רכילות+

תחת המגבלות: הסלבס מארגנים חתונה בהפתעה

אחרי שהחתונה שלהם נדחתה פעמיים, החברים של עוזי ובת חן הבינו שזה עכשיו או לעולם לא ואירגנו להם חתונה בהפתעה בסטודיו בו הוא מתאמן. מי שעזרו להפיק את חופה היו המפורסמים שמתאמנים לצידו. צפו

צילום: אינסטגרם

צילום: אינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

מדי יום אנחנו שומעים על זוג שביטל או נאלץ לדחות את החתונה שלו בעקבות מגפת הקורונה, שלפי הנתונים - לא הולכת לשום מקום כרגע. אבל על כל חתן וכלה שמופיעים באתרי החדשות, יש עוד עשרות זוגות שלא יכולים להשמיע את קולם ועדיין נאלצו לוותר על היום המאושר בחייהם. עוזי ובת חן הם זוג כזה, הם דחו את החתונה שלהם כבר פעמיים, ועכשיו עם הגל השני, הם הבינו שלא יצליחו לגרום לזה לקרות בקרוב. אבל להבדיל מזוגות אחרים, הם קיבלו חתונה בהפתעה - עם קצת עזרה מידידים מפורסמים.

 

הבוקר (ה'), החליטו החברים ובני המשפחה של עוזי ובת חן להפתיע את בני הזוג. את בת חן הם שיכנעו להגיע לסטודיו של ליקי רוזנברג שם מתאמן עוזי לצד מיטב המפורסמות - ביניהן שלומית מלכהמארינה מקסימיליאן, אגם רודברג ועוד, בתואנה שהם רוצים לחגוג לו יום הולדת. היא אפילו הביאה עוגה. כשהגיעה למקום, הבינה מה קורה ובזמן שעוזי עבד על השרירים, התארגנה בחדר הסמוך. לאחר שיצא לסיבוב ריצה סביב המבנה, המתאמנים שהיו במקום הרימו חופה תוך דקות אחדות.

 

התלבשת במיוחד למאורע? מאיה ורטהיימר ברקע החתן והכלה (צילום: אינסטגרם)
התלבשת במיוחד למאורע? מאיה ורטהיימר ברקע החתן והכלהצילום: אינסטגרם

כשחזר, עוזי הולבש בז'קט על בגדי הספורט, על ראשו הונחה כיפה והוא חיכה המום לכלה, כשלצידו סולן התקווה 6 עומרי גליקסמן שתיפקד כרב ועורך החופה, המתאמנת רוני דלומי שרה לזוג והשחקנית (ואשת שר התיירות!) מאיה ורטהיימר הייתה אחראית על התיעוד. צפו בווידאו המרגש בראש הכתבה.

 

עוזי, מזל טוב!

"אנחנו עדיין באקסטזה, מאוד מתרגשים. היה לנו בוקר מטורף, לא ידענו מכלום. ליקי וכל החברים מהסטודיו הרימו משהו מדהים, ארגנו הכל מא' ועד ת' והפתיעו ברמה מטורפת. היום היתה אמורה להיות החתונה שלנו ולעשות לנו כזה טקס - זה חתיכת דבר בשבילנו. המון תודה לכל מי שנרתם, לעומרי, לרוני, למאיה, לליקי, לכל מי שהיה - תודה, היה מושלם".


החתן והכל עוזי ובת חן. מזל טוב חמודים! (צילום: אינסטגרם)
החתן והכל עוזי ובת חן. מזל טוב חמודים!צילום: אינסטגרם

מה שרת להם? רוני דלומי (צילום: אינסטגרם)
מה שרת להם? רוני דלומיצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018