ריחו"ל

קניה ווסט: "ניסיתי להתגרש מקים קרדשיאן"

הראפר ממשיך את מתקפת הציוצים ההזויים כשהפעם אשתו וחמותו קריס, ש"זכתה" לכינוי "קריס ג'ונג און" (על שמו של מנהיג צפון קוריאה), על הכוונת

איבד את זה לגמרי. קניה ווסט (צילום: gettyimages)
איבד את זה לגמרי. קניה ווסטצילום: gettyimages

 

לאחר שעבר מה שנראה כמו התמוטטות עצבים קלה במהלך עצרת הבחירות הראשונה שלו, הראפר קניה ווסט ממשיך להציף את הטוויטר בציוצים מטורללים, כאלה שבעיקר מופנים נגד אשתו, קים קרדשיאן, ואמה, קריס ג'נר.

 

במהלך רצף הציוצים כתב ווסט ששני רופאים ניסו לפרוץ פנימה על מנת לאשפז אותו בשל חשש למצבו הנפשי, והוסיף: "ניסיתי להתגרש מאז שקים פגשה את מיק (חברו הראפר) במלון וודלרוף כדי לדבר על רפורמה בכלא". בנוסף ווסט כינה את אמה של קים "קריס ג'ונג און" (על שמו של מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג און). "קריס וקים הוציאו הצהרה ללא האישור שלי... זה לא מה שאישה צריכה לעשות". דקות ספורות לאחר פרסום הציוצים ווסט מחק הכל - אך למזלנו, צילומי המסך שלנו הרבה יותר מהירים ממנו.

 

עוד צייץ ווסט המעורער בנפשו והתייחס לחברו הראפר, מיק מיל: "מיק הוא האיש שלי, ונתן לי כבוד. מה שקים עשתה לא היה במקום. אני שווה 5 מיליארד דולר, ויותר מזה בעזרת ישו. אבל לא הקשבתם ל-MJ ועכשיו אתם מאמינים להם?".  

 

צייץ ומחק. מתוך הטוויטר של קניה ווסט (צילום מסך)
צייץ ומחק. מתוך הטוויטר של קניה ווסטצילום מסך

 

בתחילת השבוע הראפר קניה ווסט, שהודיע לאחרונה כי בכוונתו לרוץ לנשיאות ארצות הברית, ערך את עצרת הבחירות הראשונה שלו בדרום קרולינה, חמוש באפוד מגן, תוך כדי שהוא צווח את נשמתו ומספר בדמעות על כך שרצה שאשתו, קים קרדשיאן, תעבור הפלה כשנודע לו שהיא בהיריון עם בתם הבכורה נורת'. אם זה לא מספיק, ווסט סיפר בדמעות על כך שאמו הצילה את חייו לאחר שאביו רצה שהיא תפסיק את ההיריון וחזר ואמר כי אם לא אמו, "לא היה היום קניה ווסט".

 

ים של דמעות (צילום: רויטרס)
ים של דמעותצילום: רויטרס

 

מקרוב לקרדשיאן סיפר למגזין People על תחושותיה של קים והתייחס לציוץ של ווסט, שטען כי לילדיו אסור להיות ליד קריס: "קים הייתה מאוד מוטרדת מכך שקניה אמר שלילדים אסור להיות ליד קריס. זה הכי רחוק מהאמת. קריס היא חלק חשוב ובלתי נפרד מחיי הילדים וקים אוהבת את הקשר שיש ביניהם".

 

 

"הכל טוב מאמי, הרופאים בדרך". קים וקניה (צילום: gettyimages)
"הכל טוב מאמי, הרופאים בדרך". קים וקניהצילום: gettyimages
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018