רכילות+

תזמינו לנו אמבולנס: נועה קירל ויהונתן מרגי נפרדו

לא רצינו להיות נושאי הבשורה הקשה, אבל אחרי כמעט שלוש שנות זוגיות, דואט אחד ומאות אלפי מעריצים שרצו להיות "הזוג הזה", המשבר הזוגי של קירל ומרגי הפך לפרידה של ממש והפאוור קאפל של הביצה סיים את דרכו הזוגית

לא מצליחים להכיל את הפרידה. נועה קירל ויהונתן מרגי (צילום: אביב חופי)
לא מצליחים להכיל את הפרידה. נועה קירל ויהונתן מרגיצילום: אביב חופי

 

הביצה מרכינה ראש ומורידה את הדגל לחצי התורן: אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות מוזיקלית ופוטוגנית, נועה קירל ויהונתן מרגי נפרדים. גל השמועות ששטף את הביצה בשבועות האחרונים בישר כי יש משבר ביחסים בין השניים וכעת אפשר לומר זאת באופן רשמי - בני הזוג פירקו את החבילה.

 

כזכור, מרגי חזר לאחרונה מנסיעת עבודה בת חודש לארצות הברית, והשבועות בהם השניים לא בילו יחד כנראה הותירו משקעים על בני הזוג. בהמשך, מרגי הוציא שיר פרידה מפתיע, ולמרות שקירל והוא לא אישרו את דבר הפרידה בשעתו, הנורות האדומות הבהבו בכל הכוח.

 

הערב (ה'), השניים פרסמו סטורי בחשבון האינסטגרם שלהם  והפכו את זה לרשמי. "חברים רצינו שתדעו שאני ויהונתן החלטנו שעדיף לנו בנפרד. כמובן באהבה גדולה ובכבוד הדדי לאחר שלוש שנים של זוגיות מדהימה. הכל נעשה בהחלטה משותפת ובחברות ענקית ואנחנו רוצים להודות לכם על האהבה", כתבה קירל ומיד אחריה העלה מרגי את אותן המילים בניסוח קצת אחר. "היי אהובים, רציתי לספר שאחרי שלוש שנים של זוגיות מדהימה נועה ואני החלטנו שיהיה לנו טוב יותר בנפרד. חשוב לי שתדעו שהכל נעשה באהבה, כבוד הדדי וחברות".

 

הלב שלנו! (צילום: איסנטגרם)
הלב שלנו!צילום: איסנטגרם

 

הסטורי של יהונתן מרגי (צילום: אינסטגרם)
הסטורי של יהונתן מרגיצילום: אינסטגרם

  

קירל ומרגי הכירו בחזרות לפסטיגל לפני כשלוש שנים, חודשים ספורים אחרי שהכוכבת הצעירה נפרדה מהבויפרנד דאז, ברק שמיר. העניינים התלהטו מאחורי הקלעים ושמועות על היחסים בין שני הסטארים הגיעו למדורי הרכילות, ובצעד אמיץ, השניים החליטו לחשוף את הזוגיות הטרייה בסרטונים שפרסמו במקביל בחשבונות האינסטגרם שלהם. מאז, הם הפכו לאחד מהפאוור קאפלס של הביצה, הגיעו יחד לאירועים ושיתפו פעולה במספר להיטים, אך כעת כאמור, השניים בחרו לסיים את מערכת היחסים ורק אלוהים יודע מה המעריצים יעשו עכשיו.

 

נו, אתם לא רוצים לשבת לדבר על זה קצת? (צילום: אור גפן)
נו, אתם לא רוצים לשבת לדבר על זה קצת?צילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018