רכילות+

שפיטה: "אל תשלחו לנו תמונות של איבר המין שלכם"

גבר ששלח לזמרת תמונה של איבר מינו עומד להצטער על זה: "יש לך בדיוק יום אחד לשלוח לי הודעת התנצלות עמוקה או שאני אפרסם את שמך ואת הפרופיל שלך", כתבה למטרידן והוסיפה: "אל תיגעו בנו אלא אם ביקשנו מכם ואל תכפו את עצמכם עלינו, לא אכפת לי אם אתם זמר/שחקן מפורסם/שחקני כדורגל/איש עסקים או סתם חבורה של בחורים מכוערים באיה נאפה"

 

לא סובלנית להטרדות מיניות ברשת או מחוצה לה. שפיטה (צילום: ענת מוסברג)
לא סובלנית להטרדות מיניות ברשת או מחוצה לה. שפיטהצילום: ענת מוסברג

 

הטרדות מיניות ברשתות החברתיות הן לא נושא חדש אבל כזה שלא עולה מספיק לסדר היום הציבורי. הזמרת שפיטה, החליטה לחלוק עם עשרות אלפי עוקביה, את התמונה ששלח לה היום גבר בשם א', שכתב לה מספר פעמים בעבר, ואתמול (ג') הגדיל לעשות ושלח לך תמונה של איבר מינו. אלא ששפיטה ממש לא מתכוונת לעבור על זה לסדר היום: "גברים יקרים. אתם יודעים כמה אני אוהבת אתכם אבל אנחנו צריכים לדבר. אני יודעת שאתם אובססיביים לפין שלכם ואני יודעת שאתם משוכנעים שאכפת לנו ממנו גם, אבל אם להיות כנה - האיבר המיותר הזה שתלוי לכם מהמפשעה כמו נקניקייה עצובה באלנבי, לא מושך בכלל, שלא נדבר על הביצים המידלדלות שלכם שמתנדנדות כמו שקית שוקו שעירה. אנחנו לא נהנות מהריח המעופש שלו או מהצורה העקומה שלו או משיער הערווה המיוזע. אנחנו פשוט מנסות להיות חיוביות כדי שתוכלו לתפקד, זה הכל", כתבה הזמרת בפוסט שפירסמה לפני מספר דקות.

 

בהמשך הדברים, שפיטה הגדילה לעשות ופירטה את כל הדברים שאנשים לא מעוניינות שגברים יעשו: "מה שמביא אותי לזה - אל תשלחו לנו תמונות של איבר המין המטופש שלכם, אל תיגעו בנו אלא אם כן ביקשנו מכם ואל תכפו את עצמכם עלינו, לא אכפת לי אם אתם זמר/שחקן מפורסם/שחקני כדורגל/איש עסקים או סתם חבורה של בחורים מכוערים באיה נאפה". 

 

ההודעה והתמונה שנשלחה לזמרת (צילום: אינסטגרם)
ההודעה והתמונה שנשלחה לזמרתצילום: אינסטגרם
 

 

את הפוסט, שפיטה חתמה באולטימטום לגבר ששלח לה את התמונה. "עכשיו אדון א' היקר - תתבייש לך. יש לך בדיוק יום אחד לשלוח לי הודעת התנצלות עמוקה או שאני אפרסם את שמך ואת הפרופיל שלך. שאט עפ".

 

שפיטה, יש לך ביצים יותר מלבחור הזה.

"אני נותנת לגוש גועל הזה יום לנסח לי הודעת התנצלות כנה שתרשים את שפיטה, או שאני אפרסם את השם והפרצוף שלו בכל הרשת. באמת לא ברור לי מתי גברים יפנימו שהם צריכים לשמור את הזין שלהם לעצמם ומקווה שנשים ידאגו להציף, לשתף, ולתמוך בנשים אחרות מבלי לשפוט אחת את השניה עד שנעלים את התופעה הזאת לעולמים!". אנחנו איתך סיסטר.

 

אחווה נשית זה כאן! שפיטה (צילום: אביב חופי)
אחווה נשית זה כאן! שפיטהצילום: אביב חופי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018