הוביל לרגע הזה: בגיל 33, דדון הרגישה שהיא כבר לא צריכה את העזרים בשביל להרגיש אישה סקסית. "הציצים בתמונה בכלל לא שלי", פתחה דדון פוסט עם תמונה שלה משנים עברו, "לפני שלוש שנים הגוף שלי החליט בשבילי למזלי שהוא דוחה אותם אחרי שהנקתי את ריף שלי, שינויים הורמונליים או משהו כזה, הגוף החליט שהוא נותן לי להבין מה טוב בשבילי. כשאת ילדה יש ביטחון עצמי שכזה שאת מנסה לבנות דרך חיצוניות... אני בכל אופן פעלתי מהמקומות החלשים שבי, סקסיות אמיתית חוויתי רק כשחזרתי לעצמי, כשצללתי פנימה, כשבניתי ודיברתי דרך העשייה שלי... אין דבר סקסי יותר מאישה שיודעת מה היא שווה, אישה שהביטחון שלה מתפרץ מבפנים החוצה ולא לפי מידת החזייה שלה".

 

רגע אחרי: הפוסט של נטלי זכה לאלפי לייקים, ושבוע אחרי נטלי כבר הצטלמה לקמפיין בגדי ים שהיא מעצבת, בגזרתה החדשה והלא פחות לוהטת.

 

"ביטחון עצמי מתפרץ מבפנים - לא לפי מידת חזייה" (צילום: דניאל קמינסקי)
"ביטחון עצמי מתפרץ מבפנים - לא לפי מידת חזייה"צילום: דניאל קמינסקי

 

 

מיכל ויצמן: ניתוח להוצאת שתלים

"תיקנה את הגוף שלה". מיכל (ויצמן) הקטנה (צילום: אמיר מאירי)
"תיקנה את הגוף שלה". מיכל (ויצמן) הקטנהצילום: אמיר מאירי

 

הפציינט: מיכל הקטנה, שרק לפני חמישה חודשים הביאה בת חמישית לעולם, הוציאה את שתלי הסיליקון שלה, שאותם הכניסה כבר בגיל 17. "תמיד הייתי מיכל הקטנה, לא גבוהה מדי, קומפקטית וקלילה", כתבה בפוסט פוסט־ציצי. "גם בגיל 18 תמיד התייחסו אליי כאל ילדה קטנה ובמהלך גיל ההתבגרות לא הרגשתי לרגע אישה. במשך שעות הייתי מביטה במראה ובוחנת כל פינה ופינה, ומשווה בלי הפסקה, ביני לבין כל הבנות בשכבה, ‎ומקווה שיום יבוא ואוכל להרגיש אישה אמיתית. חוסר הביטחון היה תמיד חלק ממני, ‎מהדהד כמו צל מאחורי גבי וקצת לפני 20 שנה לקחתי בעקבותיו החלטה, ‎והלכתי 'לתקן' את הגוף שלי. ‎באותה תקופה הייתה קצת הרבה פחות מודעות וקצת הרבה יותר שתיקה, זה היה מה שנקרא 'באופנה'... אשקר אם אומר שזה באמת עזר לי להרגיש אישה...‎ אבל בדמיוני רציתי את זה כל כך ולא יכולתי פתאום לא לאהוב את זה. זה היה כבר מאוחר".

 

הפרוצדורה: בדיוק כמו אצל נטלי, ניתוח בהרדמה מלאה, פשוט יחסית ומלווה בהחלמה זריזה באופן יחסי להכנסה של שתלים.

 

המחיר: 50-25 אלף שקל, לא כולל הנחת סלב.

 

מה הוביל לרגע הזה: ויצמן, שהגיעה למנוחה ולנחלה עם בעלה, חמשת ילדיה, ביתה המפואר השווה מיליונים והקריירה שהצליחה להשיג ככוכבת ילדים, כבר לא הרגישה שהיא זקוקה לשתלים והוציאה אותם. עוד נאמר, שלשתלי סיליקון יש זמן מוגבל ופעם ב־15-10 שנים צריך להחליף אותם. יכול להיות שהגיע המועד, וויצמן החליטה להיפטר מהם סופית.

 

רגע אחרי: "בפעם הראשונה בחיי אני יכולה לומר בקול שאני אוהבת אותי" כתבה ויצמן בפוסט משתפך "אוהבת את הגוף שלי, כל פינה בי ראויה להערכה. ‎עכשיו שיש לצידי משפחה מדהימה, חברים, ואיתכם ‎אני לא מרגישה שום צורך להיות משהו שאני לא!" והוסיפה תודה מיוחדת לפלסטיקאי שלה ו"למי שנתן לי את האומץ לחזור לעצמי, ד״ר אמיר זרח, אתה חלק בלתי נפרד מחיי". הופה!

 

אחרי הניתוח (צילום: אינסטגרם)
אחרי הניתוחצילום: אינסטגרם

 

 

רותי ברודו: מיני פייס ליפט של השליש התחתון של הפנים והצוואר

ראתה את עצמה בטלוויזיה והזדעזעה. רותי ברודו (צילום: גבריאל בהרליה)
ראתה את עצמה בטלוויזיה והזדעזעה. רותי ברודוצילום: גבריאל בהרליה

הפציינט: רותי ברודו, אחת הנשים הכי אהובות בטלוויזיה, השופטת מ־MKR שמחזיקה חזות קשוחה ולב ממרגרינה. אפשר היה לחשוב של"יפה והנכונה" שלנו לשנת 2019, חביבת הקהל והאישה שחולשת על רשת המסעדות והמעדנייות R2M לא אכפת מהמראה החיצוני שלה, אבל זה לגמרי לא נכון. ברודו, שהפכה בשנתיים האחרונות לטאלנט טלוויזיוני, ראתה על המסך מה שלא ראתה במציאות, והחליטה לעשות מעשה. "עשיתי פייס ליפט בגלל השיט הזה". ציטוט מדויק.

 

הפרוצדורה: מיני פייס ליפט אצל ד"ר אברי רווה. מתיחת הפנים של 2020 היא כבר לא מה שהייתה לפני עשור. פעם היו מרימים את העור ומותחים אותו, מה שיצר מראה לא טבעי, וגם לא החזיק הרבה שנים. היום בשביל לקבל מראה טבעי עובדים על הרקמה שמתחת לעור, מסירים שומן וגם עור ומחקים את הזוויות הטבעיות של הפנים שהיו לנו לפני שהזדקנו. הצלקות נותרות בקו השיער ומאחורי האפרכסת. לעומת ההזרקות, יש דברים שהפייס ליפט לא פותר, כמו החזרת נפחים שאבדו, שפתיים ושקעי עיניים וגם יש להביא בחשבון את הסיבוכים בניתוח כזה, תהליך החלמה והפסד ימי עבודה. רותי לא חשבה שתעשה זאת. ב־2019 ב"את" אמרה: כל הניתוחים וההזרקות זה לא עוזר, זה רק נראה יותר פתטי... יש נזקי זמן ששום דבר לא עוזר להם, אז אני מנסה פשוט לקבל את זה, להיראות גברית יותר. גברים מבוגרים מתקבלים יותר בקלות אז אמרתי 'יאללה', אני אלך על המראה הגברי. אצלי – זה מה שעובד".

 

המחיר: בין 80-60 אלף שקל.

 

מה הוביל לרגע הזה: "לא רציתי להופיע בטלוויזיה", סיפרה ברודו אצל גלית ואילנית אחרי שעברה את הניתוח "לא יכולתי להסתכל על עצמי, זה היה מזעזע. עשיתי מתיחת פנים בגלל זה. את רואה את עצמך במראה וחושבת שהכול סבבה, ואז מישהו מצלם אותך ואת אומרת שזאת תמונה גרועה, אין מצב. רק כשאת רואה את עצמך על המסך את מבינה שאלה החיים ועם זה צריך להתמודד, זה לא פשוט. הייתי רזה וכוסית עם שיער ארוך, נחשבתי לכוסית אני חושבת, ואז יום אחד זה משתנה ואתה אומר "וואלה אני מקבלת את זה בזרועות פתוחות. אבל זה לא באמת. זה לא כיף".

 

רגע אחרי: החלמה מניתוח כזה היא לא פשוטה. החודש הראשון מלא בסימנים כחולים, אודם, א־סימטריה קשה (כשצד אחד מתנפח יותר מהצד השני) וכאבים עזים. ברודו כבר עברה את זה ועכשיו היא נהנית מהתוצאות ועפה עליהן, אבל כשרצינו לראיין אותה לכתבה זו, הודיעו לנו מפמלייתה, שהיא כרגע בהקפאת ראיונות בעניין.

 

"עשיתי פייס ליפט בגלל השיט הזה" (צילום: אמיר מאירי)
"עשיתי פייס ליפט בגלל השיט הזה"צילום: אמיר מאירי

 

עדי בוזגלו: עברה ניתוח להצרת היקפים בכל הגוף וגם הרמת חזה

ניתוח אוברול. עדי בוזגלו (צילום: אינסטגרם)
ניתוח אוברול. עדי בוזגלוצילום: אינסטגרם

 

הפציינט: בזמן שבעלה, השייח' אסי בוזגלו צובר כוח על המסך ועלבונות בטוקבקים בתוקף התמודדותו ב"הישרדות VIP", החליטה עדי בוזגלו - חלק ממשפחת בוזגלו הענפה שמתיימרת להיות "הקרדשיאנס" הישראלית ועולה בקרוב עם עונה חמישית (!) של הדוקו על חייהם - להיכנס לניתוח אוברול מקיף שכולל כמה אזורים. "עוקבים יפים שלי, אני רוצה לעדכן אתכם שעברתי אתמול ניתוח" כתבה בחשבון האינסטגרם שלה מתחת לתמונה שבה היא נראית חבושה ונפוחה רגע אחרי ההליך "הגשמתי את חלום חיי. אני אתאושש ואספר לכם הכול. תהיו שמחים בשבילי כי אני הכי מאושרת. יש קצת כאבים, אני אעבור אותם כמו גדולה".

 

הפרוצדורה: ניתוח אוברול במרפאת "מדיקה" בהרדמה מלאה שכולל שילוב של שאיבת שומן בכמה אזורים בגוף והרמת חזה. "הרופא אמר לי 'הבטן שלך בעייתית, יש בה הרבה סימני מתיחה והיא ממש קרועה מהלידות'", שיתפה בוזגלו "יצאתי מהפגישה בוכה... אבל למחרת קמתי עם ההחלטה שאני עושה את הניתוח". הניתוח כלל הסרת עודפי שומן בסנטר, בירכיים הפנימיות והחיצוניות, בזרועות ובבטן. חשוב להבין שניתוח משולב כזה כולל גם הרדמה ארוכה, וככל שהניתוח מתארך, כך גם הסיכונים. יש מנתחים שלא אוהבים את הגישה הזו, משום כך.

 

המחיר: מחיר של ניתוח כזה שכולל כל כך הרבה אזורים יכול להגיע בקלות ל־100 אלף שקל. מכיוון שכל האירוע צולם לעונה החמישית של הבוגזלוס ותועד בפרוטרוט עם חשיפה יפה למרפאה, יש לשער שבוזגלו לא שילמה.

 

מה הוביל לרגע הזה: באמצע העונה השלישית של הבוזגלוס החליטה עדי להיפתח בפני בעלה אסי והתוודתה בפניו על בעיה שהיא מסתירה כבר 15 שנה: הפרעות אכילה שכוללת הסתרת אוכל והתקפי אכילה בלתי נשלטים. לאתר און לייף סיפרה לפני שנה: "הייתי ילדה מאוד רזה. עד גיל 10 הייתי מתחת למשקל הרצוי וההורים שלי נורא דאגו והיו דוחפים לי אוכל. התחלתי להשמין ובכיתה ו' כבר מצאתי את עצמי שוקלת 68 קילו בזמן שכל החברות שלי שקלו סביב ה־50. מאוד נשאבתי למקום הזה של לאכול, התנחמתי בזה הרבה מאוד פעמים... בתיכון נרשמתי לשומרי משקל... מצאתי את הדרך כביכול לשמור על המשקל, אבל מנעתי מעצמי הרבה דברים וזאת הייתה הבעיה... כשהכרתי את אסי הייתי דוגמנית. הוא תמיד פילל והאמין שאני אחזור לשם, אבל גם אם לא, הוא מאוד אהב אותי. אני חושבת שזאת עננה שבטוח הפריעה לו אבל הוא פשוט לא רצה להכאיב לי, תמיד הייתי מדברת איתו על כמה מפריע לי איך שאני נראית... המשכתי לאכול ותמיד בעלי קיבל אותי, אז מעולה, אז מה אני צריכה? אבל הבנתי שהחיים חולפים ושאני כבר שאני אמא לילדים, אז איזו דוגמה אני מהווה לבת שלי? אני לא מאחלת לשונאים שלי את הימים שעברתי, הייתי בוכה בלילות ואף אחד לא ידע מזה. היום במדינה שלנו לצערי כל הבילויים הם תמיד סביב אוכל. שלא נדבר על זה שהדגש על המראה החיצוני הוא מאוד תובעני. אינסטגרם, פייסבוק, הם דברים שגם גרמו לי לחץ. ברגע שאת מתפרסמת אז כל הלחץ התקשורתי לא עושה טוב, לי לפחות... תמיד הרגשתי הכבשה השחורה (בין גיסותיה - מ"ז), כאילו אני המוזרה. זה לא היה רק במישור הזה ולא רק בגלל שהן רזות אלא מכל כיוון, כי נגיד כולן שם מנותחות ועם סיליקון והכול ואני היחידה שטבעית". נו, עכשיו כבר לא.

 

רגע אחרי: ההחלמה של ניתוח כל כך מקיף מלווה בהרבה כאבים. שבוע אחרי, עדי כבר החלה להעלות סטוריז עם תוצאות הניתוח, וגם הודתה ל"בעלי היקר והמדהים" על התמיכה והעזרה. אסי עצמו מיהר לפרסם פוסט תמיכה לאשתו ואת תוצאות המהפך כולו בוזגלו מחכה לחשוף בעונה החמישית של הריאליטי שמצטלמת כעת.

 

לחיי ההבדלים! (צילום: אינסטגרם)
לחיי ההבדלים!צילום: אינסטגרם

 

 

דובי עמירה: הזריקה לפניה (המון) חומצה היאלורונית

בדרך לשינוי. דובי עמירה במרפאה (צילום: אינסטגרם)
בדרך לשינוי. דובי עמירה במרפאהצילום: אינסטגרם

 

הפציינט: דובי עמירה, כוכבת "חתונה ממבט ראשון" ומי שהפכה כנראה למושא הבדיחות הגדול בעונה הזו. הזוגיות הכושלת שלה ושל אריק סיפקה הרבה מאוד ממים וגם זמן מסך ב'ארץ נהדרת'. היא עצמה, שמעולם לא עברה תהליך אסתטי, צפתה בעצמה במסך במהלך העונה ולא אהבה את קמטוטי ההבעה שהופיעו על המרקע. גם החיקוי שעשתה לה עלמה זק, שכלל איפור שמאוד העמיק את הקמטים, גרם לה להתקבע על ההחלטה לסדרת שיפוצים.

 

הפרוצדורה: הזרקות של חומצה היאלורונית מבית "Juvéderm" במרפאה של ד"ר נמרוד פרבר. עמירה לא התביישה לשתף את התהליך כולו, כולל תמונות מהאקט עצמו. פרבר השתמש בשיטת הזרקה מיוחדת עם חומר שמגיע ברמות סמיכויות שונות שנקבעות על פי המקום שנדרש לטפל בו. הוא טיפל בחלק התחתון של פניה של דובי, בשפתיים וגם סביב העיניים. התוצאות אמורות להישאר שנה, ואז צריך לחזור לפלסטיקאי לשימור. בניגוד לפייס ליפט, פה אפשר לחלק את ההזרקות על משך זמן, ולטפל גם בשקעים שמתחת לעיניים ובשפתיים. התוצאות מיידיות וללא תהליך החלמה.

 

המחיר: יש רופאים שמחשבים על פי מזרק ויש שמחייבים על פי אזורים. מזרק של חומצה היאלורונית עולה 2,500-1,500 שקל למזרק. ההערכה היא שדובי הכניסה שם כ־18 מזרקים וטיפול כזה יכול לעלות בין 50-30 אלף שקלים. להתחיל לחסוך!

 

מה הוביל לרגע הזה: "עד עכשיו מעולם לא עשיתי שום דבר עם המראה שלי", אמרה לאחרונה בת ה־58 למגזין "את". "ואז באה עלמה זק שעושה את החיקוי שלי ב'ארץ נהדרת'... אבל במקרה שלי היא גם שמה לי סוג של מראה. גם הצפייה שלי בסדרה שכנעה אותי שהמראה הנפול שלי הוא בניגוד לאופי שלי, הייתה לי נפילת פנים במיוחד בחלק התחתון, אזור קו הלסת והסנטר, זוויות הפה, שפתיים עם קמטוטים שנכנסים פנימה לַפה, ומכל זה יחד נוצר מראה עייף וקצת עצוב, הבנתי שהגיע הזמן למקצה שיפורים". אחר כך אמרה, "היו לי חששות שזה יכאב, אבל זה היה נסבל לגמרי".

 

רגע אחרי: "אני ממליצה לכל אישה לעשות מה שנכון וטוב לה בלי להתבייש, אני ממש מאושרת מול המראה".

 

אל תדברי על אריק (צילום: אינסטגרם)
אל תדברי על אריקצילום: אינסטגרם

 

כתבות נוספות מחכות לכם בגיליון "פנאי פלוס" החדש!

רוצו לדוכנים! (צילום:אביגיל עוזי, אמיר מאירי, עידית בן עוליאל ואינסטגרם )
רוצו לדוכנים!צילום:אביגיל עוזי, אמיר מאירי, עידית בן עוליאל ואינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018