ריחו"ל

שון פן התחתן בפעם השלישית

הכוכב בן ה-59 התחתן בטקס סודי לבת זוגו בארבע השנים האחרונות, ליילה ג'ורג' בת ה-28. פן היה בעבר היה נשוי למדונה ולרובין רייט, איתה יש לו שני ילדים

שמרו על העניין בסוד. שון פן וליילה ג'ורג (צילום: GettyImages)
שמרו על העניין בסוד. שון פן וליילה ג'ורגצילום: GettyImages

 

ימים מרגשים עוברים על השחקן שון פן: הכוכב בן ה-59 נישא לבת זוגו, השחקנית האוסטרלית ליילה ג'ורג' (28) בחתונה סודית, כך מדווחים אתרים מעבר לים.

 

דבר החתונה נודע בזכות אירנה מדאבוי, חברה של בני הזוג ואשתו של מפיק הקולנוע מייק מדאבוי, שבירכה את השניים בחשבון האינסטגרם שלה: "מאושרים עבור שון וליילה שהתחתנו. תודה לכם שאתם כמו משפחה עבור מייק. אנחנו מאושרים שמצאתם את הנשמה התאומה שלכם... אהבת אמת שעוזרת להפוך את העולם למקום טוב יותר. נועדתם להיות יחד". לצד הברכה מדאבוי פירסמה מספר תמונות של בני הזוג, באחת מהן מופיעות טבעות הנישואים.

 

 

 

פן (שביקר בארץ לפני כחמש שנים) וג'ורג' החלו לצאת יחד ב-2016. לפניה היה במשך שנתיים בן זוגה של השחקנית שרליז ת'רון (השניים אף היו מאורסים לפני שנפרדו ב-2015). אלו נישואיו השלישיים של הכוכב, שהיה נשוי לפני כן גם למדונה בין השנים 1985-1989 ולשחקנית רובין רייט, לה היה נשוי במשך 14 שנים, עד שהתגרשו ב-2010.

 

לפן ולרייט שני ילדים, דילן בת ה-29 והופר בן ה-27, מה שאומר שכנראה יש להם לא מעט במשותף עם אימם החורגת החדשה שנמצאת בדיוק בטווח הגילאים שלהם. ג'ורג' היא בתם של השחקנים וינסנט ד'אונופריו וגרטה סקאקי.

 

בחודש שעבר התראיין פן לתוכניתו של הווארד סטרן וכינה את ג'ורג' "האישה של חיי". בנוסף סיפר: "היא מכירה אותי טוב יותר ממה שאני מכיר את עצמי. זה לא אומר שאני מסכים עם התפיסות שלה, אבל אני מוצא אותן מרתקות".

 

ברכות לזוג הנשוי! (צילום: GettyImages)
ברכות לזוג הנשוי!צילום: GettyImages

 

הילדים שלהם באיזור הגיל של אימם החורגת החדשה. שון פן ורובין רייט (צילום: GettyImages)
הילדים שלהם באיזור הגיל של אימם החורגת החדשה. שון פן ורובין רייטצילום: GettyImages

עדיין ידידים טובים. מדונה ושון פן  (צילום: GettyImages)
עדיין ידידים טובים. מדונה ושון פן צילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018