רכילות+

רותי ברודו: "לא סוגרים 9 מיליון איש בשביל 500 חולים"

המדינה עומדת בפני סגר שני והמפורסמים לא יודעים את נפשם. באחד מאירועי ההשקה האחרונים בביצה לפני שנכנסים לנעילה נוספת, פגשנו את הסלבס ושמענו מה דעתם. "אל תתנו לנו למות", אמרה ברודו והבהירה: "אנחנו לא נתאושש מזה". צפו

אירוע השקה פקטורי 54

אירוע השקה פקטורי 54

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

רגע לפני שהוחלט על סגר כללי במדינה שאמור להימשך שלושה שבועות ולאורך כל החגים, תפסנו כמה מנשות הביצה המובילות באירוע שכולו העצמה נשית - ואוכל טעים. לאה שנירר, רותי ברודו, דנה פרידר, דנה גרוצקי, שלמור שטרוזמןשרונה פיק ועוד שלל מפורסמות הגיעו אתמול (א') להשקת מהדורה מוגבלת של פריטים מאוירים של מותג האופנה פקטורי 54 עם ליאת לוי קופלמן (גילוי נאות: האחרונה הייתה עורכת מגזין "פנאי פלוס" עד לאחרונה).

 

המפורסמות, שכבר הפנימו כי מדובר באחד האירועים האחרונים בביצה (אם לא האחרון), לא הסתירו את הפחד מהסגר המתקרב. דנה פרידר ניסתה לשמור על אופטימיות, אך בניגוד אליה, המסעדנית רותי ברודו תקפה את התנהלות הממשלה. "אני חושבת שבשום פנים ואופן אסור שניתן לזה לקרות, אם המדינה הזו רוצה להמשיך להתקיים", אמרה לנו בכעס והבהירה: "אני לא חושבת שבשביל 500 או 800 חולים שבסכנת חיים, סוגרים תשעה מיליון איש בבית. זה אבסורד".

 

רותי ברודו ובן זוגה (צילום: רפי דלויה)
רותי ברודו ובן זוגהצילום: רפי דלויה

 

את חושבת שיהיה חרם של המסעדנים או שימשיכו לעבוד כרגיל?

"אני אומרת לך בשיא הרצינות, אני לא מוכנה לקבל את זה. אני רבה עם המנכ"ל שלי שעשה ישיבת חירום כדי לדבר על הסגר ואמרתי שמבחינתי לא יהיה סגר. לא יהיה סגר כי אנחנו לא נתאושש מזה. אין מצב. המדינה הזאת לא תוכל לעמוד בעוד חודש סגר כלכלית. אני לא מדברת רק על המסעדות, יש עוד מיליון עסקים שצריכים לחיות, שצריכים להתפרנס, אנשים צריכים להביא משכורת הביתה וזה לא יקרה".

 

את יודעת שממש עכשיו יש ישיבת ממשלה. מה את רוצה להגיד להם?

"אל תתנו לנו למות. זה פשוט להרוס עסקים של עשרות שנים. לשלוח אנשים הביתה בלי שום פתרון, בלי לדעת שזה באמת מה שיעזור. אתה לא סוגר מדינה שלמה על סמך מחסור בכוח אדם בבתי חולים".

 

ומה אמרו שאר המפורסמות? צפו בווידאו שבראש הכתבה.

 

"זה פשוט להרוס עסקים של עשרות שנים". ברודו ולוי קופלמן (צילום: רפי דלויה)
"זה פשוט להרוס עסקים של עשרות שנים". ברודו ולוי קופלמןצילום: רפי דלויה


עכשיו הזמן ללבוש שחור. לאה שנירר (צילום: רפי דלויה)
עכשיו הזמן ללבוש שחור. לאה שניררצילום: רפי דלויה

עד שהיא מגיעה לאירוע, חייבים לבוא גם. דנה פרידר (צילום: רפי דלויה)
עד שהיא מגיעה לאירוע, חייבים לבוא גם. דנה פרידרצילום: רפי דלויה

 

ומה חשבתם על מה שלבשו המפורסמות?

 

 

צילם: רפי דלויה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018