רכילות+

היוזמה החדשה של כוכבת הילדים

מיכל מיקי מוכתר יצאה ביוזמה חדשה כדי לרומם את מצב הרוח של הילדים בתקופת הקורונה ויחד עם בעלה תעבור בין הערים ותחלק צעצועים ממותגים בדמותה. "כל מי שיזמין מוצרים של מיקי אני אגיע אליו כדי למסור את ההזמנה בעצמי"

 

צילום: אינסטגרם

צילום: אינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
מיכל (מיקי) מוכתר פתחה את השבוע ביוזמה מרגשת חדשה שלה ושל בעלה, המפיק אריק עורי, כשהשניים יצאו יחד לחלק צעצועים ממותגים של הכוכבת לילדים ברחבי הארץ.
 
כמובן שלא יכולנו להישאר אדישים ושאלנו את מיקי על היוזמה: "אריק בא אלי לפני שבועיים ואמר 'תקשיבי יש לי רעיון בואי נעשה מיקי עד הבית', הקהל לא יכול לבוא אלינו אנחנו נבוא לקהל. בהתחלה הייתי קצת בשוק מהרעיון, איך נעשה, איך נגיע, יש מלא כאלה. אבל אריק אמר לי לסמוך עליו. אנחנו בעיצומו של היום הראשון, שנינו עם דמעות. מי שמזמין שלושה מוצרים של 'מיקי', אני מגיעה אליהם הביתה עם המוצרים ופוגשת אותם מתחת לבית, מראה להם מה הם קיבלו, נותנת להם עוד מתנה ממני, עושה איתם סרטון, מצטלמת איתם וממשיכה לבית הבא. אני רואה מזה עושה לילד בתקופה הזאת, לא הייתה אמא שלא בכתה. פגשנו איזה אבא באשדוד שאמר 50 פעם תודה ואיך שהוא מעריך את זה ושזה לא מובן מאליו".
 
מיקי הוסיפה: "זה גם ככה מצב באסה ודיכאון, אין לאן ללכת, כולם במצב רוח לא משהו ופתאום מגיע קצת אור לילדים שלהם. להגיד לך את האמת זה עושה לי לא פחות אור מהם. אני פוגשת את הקהל שלי, את הילדים. לא פגשתי קהל חמישה חודשים, היום זה בעצם חמישה חודשים מאז ההופעה האחרונה שלי, יש את הפחד הזה שעבר זמן ופתאום קצת חוסר ביטחון. פתאום אתה פוגש את הקהל אחד על אחד, זה מטורף, יש לנו לשבועות קדימה, מחולק לאזורים, אני מתרגשת מכל ילד שאני פוגשת".
 

יוצאת להפגין. מיקי (צילום: אינסטגרם)
יוצאת להפגין. מיקיצילום: אינסטגרם

 

"היום אנחנו בגן יבנה, אשדוד ואשקלון, התחלנו את היום ב-12 בצהריים ונסיים סביב עשר בלילה. כל פעם נגיע ונפגוש כמות מסוימת לפי סדר ההזמנות. אנחנו נגיע לכל הארץ, מדן ועד אילת, גם לאילת נגיע, לכל הארץ", אמרה מיקי, והוסיפה: "אני נמצאת איפה שצריך לצעוק וכואבת את הכאב שצריך לכאוב, יש לי ימים קלים יותר ויש פחות קלים. חוץ מהיוזמה המבורכת הזאת אני די מיואשת ממה שקורה, אני מנסה לעשות לימונדה מהלימון ואיכשהו כן להגיע ללב ולשמח אנשים. אני אמא שרגילה להיות מהבוקר ועד הערב על 200 קמ"ש וביום אחד סגרו לי את העסק. גם הגיבור הכי גדול בעולם לא יעמוד בזה, לא רק כלכלית אלא גם נפשית, אומן זה הרבה נפש. עד שלא יהיה פה מתווה ראוי לא נוכל באמת לחזור לעבוד".בימים יפים יותר (צילום: צילום מסך)
בימים יפים יותרצילום: צילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018