הנסיך הארי חוגג יום הולדת 36

לראשונה בחייו, הנסיך הארי מציין את יום הולדתו הרחק מבני משפחתו, שכמובן ממשיכים לשדר עסקים כרגיל ואיחלו לנסיך הג'ינג'י יום הולדת שמח ברשתות החברתיות

מזל טוב, נסיך! (צילום: Gettyimages)
מזל טוב, נסיך!צילום: Gettyimages

 

היום, ה-15 בספטמבר, הנסיך הארי חוגג את יום הולדתו ה-36, ובדיוק כמו שקרה בחודש שעבר עם אשתו, מייגן מרקל, משפחת המלוכה לא נתנה לדם הרע שזורם ביניהם להפריע להעמדת הפנים המלכותית. המלכה אליזבת, הנסיך צ'רלס והדוכסים מקיימברידג', הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, העלו פוסטים חביבים לכבוד יום הולדתו של הנסיך ולרגע היה נראה שהכל בסדר שם, על קו לונדון-ארצות הברית. אגב, מבדיקה מסקרנת אך מעמיקה שערכנו התגלה כי כולם העלו את פוסט יום ההולדת יחד, בדיוק באותה השנייה.

 

בחשבון האינסטגרם של המלכה אליזבת פורסמה תמונה משותפת שלה ושל הארי, ולצידה נכתב: "מאחלת לדוכס מסאסקס יום הולדת שמח". התגובות לעומת זאת, היו חצויות. "פעם רציתי רק שהארי יהיה מאושר, אבל זה כבר לא יקרה אחרי שהוא התחתן עם האישה הזו", כתבה עוקבת זועמת, ואילו אחרת דווקא הביעה תמיכה בנסיך: "מזל טוב הארי, אני שמחה שאתה סוף-סוף חופשי".

 

כמובן שהעוקבים לא התאפקו וניגנו על קלף האמא המתה והמאוכזבת, כשתגובות רבות שנכתבו היו בסגנון של "אני מתגעגעת להארי כל כך, אני בטוחה שאמו המנוחה, הנסיכה דיאנה, שבורת לב", כתבה מעריצה מושבעת של המלוכה, ומיד קיבלה תגובה ממעריצה נוספת, שכתבה: "אני בטוחה שדיאנה מחייכת שם למעלה. אל תשכחי שהיא בעצמה רצתה להתנתק מהמלוכה".

 

הנסיך והמלכה (צילום: אינסטגרם)
הנסיך והמלכהצילום: אינסטגרם

 

הדוכסים מקיימברידג', שעל פי השמועות היו אחת הסיבות העיקריות להחלטתם של הארי ומייגן לפרוש מהמלוכה, השקיעו בבחירת התמונה ומצאו צילום משותף של שלושתם על מסלול הריצה. באיחולים, הם דווקא השקיעו קצת פחות: "מאחלים לנסיך הארי יום הולדת שמח". קצר וקולע. הפוסט זכה למעל 177 אלף לייקים ואלפי תגובות תוך פחות משעה. "זה רק הארי, בלי הנסיך", "תיקן" אחד המגיבים, ואחת אחרת הוסיפה בעצב: "לזכר הימים הטובים".

 

מתגעגעים לתקופה הזו (צילום: אינסטגרם)
מתגעגעים לתקופה הזוצילום: אינסטגרם

 

כמובן שגם אביו של הארי, הנסיך צ'רלס, פרסם תמונה משותפת של השניים, וגם הוא, כמו שאר בני המשפחה, לא הרחיב במילים. "מאחלים לנסיך הארי המון מזל טוב ליום הולדתו שחל היום". והתגובות קורעות הלב לא איחרו לבוא. "איזו תמונה נפלאה, כל כך עצוב שהארי לא מחייך יותר", כתב מעריץ שבור לב.

 

בימים יפים ומחוייכים יותר. הנסיכים הארי וצ'רלס (צילום: אינסטגרם)
בימים יפים ומחוייכים יותר. הנסיכים הארי וצ'רלסצילום: אינסטגרם

 

גם אנחנו השקענו! (צילום: Gettyimages)
גם אנחנו השקענו!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018