ריחו"ל

אד שירן ואשתו מצפים לילד ראשון

הזמר ואשתו שרי סיבורן עומדים להפוך להורים. סיבורן נמצאת בהיריון מתקדם וצפויה ללדת בשבועות הקרובים. "אד ושרי בעננים, הלידה מתקרבת וההתרגשות מתעצמת", אישר מקורב לזוג

בייבי בדרך! אד שירן ושרי סיבורן (צילום: Gettyimages)
בייבי בדרך! אד שירן ושרי סיבורןצילום: Gettyimages

 

הזמר אד שירן ואשתו שרי סיבורן מצפים לילד ראשון יחד, כך פורסם אמש (ג') באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, סיבורן נמצאת בשבועות האחרונים של ההיריון וצפויה ללדת ממש בקרוב. הבשורה המשמחת מגיעה בדיוק שנתיים לאחר שהשניים מיסדו את הקשר ונישאו בסתר.

 

בדיוק כמו האירוסים והחתונה, גם את החדשות על ההיריון שירן וסיבורן ניסו להסתיר עד כמה שניתן ובזכות הסגר שנכפה על כולנו בעקבות הקורונה, זה בהחלט הצליח להם. "אד ושרי בעננים, הם מאוד נרגשים אך הקפידו לשמור על זה בסוד", סיפר מקורב לזוג ל"סאן", והוסיף: "הסגר היה תירוץ מושלם לא להיראות בציבור יותר מדי, אבל הלידה מתקרבת וההתרגשות מתעצמת, לכן הם התחילו לספר לחברים ובני המשפחה. הם דואגים לכל ההכנות, זו תקופה מאוד משמחת עבורם ועבור המשפחות שלהם, כולם מתרגשים ומצפים לפגוש את התינוק החדש".

 

בקרוב אבא! (צילום: Gettyimages)
בקרוב אבא!צילום: Gettyimages

 

שירן וסיבורן למדו יחד בבית ספר באנגליה ולמרות שהשניים מכירים שנים רבות ואף היו חברים טובים בתיכון, הרומן ביניהם החל בשנת 2016. שנתיים לאחר מכן, בינואר 2018, בישר שירן על אירוסיו בחשבון האינסטגרם. "השגתי לעצמי ארוסה ממש לפני השנה החדשה, אנחנו מאוד מאושרים ומאוהבים, וגם החתולים שלנו".

 

שמונה חודשים לאחר מכן באוגוסט של אותה השנה, חשף הזמר הג'ינג'י בטעות כי השניים מיסדו את הקשר ונישאו בלי שאיש ידע. במהלך ריאיון לאתר Access בנוגע לסרט התיעודי Songwriter שמתמקד במוזיקה של הזמר ובתהליך היצירה, המראיין, סקוט אוונס, שאל את שירן לגבי התוכניות לחתונה וניסה להבין מהזמר האם הם קבעו תאריך ומקום - וכשזה החל לגמגם ולשחק עם טבעת הנישואים של ידו, הבין המראיין שהשניים כבר הספיקו למסד את הקשר.


חמודים כאלה
חמודים כאלה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018