רכילות+

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו מצפים לילד שני

מרחיבים את המשפחה: הבמאי זוכה האוסקר ואשתו הישראלית מצפים לבייבי נוסף, שנתיים בדיוק אחרי שהביאו לעולם את בנם הבכור ליאו - כך דווח ב"ידיעות אחרונות"

עוד סיבוב. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו  (צילום: אמיר מאירי)
עוד סיבוב. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו צילום: אמיר מאירי

 

שמחה גדולה במשפחת טרנטינו-פיק: שנתיים בדיוק אחרי שהביאו לעולם את בנם הבכור ליאו, דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו מצפים לילד שני. השניים, שגרים בישראל בשנתיים האחרונות עם גיחות ללוס אנג'לס, הפכו את מדורי הפפראצי בישראל לבינלאומיים, כשהם מתהדרים בתמונות של הבמאי זוכה האוסקר מסתובב ברחבי העיר כאחד העם. גם הלידה של יורש העצר הכתה גלים גם ברחבי העולם, כשאתרי הבידור בהוליווד דיווחו על הרווק הנצחי שהפך לאב. כעת, כך מדווח העיתונאי רז שכניק ל"ידיעות אחרונות", פיק בהיריון והמשפחה הקטנה תגדל בחודשים הקרובים כשאח או אחות קטנים יצטרפו למסיבה.

 

למי שהספיק לשכוח, השניים נפגשו לראשונה כשבמאי הקולנוע ההוליוודי הגיע לביקור בארץ במסגרת קידום סרטו "ממזרים חסרי כבוד", אי שם בשנת 2009. ב-2017 השניים חידשו את הקשר, אז טרנטינו הבין שהפעם הוא לא הולך לפספס את ההזדמנות והציע לפיק נישואים. השניים נישאו בנובמבר 2018 בלוס אנג'לס בביתם שבבוורלי הילס, בטקס אינטימי רפורמי לעיני בני משפחה וחברים קרובים.

 

בריאיון ל-"7ימים", סיפר הבמאי על החיים החדשים שלו בישראל. "נפלא לי פה. אנחנו נהנים ביחד, יש לי אישה שהיא יפהפיה מדהימה, רעיה נהדרת ואמא נהדרת. אנחנו דואגים זה לזו ואנחנו יחידה אחת. להיות אבא זה דבר שמרגש אותי בצורה עמוקה".

דניאלה טרנטינו (צילום: אמיר מאירי)
דניאלה טרנטינוצילום: אמיר מאירי

פרמיירה היו זמנים בהוליווד (צילום: Gettyimages)
פרמיירה היו זמנים בהוליוודצילום: Gettyimages

פרמיירה היו זמנים בהוליווד (צילום: Gettyimages)
פרמיירה היו זמנים בהוליוודצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018