פפראצי

ביום שאחרי הזכייה: אסי בוזגלו משדר עסקים כרגיל

אחרי שהוכרז כ"השורד האחרון", תפסנו את הכדורגלן ושאלנו אותו על העסקה בין בני ברוכים וישראל אוגלבו, מה הוא מתכנן לעשות עם הכסף ואיך זה מרגיש לקבל צ'ק של מיליון שקלים. צפו

נראה קר רוח. אסי בוזגלו (צילום: מוטי לבטון)
נראה קר רוח. אסי בוזגלוצילום: מוטי לבטון
 

 

אתמול (א'), אחרי עונה שהרגישה כמו שלוש שנים, הסתיימה "הישרדות VIP" בגמר שנוי במחלוקת - בעקבות חשיפת העיתונאי רן בוקר, על כך שישראל אוגלבו הציע לבני ברוכים מאה אלף שקלים כדי שיצביעו עבורו במועצת השבט האחרונה. כזכור, רגע לפני הכרזת הזוכה הגדול, שוחררה ההודעה הבאה מטעם הזכיינית רשת: "לאור טענה שעלתה בימים האחרונים בפני הפקת 'הישרדות' לפיה אחת מהצבעות המושבעים כפי שנעשתה באי נוגדת לכאורה את תקנון המשחק, חברת ההפקה הכפופה לתקנון נוקשה של הפורמט הבינלאומי בדקה את הטענה לעומק, וביררה את הסוגייה מול המשתתפים בתוכנית.

 

"הבדיקה והבירור כללו גם עדכון של בעלת הפורמט הבינלאומי של 'הישרדות'. בסיום תהליך בדיקה מעמיק נקבע כי כדי למנוע כל ספק - הצבעה זאת תיפסל ולא תילקח בחשבון ההצבעות לשורד האחרון. כדי לשמור על סודיות תהליך ההצבעה לא ייחשפו הפתקים בכתב ידם של המושבעים כפי שנכתבו באי, ובמקומם גיא זוארץ יחשוף פתקים בכתב יד אחיד.

"הפתקים משקפים נאמנה ותחת פיקוח משפטי את הצבעת שאר המושבעים באי, ללא הקול הנפסל. בנוסף, ומפאת כבודם של מתמודדי 'הישרדות', לא ייחשף מי מהמושבעים הצביע לאיזה שורד מרביעיית הגמר". 

 

 

 

ההמשך מוכר וידוע: אוגלבו ואסי בוזגלו עקפו את ירדן ג'רבי ועידן חביב וקיבלו כל אחד שני קולות, ואז הלכו המושבעים להצבעה חוזרת שבסופן זכה בוזגלו בתואר "השורד האחרון" ובמיליון שקלים.

 

הבוקר, תפסנו את הכדורגלן בדרכו למשרדי רשת והיינו חייבים לדעת מה הוא חושב על הדרמה שהתחוללה מאחורי הקלעים. "הנושא נמצא אצל רשת וחברת ההפקה בבדיקה, מבחינתי עסקים כרגיל", הוא אומר לנו היום ולא מוכן להרחיב על בני ברוכים. ומה לגבי הפרס עצמו? "האינסטינקט הראשוני זה ללכת על בית, לפחות הון עצמי ראשון אבל אני לא לוקח החלטה כרגע, משאיר את כל האופציות פתוחות".

 

"עדי, הם עוד לא הביאו לי את הצ'ק" (צילום: מוטי לבטון)
"עדי, הם עוד לא הביאו לי את הצ'ק"צילום: מוטי לבטון

"מה חשבתם על מה שלבשתי?" (צילום: מוטי לבטון)
"מה חשבתם על מה שלבשתי?"צילום: מוטי לבטון

"אין יור פייס מאור" (צילום: מוטי לבטון)
"אין יור פייס מאור"צילום: מוטי לבטון

לא רוצה להגיב על בני וישראל (צילום: מוטי לבטון)
לא רוצה להגיב על בני וישראלצילום: מוטי לבטון

 

צילם ועדיין מחכה שישלחו לו צ'ק דחוי בדואר: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018