ריחו"ל

מדריך לאבהות? בוריס ג'ונסון מסתבך עם המנשא של בנו

ראש ממשלת בריטניה יצא לחופשה משפחתית עם ארוסתו ובנם התינוק. במהלך החופשה פרסמו הזוג תמונה משפחתית בה רואים את ג'ונסון סוחב את בנם במנשא – שככל הנראה לא חובר בהתאם להוראות. " מישהו יכול לבדוק מה שלום וילפרד התינוק בבקשה? בוריס מקפיץ אותו על בטנו"

אבא במשרה מלאה. בוריס ג'ונסון (צילום: אינסטגרם)
אבא במשרה מלאה. בוריס ג'ונסוןצילום: אינסטגרם

 

ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג'ונסון, ניסה להפגין משפחתיות למופת בסוף השבוע האחרון, אז יצא לטיול משפחתי עם ארוסתו קארי סימונדס ובנם התינוק וילפרד בסקוטלנד. כמובן שבימינו, טיול משפחתי בלי תיעוד ברשתות החברתיות משמע כלא היה וסימונדס אכן שיתפה תמונה משפחתית מקסימה בה רואים את ג'ונסון סוחב את בנם בן הארבעה חודשים במנשא.

 

עד כאן הכל נראה טוב ויפה – אך לא לאורך זמן. חדי העין הבחינו במהרה כי המנשא של התינוק היה נמוך מדי, מה שעורר שלל תגובות זועמות, מטיפות וכמובן שגם מצחיקות. "מישהו יכול לבדוק מה שלום וילפרד התינוק בבקשה? אני דואגת לצווארו, ירכיו ועמוד השדרה שלו, לאחר שבוריס מקפיץ אותו כך על בטנו", צייצה עוקבת ספק מודאגת ספק מתלוצצת, והיא לא הייתה היחידה.

 

"רואים שזה לא אדם שנושא את התינוק שלו בקביעות או אפילו טרח לקרוא את ההוראות של המנשא. התינוק המסכן נמוך מדי, המנשא רופף ובוריס הולך לחטוף כאבי גב בעקבות שימוש לא נכון".

 

כמובן שגם העיתונאי פירס מורגן, שכהרגלו אוהב למשוך אש ולהפיץ רוע, לא פספס את ההזדמנות לעקוץ את ראש ממשלת בריטניה, וצייץ: " בהתחשב בדרך הרכרוכית שבה בוריס ג׳ונסון מוביל את בריטניה במהלך ההתמודדות עם משבר הקורונה, אין זה מפתיע שהוא צריך סיוע גם בלסחוב את המנשא של הבן שלו". אאווצ'.

 

הבדיחה על חשבונך! (צילום: אינסטגרם)
הבדיחה על חשבונך!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018