רכילות+

סטטיק חושף: "היהדות שלי הייתה מוטלת בספק"

בפוסט כן וכואב, חשף הזמר כי היהדות שלו הייתה מוטלת בספק בגלל האימוץ. "פתאום נהיה אישיו לקראת החתונה, הזהות שלי הייתה מוטלת בספק", כתב סטטיק והודיע כי הוא דוחה את החתונה

עשה לנו התקף לב. סטטיק (צילום: אינסטגרם)
עשה לנו התקף לב. סטטיקצילום: אינסטגרם
 

 

בצעד לא אופייני, אמש (א'), העלה הזמר סטטיק סטורי חסר פשר שהעלה סימני שאלה ברחבי הביצה. "עכשיו אמרו לי משהו שמטלטל את החיים עצמם. אני מאוד מקווה שזו טעות של הרגע. אחרת, באמת שיהיה בלאגן", כתב הזמר ולא הוסיף. מיד לאחר מכן העלה לפיד שלו ריבוע שחור שזכה ל-8,000 לייקים ומאות תגובות של מעריצים סקרנים. שמועות נסובו סביב היחסים שלו עם החצי השני בן אל תבורי, סביב הזוגיות עם שרית פולק והיו אפילו רינונים שמדובר בהודעה כוזבת שנועדה לקדם פרויקט חדש.

 

בשלב מסוים,  חברו לצמד המוזיקלי תבורי מחק את כל הפוסטים מחשבון האינסטגרם שלו למעט שישה, מה שעוד יותר עורר חשד שמדובר בסכסוך בין השניים. אך כעת הכל התבהר: סטטיק העלה היום פוסט עם הסבר מפורט לדרמה שחולל. בתמונה - שרשרת עם מגן דוד, ואליה צירף את המילים הבאות: "רואים את המגן דוד הזה? זה התכשיט שתמיד עליי. כשאני מוריד את כל התכשיטים שאתם רואים, אותו אני לא מוריד. וזה מאז שקיבלתי אותו, בסוף כיתה יב מאמא שלי. זוכר איך נכנסנו יחד לחנות בקניון חיפה ורכשנו אותו. גם לאחי יש כזה מסיום יב שלו, אתם יודעים - מעין מסורת", כתב הזמר והוסיף כי הוא חשוב לו מאוד לא רק כי אמו קנתה לו אותו, אלא בגלל מה שהוא מסמל. "גדלתי מאוד קרוב לדת. ימי כיפור בבית כנסת, כל החגים, עליתי לתורה בבר מצווה, וקידוש אנחנו עושים יחד עד היום. טוב, אולי הקורונה קצת הרסה את זה, אבל הבנתם. הכל רגיל עד כאן".

 

הסטורי שהעלה סטטיק (צילום: אינסטגרם)
הסטורי שהעלה סטטיקצילום: אינסטגרם
 

 

התמונה בפוסט שמבהיר את הסיפור (צילום: אינסטגרם)
התמונה בפוסט שמבהיר את הסיפורצילום: אינסטגרם

 

בהמשך הפוסט, שלף סטטיק את הפצצה: "אתמול שמעתי מילים שלא שמעתי בחיי, בפעם הראשונה, הנושא שהכי כואב לי וקשה לי בעולם נחשף ממתחת לאדמה עמוק עמוק איפה שקברתי אותו בליבי. נושא כל כך רגיש וכואב שאני כבר מבחוץ אדיש אליו כמערכת הגנה. כן, נכון, האימוץ. פתאום נהיה אישיו לקראת החתונה. פתאום היהדות הזו שלי, הזהות שלי, הייתה מוטלת בספק. אתם לא מבינים כמה משפיל וכואב לדעת שאולי כל מה שגדלת עליו הוא לא נכון. אולי כל מה שאתה יודע הוא אשליה. ראיתי שחור. ראיתי כל כך שחור שלא היה אכפת לי יותר כלום".

 

למרבה המזל, הזמר הבהיר כי סוף טוב, הכל טוב: "למזלי, הודות למאמצים מרובים בעיקר של המנהלים שלי, חפירות ארכיאולוגיות באמת, חזרה לי הנשימה. חזרה לי הנשמה. רשמית, יהודי לכל דבר. אם אי פעם בחיי הייתי קרוב להתקף לב - זו הייתה הפעם הזו. תודה לכל מי שדאג לי, לא יכלתי לענות או לשתף מהבושה, מהכאב". עם זאת, סטטיק הודיע כי החתונה שלו ושל פולק לא תתקיים במועד שנקבע, והשניים יחליטו על תאריך חדש. "החיים ימשיכו כסדרם. למזלי, אני אותו אני שחשבתי שאני. אותו אני שאתם מכירים".

 

פולק עצמה העלתה סטורי וכתבה, "אף אחד לא יכול לקחת ממך את מה שההורים המדהימים שלך ניצה ומשה הנחילו בך, את הזהות שלך, את העבר שלך ובטח לא את ההווה המשותף שלנו כי הייתי מתחתנת איתך בכל מקרה". אנחנו לא בוכים, אתם בוכים.

 

הסטטוס שהעלתה שרית פולק (צילום: מוטי לבטון)
הסטטוס שהעלתה שרית פולקצילום: מוטי לבטון


לא משנה מתי תתחתנו, העיקר שזה יקרה. סטטיק ושרית פולק (צילום: אמיר מאירי)
לא משנה מתי תתחתנו, העיקר שזה יקרה. סטטיק ושרית פולקצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018