ריחו"ל

כוכבות "מכושפות" רבות בטוויטר: "התנהגת בצורה מזעזעת, בכיתי בגללך"

אליסה מילאנו ורוז מק'גוון שיחקו אחיות אוהבות בסדרה "מכושפות", אך במציאות הן לא ממש סובלות אחת את השנייה. כעת ויכוח פוליטי ביניהן ירד לפסים אישיים: "את צמאה לתשומת לב", כתבה לה מילאנו בעוד מק'גוון הטיחה בה: "הפכת את הסט לרעיל, תפסיקי לתפוס עליי טרמפ, מזויפת שכמוך"

מחליפות מהלומות בטוויטר. אליסה מילאנו ורוז מק'גוון, עם הולי מארי קומבס (צילום: Gettyimages)
מחליפות מהלומות בטוויטר. אליסה מילאנו ורוז מק'גוון, עם הולי מארי קומבסצילום: Gettyimages

 

בסדרה "מכושפות" הן אמנם שיחקו אחיות אוהבות, אבל במציאות, אליסה מילאנו ורוז מק'גוון לא ממש סובלות אחת את השנייה. בשנים האחרונות השתיים עקצו זו את זו לא פעם ברשתות החברתיות ובסוף השבוע האחרון חזרו לסיבוב נוסף ומלוכלך במיוחד.

 

כמו לא מעט ויכוחים בין גולשים מתלהמים ברשתות החברתיות, גם הריב של השתיים התחיל בגלל ציוץ פוליטי שפירסמה מק'גוון ובו תקפה את המועמד הדמוקרטי ג'ו ביידן וקראה לחברי מפלגתו "רמאים" ו"מפלצות". כשכתבה שהמפלגה מעולם לא עשתה דבר כדי לעזור לעניים ולבני המיעוטים, מילאנו, דמוקרטית אדוקה, לא הצליחה להתאפק והגיבה לה בשרשרת ארוכה של ציוצים שמנו את כל הדברים הטובים שלטענתה עשתה המפלגה למען הציבור והטיחה במק'גוון שהיא עצמה הרמאית: "השקרים שלך יפגעו באלו שיש להם הרבה פחות ממך. אלו סוג הדברים שרמאים אמיתיים יעשו. אלפי אנשים מתים בכל יום, אבל את ממשיכה לצייץ ציוצים עקומים הזועקים לתשומת לב".

 

ובכן, מק'גוון לא יכלה לעבור על כך בשתיקה והאשימה את מילאנו בכך שניכסה לעצמה את תנועת #MeToo כדי להרוויח עוד קצת כותרות ופירסום, ובנוסף העלתה זיכרונות רחוקים יותר, מהתקופה בה כיכבו השתיים ב"מכושפות", אז לטענתה של מק'גוון השליטה מילאנו טרור ואווירה שלילית על הסט: "הרווחת 250 אלף דולר לשבוע, אבל עשית בלאגן בפני כל הצוות וצרחת: 'הם לא משלמים לי מספיק כדי לעשות את הזבל הזה!'. התנהגות מזעזעת מדי יום. בכיתי בכל פעם שחודשנו לעונה נוספת בגלל שהפכת את הסט לכל כך רעיל. תפסיקי לתפוס עליי טרמפ, מזויפת שכמוך".

 

 

דמוקרטית באש ובמים. אליסה מילאנו (צילום: Gettyimages)
דמוקרטית באש ובמים. אליסה מילאנוצילום: Gettyimages

 

ציוציה של מק'גוון הביאו לכך שעד מהרה טוויטר התמלא בהשטאג #אליסהמילאנוהיאשקר. מילאנו לא התעלמה מהעניין וצייצה: "יש סיכוי שנהפוך את #אליסהמילאנוהיאשקר למקום הראשון בטרנדים של טוויטר לפני שאלך לישון? לכל מי שאומר דברים נחמדים, אני רואה אתכם, תודה. לכל מי שאומר דברים נוראיים, אני רואה אתכם, ת***נו. אנשים שכואב להם מכאיבים לאחרים. אנשים חזקים מעצימים אחרים. אנשים אהובים אוהבים אחרים". ובכן, זה לקח קצת זמן, אך בסופו של דבר היא קיבלה את מבוקשה – תוך 6 שעות ההאשטאג עלה למקום הראשון ברשימת הטרנדים של טוויטר.

 

מי שניסתה להרגיע את הרוחות הייתה הולי מארי קומבס, שכיכבה לצד השתיים בסדרה וצייצה: "כולנו שונים ופועלים למען אמונותינו. זו העצמאות שהסדרה שלנו פעלה עבורה אז, והדבר שעבורו אנחנו פועלות כעת. למען האמת, זה מאוד הולם שאנחנו שונות ולא מסתירות את זה". לאחר מכן הוסיפה: "האם היה פרק שבו כולנו הסתדרנו? לא, אף אחד לא היה צופה בתוכנית כזו. זה בסדר, תנשמו עמוק ותוקירו תודה. החיים קצרים מדי, והפכו לקצרים יותר עבור רבים. זה מה שפייפר הייתה אומרת. ואז מפוצצת משהו".

 

גם שאנן דוהרטי, שכיכבה לצד קומבס ומילאנו בשלושת העונות הראשונות של הסדרה, ועזבה לאחר שהסתכסכה עם מילאנו בעצמה כתבה: "אני רק רוצה להגיד תודה למעריצי "מכושפות". לא משנה מה קורה, רק דעו שאתם מוערכים ואהובים".

 

אגב, זו לא הפעם הראשונה שהכוכבות מתכתשות ברשת – לפני מספר שנים מילאנו הביע תמיכה בג'ורג'ינה צ'אפמן, אשתו של וויינשטיין, על כך מק'גוון הגיבה: "את גורמת לי לרצות להקיא. הצלחת לגרום לי לפלאשבק בגוף. כל הכבוד, צבועה אחת... אולי את וג'ורג'ינה תתקשרו לקמיל קוסבי?". לאחרונה מק'גוון וקומבס עשו שיחת זום, במהלכה דיברו על איחוד של כוכבות הסדרה לעונה נוספת או סרט. מק'גוון אמרה: "מעולה, אני אביים אותך, את שאנן ואת מה שמה". כשנשאלה על ידי אחד הגולשים אם מילאנו ודוהרטי אכן היו מסוכסכות על הסט, מק'גוון ענתה שהן לא סבלו אחת את השנייה.

 

לא חוששת להביע את דעתה. רוז מק'גוון (צילום: Gettyimages)
לא חוששת להביע את דעתה. רוז מק'גווןצילום: Gettyimages

 

ולא רק מילאנו חטפה ממק'גוון בשירשור הטוויטר המדובר, גם השחקנית פטרישה ארקט, שהגיבה לה שהדמוקרטים אחראים למיסוד נישואי להט"בים, קיבלה ממנה תגובה תוקפנית במיוחד: "לכי תלבשי עוד שמלה שחורה לטקס פרסים ותנאמי שוב בפני הליברלים העשירים של הוליווד שגם ככה מסכימים עם דעותייך. המשפחה שלי לחמה עבור הדמוקרטים במשך שנים, ועדיין עושים זאת. אל תטיפי לי".

 

מק'גוון היא אחת הפעילות הבולטות של תנועת #MeToo, והייתה קורבן למספר תקיפות מיניות, אחת מהן בידי מפיק הקולנוע הארווי וויינשטיין. לטענתה קמלה האריס, סגניתו  של ג'ו ביידן, קיבלה בעבר מווינשטיין תרומות: "כמה תוקפים תרמו לך?" צייצה לה בעבר. כשאחד הגולשים הסב את תשומת ליבה לכך שהאריס תרמה את הכסף שקיבלה ממנו לאירגון למען תקיפה מינית, ענתה לו מק'גוון: "יופי, זה עדיין מחליא. כולם ידעו עליו".

 

חיוך מזויף למצלמה! כוכבות "מכושפות" (צילום: Gettyimages)
חיוך מזויף למצלמה! כוכבות "מכושפות"צילום: Gettyimages

 

גם היא לא הסתדרה עם אליסה מילאנו. שאנון דוהרטי (צילום: Gettyimages)
גם היא לא הסתדרה עם אליסה מילאנו. שאנון דוהרטיצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018