פפראצי

מי הכוכב ההוליוודי מתחת למסכה?

שחקן הוליוודי ידוע הסתובב לו בשוק האיכרים במאליבו עם שקית מצרכים בידו, מסכה על פניו ולוק מאוד לא זוהר – שכמעט ולא השאיר זכר לכוכב הלוהט והמסוקס שהיה פעם. מצליחים לזהות?

מי הכוכב? (צילום: Mega)
מי הכוכב?צילום: Mega

 

חדי העין שהסתובבו אתמול (א') בשוק האיכרים בלוס אנג'לס אולי שמו לב לאדם מוכר שהסתובב במקום, כזה שפעם היה הכוכב הלוהט ביותר בעולם ונחשב למושא הפנטזיות של רבות ורבים.

 

מדובר כמובן בלא אחר מאשר מל גיבסון, פעם סופרסטאר הוליוודי מסוקס, היום בעיקר שחקן ובמאי מוקצה. גיבסון הסתובב בשוק כאחר האדם עם שקית מצרכים ובקבוק שתייה בידו, כשברור שימיו בתור הכוכב הנערץ של הוליווד כבר הרחק מאחוריו. הוא הקפיד לעטות מסכה על פניו, אך לא הלך עם העניין עד הסוף והשאיר את אפו חשוף.


דרוש ריענון בנושא חבישת מסכה (צילום: Mega)
דרוש ריענון בנושא חבישת מסכהצילום: Mega

 

לאחרונה הכוכב בן ה-64 עלה פעם נוספת לכותרות בנסיבות לא מחמיאות (נסיבות שהוא כבר אמור להיות רגיל אליהן), לאחר שהשחקנית וינונה ריידר נזכרה שוב במפגש הלא נעים שהיה ביניהם באמצע שנות ה-90, בו צחק על כך שהיא יהודייה ושאל אותה אם היא מאלו שהצליחו לחמוק מהתנורים בשואה. בנוסף סיפרה ריידר שגיבסון שאל ידיד הומו שהיה איתה באירוע אם הוא עומד להדביק אותו באיידס. דוברו של השחקן הכחיש את טענותיה של ריידר ואמר: "הן שקריות ב-100 אחוז".

 

על גיבסון עברו כמה שנים שחונות בהוליווד בעקבות השערוריות ופליטות הפה בהן היה מעורב, אך דווקא לאחרונה נראה כי הוא מצליח לעשות סוג של קאמבק, עם לא מעט סרטים שעליהם הוא עובד בימים אלו.


הקורונה קטנה על מקס הזועם (צילום: Mega)
הקורונה קטנה על מקס הזועםצילום: Mega

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018