רכילות+

מירית הררי: "אני בסוף דרכי"

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הודיע למירית הררי על זכייתה ב"אות הנשיא להתנדבות": "אנחנו אוהבים אותך, את איתנו עכשיו, ותהיי תמיד", אמר הנשיא, ומירית השיבה: "אני בסוף דרכי וזה מאוד משמעותי"

 

צילום: לע"מ

צילום: לע"מ

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין  הודיע היום (ב') למירית הררי, יו"ר הוועד המנהל של סח"י - סיירת חסד ייחודית, על זכייתם ב"אות הנשיא להתנדבות" לשנת 2020.

 

"אני שמח לברך אותך בתפקידך החשוב כיו"ר הוועד המנהל של סח"י, על הזכייה באות הנשיא להתנדבות. הפעילות שלכם להוצאת נוער ממעגלי עבריינות ועוני, והתרומה שלכם לצמצום הפערים בחברה הישראלית של בני הנוער מכל הארץ, היא מופלאה ולכן כל כך טבעי עבורנו להעניק לך ולסח"י את אות הנשיא להתנדבות. זה כבוד גדול עבורנו לתת למפעל כל כך חשוב, שאת בראשו, הכרה כזו, ואנחנו גאים בכם ובעשייתכם."

 

מירית קיבלה את הבשורה כשהיא מוקפת בבני משפחתה. "אני רוצה להודות לך. זה רגע כל כך משמעותי, חשוב ויקר עבורי. אני בסוף דרכי. בשבילי, בסוף דרכי לקבל את הפרס המשמעותי הזה זה לצאת לדרך עם ברכה עצומה. סח"י זה הסטארט-אפ של היקום בעיניי. הנתינה, אין דבר גדול ממנה וזה אבן הדרך שלנו. לקבל את הפרס הזה זו המתנה הכי גדולה שיכולתי לחלום עליה. וזה לא בשבילי, זה בשביל סח"י והמתנדבים והילדים שבדבר הזה באהבה גדולה."

 

הנשיא סיכם בדמעות: "אין סוף לדרכך. מעשייך ופועלך ילכו איתנו וההתנדבות שלך תלווה אותנו. כל חיינו נזכור שזכינו לחיות לצידך כי את דוגמא ומופת לחברה הישראלית כולה. אנחנו אוהבים אותך, את איתנו עכשיו, ותהיי תמיד. חיבוק גדול".

 

בשל מצבה הבריאותי לא תוכל מירית להגיע לקבל את האות בבית הנשיא. השנה ייערך הטקס במתכונת מצומצמת בשל המאבק בנגיף הקורונה ביום רביעי ה-9 בספטמבר, בבית הנשיא בירושלים.

 

רגע מרגש. מירית הררי ונשיא המדינה (צילום: מארק ניימן, לע"מ)
רגע מרגש. מירית הררי ונשיא המדינהצילום: מארק ניימן, לע"מ

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018