רכילות+

עוז זהבי נגד משטרת ישראל: "תשמרו על הפאקינג אנושיות שלכם"

השחקן תוקף את התנהלות המשטרה בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות. "השוטרים האלה שתוקפים בחסות החוק ילדים, נשים, אני רוצה להזכיר לכם - אתם בני אדם, יש לכם משפחה. זה יכול להיות הבן שלכם, האמא שלכם, הסבתא שלכם"

צילום: אינסטגרם

צילום: אינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

תקופת הקורונה שיבשה את כולנו ויצרה אי סדר כללי, שלא פסח גם על חקיקה נגד מפרי ההנחיות של משרד הבריאות. מדי יום אנחנו נחשפים ברשת לסרטונים שמאירים את המשטרה באור שלילי, בעוד כחולי המדים מחלקים קנסות לאנשים בלי לחשוב פעמיים, לעיתים הפעולות שלהם גם גובלות בכוח פיזי ואף אלימות.

 

הבוקר (ד'), עוז זהבי החליט שנמאס לו, והעלה פוסט באינסטגרם בו הוא יוצא נגד התנהלותה של משטרת ישראל: "ימים נוראיים", פתח השחקן את דבריו ולא התכוון למגפה העולמית ששוררת סביבנו. "אם יש משהו שמחרפן אותי יותר מהשרים העיוורים והנאמנים, יותר מהממשלה העקומה הזאת, יותר מהחוקים המטופשים של המסכות, הפסקת העבודה הכפויה של כל עולם התיאטרון, המופעים, כל החברים שלי, האבטלה. אם יש משהו שבאמת מחרפן אותי יותר מכל זה, זה הפאקינג אלימות של השוטרים. אני יכול להשתגע מזה, אני לא מבין את זה. מה אין לכם ילדים? אין לכם משפחה?", שאל זהבי והמשיך: "אחרי זה אנשים שואלים אותנו 'איך זה יכול להיות שחיילים עושים דברים כאלה לפלסטינים בשטחים?'. אז תגידו אם שוטר יהודי יכול לעשות דבר כזה ליהודי, מה אתם חושבים שהוא עושה לפלסטיני? ככה זה כשאנחנו מדינת משטרה, ככה זה כשאין לנו אנושיות".

 

את הדברים האמוציונלים שאמר, סיים זהבי בתזכורת לכל אותם אנשים שמפעילים כוח בלתי מוגבל על חלשים. "השוטרים האלה שתוקפים בחסות החוק ילדים, נשים, אני רוצה להזכיר לכם - אתם בני אדם, יש לכם משפחה. זה יכול להיות הילדים שלכם, הבן שלכם, האמא שלכם, הסבתא שלכם. אז תשמרו על הפאקינג אנושיות שלכם כי אנחנו בני אדם לפני הכל. בסוף הקורונה תיגמר, ומה ישאר?".

 

תגובת משטרת ישראל לא התקבלה עד לרגע זה.

 

"בסוף הקורונה תגמר ומה ישאר?". עוז זהבי (צילום: ענת מוסברג)
"בסוף הקורונה תגמר ומה ישאר?". עוז זהביצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018