רכילות+

רגב הוד על אסי בוזגלו: "עדיף להיות מס' 2, את החלוץ מחפשים להוריד"

בטוח שהוא המאמי הלאומי החדש, טוען שלהיות ה"סגן" זו אסטרטגיה ועף על החיים הטובים באינסטגרם. פגשנו את הזמר מאחורי הקלעים של שער "פנאי פלוס" לשיחה שאחרי "הישרדות VIP" ושמענו מה באמת קרה על האי. צפו

צילום: ירון שרון

צילום: ירון שרון

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"שמישהו יסתכל עליי כמו שרגב הוד מסתכל על אסי בוגזלו"

"בתחילת המשחק בדקתי מי רוצה בקרבתי והראשון שניגש אליי היה אסי בוזגלו. זה משהו שאני עושה גם בחיים, מחכה לראות מי מסתכל עליי ומי שואל שאלות על חיי, וזה ממקד אותי עם מי אני רוצה להיות. אני ואסי נפגשנו לפני 'הישרדות' בהשקות וכאלה, אבל לא ניהלנו שיחה של יותר משנייה וחצי. הוא הציע לי ישר ברית עד הסוף והלכתי על זה. אז אמרו שאני מאוהב בו? שיגידו מה שרוצים, אין לי בעיה. אנחנו חברים טובים, עד עכשיו, עושים המון שיחות וגם נפגשים עם הנשים. יש ביניהן גם וייב טוב, הולכים למסעדות, אווירה טובה. אני התפעלתי מהיכולות שלו במשחק, מההבנה שלו. אני מעריך אותו".

 

"רגב וישראל הם חיילים של אסי"

"אני חושב שזה לא כזה רע להיות מספר שתיים. כשאתה החלוץ בקרב, ואתה מסתער ראשון זה או שאתה מקבל צל"ש או שאתה נהרג. לפעמים להיות מספר שתיים, זה עדיף. את מספר אחת תמיד מחפשים להוריד. מספר שתיים שורד ולא נכווה. זה נכון גם בפוליטיקה וגם במוזיקה. זה סוג של אסטרטגיה, ליהנות מההצלחה אבל לא לקבל את האש. לאורך כל המשחק הבנתי שאני עושה משהו טוב ושכדאי להמשיך עם זה".

 

"ומה עם רגב הוד? לא שומעים אותו"

"כל מה שיוצא ב'הישרדות' על המסך זה אני. אני באמת טיפוס שקט כזה, מאמין שלא תמיד צריך להשמיע ולרוב עדיף לשמוע, זה שם המשחק שלי בחיים. 'הישראלי היפה' זה בילד אין אצלי, למדתי את זה מאבא שלי. אנשים פה עוקפים בכביש ורבים על חניות, אני לא שם. הלן מסבירה אותי הכי טוב, ואומרת 'רגב לא יכער את האווירה'. אני עדין, אני לא נוגס בבשר של האחרים, זו הדרך שבה חונכתי בבית הכנסת. אנשים חושבים שאם אני יוצא כזה מאמי ולב ענק ב'הישרדות', אני גם ישר אסכים לעשות הכול. שולחים לי בקשות הזויות, לשיר דואט עם ילדה בת שלוש, חושבים שרגב לא יודע להגיד לא. אין מה לעשות, אני המאמי הלאומי הראשון שיוצא מ'הישרדות'".

 

"אני המאמי הלאומי הראשון שיוצא מ'הישרדות'". רגב הוד (צילום: תום מרשק)
"אני המאמי הלאומי הראשון שיוצא מ'הישרדות'". רגב הודצילום: תום מרשק

 

"כל הכבוד ששמרת על המשקל המוסרי שלך ולא הגבת לישראל"

"בפרק שבו לקחתי את הברזנט מקפרה, הופעל עליי המון לחץ ברגע הזה, אבל לא התקפלתי. הרגשתי לא נוח, כי הבטחתי פייר פייט לירדן ג'רבי, אבל אחרי שמונה ימים שהיינו שבורים מהגשם, ששנייה לא עצמנו עין, אסי אמר לי לפני שהלכתי 'קח את הברזנט'. התווכחתי איתו, רציתי לקחת משהו קטן, אבל הוא הסביר לי שזה הכי מגיע לנו והוא צדק. הברזנט הזה גרם לנו לעבור מהפסדים לניצחונות.

 

היו לי רגשות מעורבים, אבל השבט שלי ישב לי בראש. עשיתי את זה בצורה הכי מכובדת, לא באתי למלחמה, אבל ישראל (אוגלבו, שהתנפל על רגב באלימות מילולית קשה, שספגה ביקורת מהצופים אחרי השידור - מ"ז) לקח את זה קשה. סלחתי לו, בקלות, כן, כי אני טיפוס שמאמין שהחיים קצרים בשביל לעשות חשבונות. המצב באי הוא קיצוני וזה משפיע על אנשים, וישראל באותו רגע יצא מהגבולות עצמו".

 

"בושה וחרפה, בריונות בפריים טיים"

"אני שומע את הביקורת על העונה הזו אבל אני חושב שזו עונה מאוד מעניינת שלוקחת אותנו למשחק קשוח, אבל הרמת ידיים לא הייתה. כולם רוצים להגיע לסוף, ולא כולם אוהבים את מהלכים שנעשים, זה שחמט. כשראיתי את הפרומואים לפרק עם הברזנט כבר ביקשתי מהלן שתרחיק את אמה ואדל מהמסך, אבל זה בכל זאת הגיע אליהן. אדל בכיתה א' והילדים בכיתה דיברו על זה והיא חזרה מבית ספר ושאלה אותי: 'אבא, למה הוא דיבר אליך ככה?'".

 

"ההפקה שמרה על רגב, והצילה אותו מהדחה"

"זה הכי הצחיק אותי בעולם לקרוא את זה, טענו שההפקה התערבה כדי לשמור עליי ובגלל זה הביאו את אנטינג אנטינג למועצת שבט וניתנה להם זכות הצבעה. נראה לך שמישהו תכנן לשמור עליי? זה משחק כזה גדול, שמתפרש על 40 ומשהו יום, מה פתאום אני? זה כבר קרה בעונות קודמות שהשבט השני הצביע במועצה של השבט המתחרה, אמרו לי שזה קרה בעונה של טילטיל. אז נכון, אני הייתי אמור ללכת ובזכות זה לא הלכתי. דוד דביר הלך במקומי, כי רשמתי את השם שלו. למה? לא יודע להסביר לך. זו לא הייתה אסטרטגיה ולא כלום, כי הייתי משוכנע שאני זה שהולך. אין לי תשובה אמיתית למה רשמתי דווקא אותו. הוא, וגם לא אף אחד אחר, לא הניח לי יד על הכתף בימים ההם שהייתי בקפרה. לאף אחד לא הייתה חמלה כלפיי. לא לבני, לא לדוד ולא לאלה. אני לאורך כל המשחק דאגתי לנחם את האיש שהרגיש עם הגב לקיר, אם זו אלינה ואפילו בני. ואז שהגיע תורי, אף אחד לא התייחס אליי, גם לא דוד".

 

"אלינה היא בוגדת, לא הייתי קונה ממנה עטיפה של ארטיק"

"וואו, וואו. קטונתי מלהסביר את המהלכים של אלינה, אבל אין ספק שזה נוגד את האמונה שלי. אני לא מוכר את העקרונות שלי, זו לא הדרך שלי. מבחינתי מילה שלי היא הכול, זה בטון. בתחילת הדרך היה לי מנהל אישי שלא עשינו בינינו חוזה, ככה אני, לחיצת יד איתי מספיקה. אני חושב שלבגידה יש מחיר, גם בחיים וגם במשחק. העם שלנו לא אוהב את זה, ואני הייתי מעדיף ללכת הביתה מאשר לבגוד בבני הברית שלי, ללכת בראש מורם, ולא כחילזון. אחרי 'המירוץ למיליון' הבנתי כמה אנשים רואים אותך. קיבלתי המון תגובות מישראלים בכל העולם, ועשיתי לי קהל בניו יורק, מיאמי ולוס אנג'לס. לא שכחתי את זה על האי. הבנתי כמה כולם חשופים למשחק שלי וזכרתי שיש לי קהל והקריירה שלי מאוד חשובה שלי והשם שלי מאוד חשוב לי. לא דיברתי עם אלינה על זה אחרי המשחק, אין לי מה לדבר איתה על זה, שכל אחד יעשה את הבחירות שלו".

 

"אין לי מה לדבר עם אלינה, שכל אחד יעשה את הבחירות שלו"  (צילום: תום מרשק)
"אין לי מה לדבר עם אלינה, שכל אחד יעשה את הבחירות שלו" צילום: תום מרשק

 

"רגב הוד הוא זמר שמדלג בין תוכניות ריאליטי, כי לא באמת יש לו קריירה"

"יש לי קריירה נהדרת של 22 שנה ובמהלכה עשיתי את 'היחידה', 'המירוץ למיליון' ועכשיו 'הישרדות'. אף אחד מהם לא היה החלום שלי, אני חולם על להיות שופט ב'דה וויס' או ב'אקס פקטור' ובינתיים אני יושב לרשת 13 על הצוואר. 'המירוץ למיליון' היה החלום של הלן ואני גבר שרוצה שאשתו תגשים את כל החלומות שלה. היא לקחה שם את הפוקוס, כי היא אישה חזקה ומלאת כריזמה ואנשים התמגנטו אליה. תביני, אנשים היום הולכים לריאליטי בשביל להישאר במודעות, ומי שלא מבין את זה, נשאר מאחור. אני מדור הקסטות, כשהתחלתי כשהייתי חייל זה מה שהוצאתי, קסטה, והיום אני בדור של מאה אלף צפיות בסטורי. זה הרבה למידה, ואני משתדל לשמוע וללמוד כל הזמן. את יודעת מה זה בשביל זמר שהתחיל כחייל של קסטה להגיע ל־130 אלף עוקבים באינסטגרם? אז אנשים שואלים אותי למה 'הישרדות'? כי זה שם המשחק, אתה כל הזמן צריך להתאים את עצמך לגל החדש".

 

"מי צריך הופעה על משאית? עדיף שהעירייה תקטין ארנונה"

"את מדברת פה עם הזמר הכי פעיל בקורונה, גם הראשונה וגם זו של עכשיו. אני ידעתי לזהות מהר שהדברים ישתנו ויצאתי במיזם של מסיבת המרפסות. ראיתי שעושים את זה באיטליה וישר פניתי לעיריית הרצליה, ועשיתי איתם שיתוף פעולה. לקחתי משאית והסתובבתי והופעתי בעיר, ומשם זה המשיך והרבה רשויות קנו את זה. קיבלתי אהבה מטורפת מהקהל, ומלא חיזוקים ברשתות החברתיות.

 

"המשפחה המושחתת מבלפור הפכו אותו לזמר הבית של הליכוד"

"נורא נעים לי ונחמד לי שבוחרים בי להופיע שם וגם לצלם קליפ בבית ראש הממשלה יחד עם הגברת שרה נתניהו ליום העצמאות. זה כבוד גדול בשבילי ולקריירה שלי וסימן דרך אדיר. אני מאמין שראש הממשלה יוציא את העגלה הזו מהבוץ, זה משבר עולמי ולא הוא הביא את זה בכיס שלו. אני מאמין שגם ישלמו מה שצריך לעצמאים ולשכירים. כולנו שילמנו המון במשך שנים וכולם צריכים עכשיו לקבל כסף מהמדינה כדי שיוכלו להרוויח בכבוד. אחר כך אפשר להתחשבן. יהיה מי שהרוויח יותר מדי? הוא יצטרך להחזיר. כרגע, צריך לתת לכולם. אומנים אחרים מדברים אחרת? בסדר, לכל אחד מותר, אני התאמתי את עצמי למצב. לדבר כמו אמדורסקי? אני יכול להבין את הזעם אבל אני לא אוהב את הדרך".

 

"הזמר הכי פעיל בקורונה" (צילום: תום מרשק)
"הזמר הכי פעיל בקורונה"צילום: תום מרשק

 

"גנב לו שיר? מי ישמע מדובר ב'קן לציפור'"

"את הקאבר האחרון שלי 'זה משמיים' הוצאתי כדי שאנשים יזמינו אותי לחופות בקורונה. זה שיר חופה קלאסי, שיר שנועד להכניס לחופה וכשהנגנים שלי ביקשו ממני לעזור להם להתפרנס, חשבתי שזו תהיה דרך נהדרת לעשות את זה. אז הוצאתי שיר ובאמת קיבלתי הרבה מאוד הזמנות לחופות, רק שלפני שבוע שינו את ההנחיות ועכשיו הנגנים שלי כבר לא יכולים לבוא איתי. זה שיר ששר לפני אלקנה מרציאנו, זוכה 'דה וויס', ואחרי שהוא יצא הוא טען שלא עודכן על המהלך. הדברים מאחורינו, הוא כן היה מעודכן אבל הייתה תקלה והתקלה טופלה. בסוף הוא אמר שהוא הבין והכול בסדר. אני ישן על הכרית טוב בלילה, אף אחד לא כועס עליי".

 

"רגב בחור חביב, רק שיפסיק ללבוש בגדים כל כך צמודים"

"אלה הגזרות שאני אוהב ואני יכול לשים את המידות האלה, למה לא? אחרי 'הישרדות' הייתי כל כך מבסוט שירדתי, אבל הייתי רעב ואכלתי, לא הצלחתי לעצור. עכשיו אני שומר בטירוף. יש לי מאמן כושר פרטי, אני כל היום עושה ספורט ורץ, אני לא אוכל לחם ולא עוגות, רק ירקות ופירות ואוכל מבושל. אין לי ברירה. אומרים שתימנים נשארים רזים, אבל זה לא מדויק. תעשי בגוגל 'רגב הוד 17 קילו' ותראי את התמונה שם, תראי איזה קבב אני נראה. היום אני סבבה, ירדתי מ־97 ל־79 קילו.

 

"אני בחור מטופח, עשיתי לייזר ובוטוליניום טוקסין והלן אשתי כל הזמן דואגת להגיד לי מה עוד אני צריך לטפח. תמיד היה עניין סביב זה ואף פעם לא החבאתי את זה, אני גם משתמש בבשמים של נשים ובספיד סטיק ורוד, ולמרות זאת, כולן יכולות לשאול את הלן כמה אני גבר. 'הישרדות' לא היה קל מהבחינה הזו. הכי קשה? זה שאין נייר טואלט. בימים הראשונים אתה עוצר את עצמך מללכת לשירותים ואחרי כמה ימים אתה מבין שזה מה שאתה צריך בשביל לשרוד ואז מחפשים את העלה הרטוב עם הטל בבוקר ויש את הים שהוא גדול ושוטף הכול. ביום שיצאתי משם וראיתי מראה הייתי בהלם. נראיתי נורא מבוגר, אבל לפחות רזה".

 

"מזלו של רגב שאשתו היא אישה חזקה, חברמנית ולוקחת הכול לידיה"

"אני עם הלן 11 שנים. הייתה לי אז תוכנית בערוץ 24 והאולפן השקוף נדד מעיר לעיר. היא הייתה חיילת משוחררת והגיעה לאולפן בהרצליה וראיתי אותה בקהל. ואז בפרסומות המצלמה התמקדה ביפה הזו ואמא שלי התקשרה ואמרה לי 'וואו ראיתי מישהי מהממת בקהל'. ואמרתי לה, 'אמא, אני יודע על מי את מדברת'. נורא התביישתי לגשת אליה ולמזלי כמה ימים אחרי היא באה שוב עם אחותה וביקשה תמונה, שאלתי מה תיתני לי בתמורה וביקשתי את המספר. היא לא רצתה אז אמרתי לה 'אני אתן לך 10 תמונות, ועל כל תמונה תיתני לי סִפרה', וככה התקדמנו. כבר בדייט הראשון, ידעתי שהיא תהיה אשתי".

 

הריאיון המלא עם רגב הוד וכתבות נוספות - בגיליון "פנאי פלוס" החדש. עכשיו בדוכנים!

 

רגב הוד (צילום: תום מרשק)
רגב הודצילום: תום מרשק

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018