ריחו"ל

שרפה את האינטרנט: ג'יי לו בבגדי עור חושפניים

בתמונה חדשה שפרסמה באינסטגרם, כשהיא לובשת טופ קטן מעור, תחתונים תואמים ומעיל עור - שנשאר פתוח כדי חלילה לא להסתיר כלום, חשפה ג'ניפר לופז בת ה-50 (!) גוף רותח וגזרה היסטרית

 

 
רגע לפני שהיא חוגגת את יום הולדתה ה-51, ג'ניפר לופז העלתה תמונה חדשה לאינסטגרם והזכירה לכולנו שאין ולא הייתה אישה לוהטת ממנה. בתמונה נראית הזמרת-שחקנית כשהיא לובשת טופ קטן מעור, תחתונים תואמים ומעיל עור שנשאר פתוח כדי לא להסתיר, חלילה, את גופה הרותח. כל זה, אגב, במטרה לקדם את ליין עיצובי הנעליים שלה.
 

אל אלוהים! ג'ניפר לופז (צילום: אינסטגרם )
אל אלוהים! ג'ניפר לופזצילום: אינסטגרם
 

 
אז נכון, במקרה כזה תמונה אחת באמת שווה הרבה יותר מכל טקסט שנצרף, אבל אתם מכירים אותנו, יסודיים. ולכן החלטנו רק לתת הסבר מהיר לאיך לכל הרוחות ג'יי לו מצליחה לשמור על הגזרה ההיסטרית והמראה הצעיר. בניגוד לשאר כוכבי הוליווד שמתגאים בביקורי קבע תחת סכין (או מזרק) המנתחים, במקרה של לופז, הרוב הגדול טבעי. בשנת 2013 פרסם ד"ר איהאם אל-איובי, מנתח פלסטי לונדוני, שתי תמונה של לופז ברשתות החברתיות תחת הכותרת "לפני ואחרי", וכתב: "התמונות של ג'ניפר לופז מעידות על ניתוחים פלסטיים רבים שעברה הזמרת - שמאוד יפה באופן טבעי אבל עכשיו נראית פשוט מדהים". לופז, שלרגע לא נשארה חייבת, מיהרה להגיב לד"ר, וכתבה: "סליחה, אדוני, אבל מעולם לא עברתי שום ניתוח פלסטי, מכל סוג שהוא". כמובן שהמנתח מיהר להתנצל וטען כי "העוזר שלו העלה את הפוסט ללא ידיעתו".
 
למרות זאת, מומחים מעבר לים טוענים כי קיימת סבירות גבוהה לכך שג'יי לו עברה ניתוח פלסטי באף, וממכון הקוסמטיקה של MYA סיפרו לאתר Mirror כי "האף שלה נראה צר יותר מבעבר, כנ"ל לגבי הנחיריים שלה, שהצטמקו משמעותית. כמו כן, היא עוברת הזרקות בוטוקס בפנים, בעיקר במצח ובצידי העיניים". אבל גבי הגוף - הכל עניין של תזונה נכונה ועבודה קשה.
 
"במשך כל חיי דאגתי לעצמי ושמרתי על הרגלי תזונה נכונים - בלי קפאין, בלי אלכוהול ובעיקר המון שינה. טיפלתי בעצמי ועכשיו רואים את התוצאות", אמרה הזמרת בריאיון למגזין Instyle בנובמבר 2018, וכמובן שלא שכחה להתייחס גם לישבן הגדול שלה: "במשפחה שלי הקימורים הם חלק מאיתנו. תמיד היו אומרים אצלנו - 'לג'ניפר יש תחת גדול' וזה היה ממש בסדר".
 
הכל (כמעט) טבעי! (צילום: אינסטגרם)
הכל (כמעט) טבעי!צילום: אינסטגרם

ג'ניפר לופז (צילום: Gettyimages)
ג'ניפר לופזצילום: Gettyimages
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018