רכילות+

"מהמקום הכואב שלי אני רוצה לעשות טוב לאחר"

מורן אייזנשטיין מציעה את החצר הפרטית שלה לכל מי שרוצה לעשות אירוע ונתקע בגלל מגבלות הקורונה. "אני עוברת תקופה לא פשוטה ומהמקום הזה רוצה לעשות טוב לאחר, כדי להפחית את הרגשות שלי", היא אומרת בכנות

 

מארחת חתונות בחצר. מורן אייזנשטיין (צילום: דניאל קמינסקי)
מארחת חתונות בחצר. מורן אייזנשטייןצילום: דניאל קמינסקי

 

בעקבות הקורונה, ההנחיות של משרד הבריאות גרמו לזוגות רבים בישראל לבטל או לדחות את חתונתם ברגע האחרון. מי שבכל זאת מתעקש לקיים חופה באולם אירועים, צריך לעשות זאת תחת מגבלה של 20 איש בלבד.

 

מי ששמעה על ההנחיות החדשות והחליטה להרים את הכפפה היא מורן אייזנשטיין, ששיתפה אמש (שבת) פוסט בחשבון האינסטגרם שלה, ובו פנתה לזוגות שמצאו את עצמם במצוקה: "מי רוצה להתחתן אצלי בחצר?! (עמק חפר) בעקבות הכתבה בערוץ 12 לארח חתונה בחצר, אשמח לארח באהבה עצומה. אמנם אין לי חצר ענקית, אבל מספיק גדולה לארח עד 20 איש. לפי ההנחיות של משרד הבריאות".

 

אייזנשטיין המשיכה: "אם אתם זקוקים למקום אינטימי, מלא בירוק ועצים ובעיקר באנרגיה טובה, או מכירים זוג שצריך מקום להתחתן, כבוד הוא לי לארח ולשמח חתן וכלה. מוזמנים לפנות אליי בפרטי, שבוע מבורך ובשורות טובות לכולם, אוהבת מורני".

 

הפוסט של אייזנשטיין (צילום: אינסטגרם)
הפוסט של אייזנשטייןצילום: אינסטגרם

 

מורן, לא יכולנו להתעלם מהפוסט. מאיפה זה בא?

"ראיתי את הכתבה, וזה היה נראה לי רעיון מדהים ומרגש ומלא באהבת חינם, ויש לי חצר די גדולה ואמרתי למה לא לעשות את זה? לעשות משהו טוב. אני כל הזמן מחפשת לעשות טוב בתוך הכאוס, אני באמת אשמח שזה יקרה, זה יהיה מרגש עבורי. זו תקופה כזאת - חודש תמוז, בין המצרים, כל רב יגיד לך שזו תקופה של נתינה וחשבון נפש".

 

אנשים כבר פנו אלייך?

"האמת שכן, פנו אליי מלא אנשים. שלחתי כבר תמונות לכמה אנשים, יש כאלה שקבעו לבוא לראות את החצר. אם חד הורית שהאבא לא רוצה את הילד והיא לבד ואין לה איפה לעשות את הברית והיא צריכה ללדת כל רגע שאלה אם היא יכולה לעשות ברית. ברור שהיא יכולה! אתה יודע מה זה לעשות ברית בבית? אין מצווה יותר גדולה מזה. אני מאמינה שהיום-מחר משהו כבר בטוח ייסגר".

 

היית רוצה לראות אנשים מתחתנים אצלך בחצר?

"תראה, זה לא יהיה אירוע כל יום, בכל זאת יש לי גם שכנים. אם אני אזכה לעשות אירוע של 20 איש פעמיים בחודש, למה לא? בורכתי בחצר, כל דבר שאנחנו מקבלים הוא תמיד בהשאלה - קיבלתי מבורא עולם בית עם חצר, למה לא לעשות איתה משהו טוב? בטח שאני אשמח".

 

מאמינה במוסד הנישואים. מורן אייזנשטיין בחתונה עם דני מרקוביץ (צילום: אמיר מאירי)
מאמינה במוסד הנישואים. מורן אייזנשטיין בחתונה עם דני מרקוביץצילום: אמיר מאירי

 

את עדיין מאמינה במוסד הנישואים?

"מאמינה לגמרי. חד משמעית, חושבת שזה משהו שבהחלט צריך ללמוד אותו. היום אני יודעת שצריך להכניס את הטוהרה והקדושה הביתה. נישואים זה הרבה תיקונים, צריך להיות מראה אחד של השני. אני מאמינה מאוד במוסד הזה, במשפחתיות ובקדושת הבית, הכי מאמינה בזה בעולם - יש משפט שאומר אין כישלון, יש משוב".

 

איינשטיין מתייחסת למשבר שדווח עליו באתרים, בינה ובין בעלה, איש העסקים דני מרקוביץ. הדוגמנית לשעבר ומרצה להעצמה נשית בהווה מבהירה כי היא לא מעוניינת לדבר על חייה האישיים וברצונה לעשות רק טוב לאחרים. היא כן מוכנה לספק הצצה קטנה לנעשה בנפשה, ואומרת: "אני לא רואה שום דבר בחיים שלי ככישלון, רק ממקום של צמיחה והסתכלות קדימה. אם אדם רואה את עצמו ככישלון הוא לא יכול להתקדם. מהכאב האישי זה לא משכיח אבל זו התעסקות, וכשאתה מתעסק בטוב אז הרע הולך הצידה. אחד הדברים שמשמחים אותי בלעשות את זה, זה באמת פחות להתעסק במקום האישי ובכאב האישי שלי. אני גם עוברת תקופה לא פשוטה ומהמקום הזה אני רוצה לעשות טוב לאחר כדי להפחית את הרגשות שלי. כשאתה באמת נותן - זה עושה טוב בנשמה. אם לא הייתי מאמינה במוסד הנישואים לא הייתי מתחתנת פעם שנייה. כל כולי אשת איש ויעיד הקעקוע על היד שלי, אבל יש דברים נסתרים, לא נבין ולא נדע ואני מקבלת הכל באהבה מהשם. לא חיפשתי הרפתקאות, רק את האחד לחיות איתו עד הסוף. שיהיה לכולם בריאות ושלום בית, שנהיה אופטימיים ונהיה בנתינה. זה השיעור של הקורונה - לראות את האחר, לראות מעבר. זו הסיבה שבורא עולם הוריד את זה עלינו. כל אחד צריך להסתכל פנימה".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018