ריחו"ל

ג'יג'י חדיד חושפת בטן היריון

במהלך לייב שעשתה באינסטגרם עם העוקבים, דוגמנית העל נתנה הצצה ראשונה לבטן ההיריון שלה והסבירה למה היא נמנעת מלשתף את העולם בתהליך. "אני בהיריון בזמן מגיפה, ברור שההיריון שלי הוא לא הדבר החשוב ביותר שקורה בעולם"

 

צילום: אינסטגרם

צילום: אינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אחרי לא מעט ספקולציות שרצו באתרים, בחודש אפריל האחרון, דוגמנית העל ג'יג'י חדיד (25) אישרה שהיא בהיריון ראשון מבן זוגה בחמש השנים האחרונות (און אנד אוף), הזמר זאיין מאליק (27). מרגע הווידוי, חדיד הורידה פרופיל ובילתה את הסגר בבית אמה בפנסילבניה, הרחק מאור הזרקורים. למעשה, אין ספק שעבורה נגיף הקורונה הגיע בתזמון מושלם ובזכותו לא נאלצה לברוח מצלמי פפראצי או שאר מטרידנים.

 

אמש (ד') עלתה חדיד ללייב באינסטגרם כדי לחלוק עם 55.1 מיליון העוקבים שלה את החלק השני ב-Gigi Journal בשיתוף מגזין V ונתנה הצצה נדירה לחייה ההריוניים וחשפה בייבי באמפ לתפארת. הדוגמנית הסבירה כי  היא לא חושפת את הבטן שלה בציבור מכיוון שהיא רוצה שהפוקוס העיקרי יהיה למלחמה בנגיף הקורונה ולעמותת Black Lives Matter. "צילמתי הרבה תמונות של בטן ההיריון שלי ושלחתי לחברים ובני המשפחה, זה חמוד ומרגש. ניסיתי לתעד את הכל כי כולם אומרים לי שזה משהו שאסור לפספס", הסבירה חדיד.

 

עוד הוסיפה הדוגמנית: "כרגע אני רק רוצה לחוות את זה. אני כותבת המון ביומן שלי ואני לא רוצה לדאוג להתעורר כל בוקר ולהראות 'חמודה' כדי להעלות איזה פוסט. הרבה אנשים מבולבלים ולא מבינים למה אני לא משתפת יותר, אבל אני בהיריון בזמן מגיפה. ברור שההיריון שלי הוא לא הדבר החשוב ביותר שקורה בעולם וזה חלק מהסיבה שלא הרגשתי צורך לשתף עם אף אחד מלבד המשפחה והחברים. הרבה אנשים איבדו את חייהם בכלל נגיף הקורונה - זה היה בתחילת הסגר ועדיין קורה".

 

קורונה ויפה. ג'יג'י חדיד (צילום: אינסטגרם )
קורונה ויפה. ג'יג'י חדידצילום: אינסטגרם

 

נזכיר כי בסוף חודש אפריל האחרון אתר TMZ היה הראשון לדווח כי חדיד נמצאת בשבוע ה-20 להריונה. הדוגמנית מצידה לא אישרה את הידיעה ובמשך כמה ימים השמועות הציפו את אתרי הרכילות בארץ ובעולם. מי שלבסוף אישרה את השמועה הייתה אמה, יולנדה חדיד, שהתראיינה לאתר הולנדי וסיפרה על ההתרגשות הגדולה. "אני מתרגשת להפוך לסבתא וכבר לא יכולה לחכות, במיוחד אחרי שאיבדתי את אמא שלי לאחרונה. אבל זה היופי בחיים, נשמה אחת עוזבת אותנו ואחרת מצטרפת".

 

על פי החישובים, חדיד ומאליק צפויים להביא לעולם את בתם הבכורה בחודש ספטמבר הקרוב, ואנחנו באמת מקווים שזה מה שישים סוף לשנים של פרידות וחזרות.

 

"פיס, גירל"! (צילום: אינסטגרם )
"פיס, גירל"!צילום: אינסטגרם

מאושרת (צילום: אינסטגרם )
מאושרתצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018