ריחו"ל

אשתו של וויל סמית' מודה: "ניהלתי רומן"

אחרי שלל שמועות והאשמות, השחקנית ג'יידה פינקט סמית' הודתה בכך שבגדה בבעלה עם הזמר אוגוסט אלסינה, חבר של בנה. "עברנו תקופה קשה, רק רציתי להרגיש טוב"

 הבוגדת והנבגד. וויל וג'יידה סמית' (צילום: gettyimages)
הבוגדת והנבגד. וויל וג'יידה סמית'צילום: gettyimages

 

אחרי שלל שמועות שרצו באתרי הרכילות בשבועות האחרונים, ג'יידה פינקט סמית' הודתה בכך שניהלה רומן עם הזמר אוגוסט אלסינה (27) ולמעשה בגדה בבעלה, השחקן ההוליוודי וויל סמית'. הווידוי (הלא כל כך מפתיע, יש לציין), התרחש אמש (ו'), כשהשניים ניהלו שיחה גלויה בתוכנית של פינקט סמית', Red Table Talk.

 

ג'יידה הסבירה כי הרומן התחיל כשהשניים היו פרודים, לאחר שעברו תקופה קשה. "אוגוסט (שהיה אז בן 23) היה מאוד חולה באותה תקופה. הכרתי אותו דרך ג'יידן, הבן שלנו, והכל התחיל מזה שהוא היה זקוק לעזרה ואני רק רציתי לעזור לו, לבריאותו, למצבו הנפשי. כל התמיכה שהוא קיבל מאיתנו, מהמשפחה שלנו, הייתה תחילה רק סביב בריאותו. השתמשנו בכל המשאבים כדי לעזור לו, להוציא אותו מזה", אמרה ג'יידה, ואז פנתה לבעלה, והוסיפה: "ואתה ואני עברנו אז תקופה קשה מאוד".

 

ג'יידה ואוגוסט אלסינה ב-2017 (צילום: GettyImages)
ג'יידה ואוגוסט אלסינה ב-2017צילום: GettyImages

 

ג'יידה סיפרה כי בעקבות אותה תקופה מאתגרת בני הזוג החליטו לקחת הפסקה.  "ככל שהזמן עבר, הסתבכתי עם אוגוסט". כאן השחקנית עצרה כדי להגיב לטענותיו של אוגוסט, שסיפר בשבועות האחרונים כי הוא "ביקש את הסכמתו של וויל סמית' לנהל רומן עם אשתו". על כך היא אמרה: "האדם היחיד שהיה יכול לתת לי רשות זו אני. אבל מה שאוגוסט כנראה ניסה לעשות זה להסביר. אני יכולה להבין איך הוא ראה בזה אישור, מכיוון שהיינו פרודים אבל ביחסים טובים, ואני חושבת שהוא רצה להבהיר שהוא לא 'הרס לנו את הבית', כי הוא לא".


 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


 

השחקן ההוליוודי עצר את אשתו כדי לנסות לקבל ממנה הבהרה לגבי המילה "הסתבכות" וג'יידה אישרה כי השניים "ללא ספק ניהלו מערכת יחסים". היא הסבירה: "הייתי שבורה, כאב לי מאוד. רק רציתי להרגיש טוב, עבר כל כך הרבה זמן מאז שהרגשתי כך, וזה הרגיש ממש ממש טוב רק לעזור לרפא מישהו".

 

"אז את מודה שבגדת בי?" (צילום: Gettyimags)
"אז את מודה שבגדת בי?"צילום: Gettyimags

 

ואיך הכל התחיל? וויל וג'יידה נפגשו בשנות ה-90 המוקדמות, כשוויל לוהק לסדרה הקומית "הנסיך המדליק מבל אייר" וג'יידה הגיעה באותה תקופה לאודישן. האודישן אמנם לא צלח והיא מעולם לא שיחקה בסדרה, אבל היי, היא זכתה בעקבותיו בבן זוג מגה-לוהט, כזה שכל בחורה רוצה. שנה לאחר האודישן, ב-1995, השניים החלו לנהל מערכת יחסים ושנתיים לאחר מכן, בשנת 1997 החליפו נדרים ונישאו. ביולי 1998 נולד בנם הבכור, ג'יידן, ושנתיים לאחר מכן נולדה בתם ווילו.

 

בשנת 2015 החלו לצוץ שמועות בדבר משבר ביחסים בין השניים ואתרי הרכילות מעבר לים רמזו על גירושים. כעת מסתבר כי השניים אכן עברו משבר ולקחו הפסקה אך לשמחתנו הצליחו להתגבר על הקשיים. בינתיים. נמשיך לעקוב!


וויל, אנחנו בחיים לא היינו עושים לך את זה (צילום: Gettyimags)
וויל, אנחנו בחיים לא היינו עושים לך את זהצילום: Gettyimags

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018