רכילות+

הבנות של מירית הררי נפרדות: "אימא שלי, לנצח תהיי שלי"

מאיה, אבישג ונועה, בנותיה של מירית הררי, פרסמו פוסטים ברשתות החברתיות ונפרדו מאמן, שהלכה לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. "היום שבו השמש הפרטית שלי שקעה וגם חצי מהלב שלי"

מירית ומאיה הררי (צילום: אינסטגרם)
מירית ומאיה הרריצילום: אינסטגרם

 

הבוקר (א') הלכה מירית הררי לעולמה אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן. מירית, אשתו של שדרן הרדיו דידי הררי, שיתפה את עוקביה בהתמודדות המאתגרת עם המחלה תוך כדי שהיא מפזרת אופטימיות אינסופית וחוגגת כל רגע בחיים. הערב בנותיה, מאיה, אבישג (שוגי) ונועה, העלו פוסטים של פרידה לרשתות החברתיות, ונפרדו מאמן לשלום.

 

"20.9.2020, היום שבו השמש הפרטית שלי שקעה וגם חצי מהלב שלי", כתבה מאיה, בתם הבכורה של דידי ומירית, והוסיפה: "לא אצליח עכשיו להעביר לכתב את הרגשות... אימא שלי, שמש שלי, אהבת חיי, בטוחה שעכשיו את במקום יותר טוב. מעכשיו ההפסד הוא שלנו. הגעגוע שורף לי את הנשמה מבפנים. אהבה שלי. תנוחי לך עכשיו".

 

אבישג, בתם האמצעית שבחודש אוגוסט האחרון נישאה לבחיר ליבה, נפרדה גם היא. "רק אני מול ים שלם ולב שבור", כתבה, הוסיפה אייקון של לב שבור, והוסיפה: "אימא שלי, לנצח תהיי שלי".

 

מירית ואבישג הררי (צילום: אינסטגרם)
מירית ואבישג הרריצילום: אינסטגרם

 

נועה, בתם הקטנה, העלתה לסטורי רצף תמונות עם אמה, וכתבה: "אהבת חיי שלי, מקווה שאת עדיין עם חיוך שם למעלה. אוהבת שכואב בגוף".

הסטורי שהקדישה נועה הררי לאמה (צילום: אינסטגרם)
הסטורי שהקדישה נועה הררי לאמהצילום: אינסטגרם

 

 

זמן קצר לאחר שהבנות נפרדו ממירית, פרסם דידי תמונה משותפת שלו ושל אשתו, וכתב: "ואת תמיד תהיי לי שמש לעולם תהיי כמו ציפור נודדת במרחב".

 

זוג מנצח!  (צילום: מוטי לבטון)
זוג מנצח! צילום: מוטי לבטון

 

מהרגע שחלתה מירית, בספטמבר 2018, ועד יומה האחרון, דידי והבנות לא נפרדו ממנה לרגע, ליוו אותה לאורך כל הדרך, היו לצידה בכל הטיפולים, וגם בימיה האחרונים שכבו לצידה על הספה, בסלון ביתם בבצרה, מאוחדים.

 

"הזמן, יש לו משמעות אחרת. אני לא מאחרת לשום מקום. שוכבת במיטה או יותר נכון בסלון. זאת המיטה שלי בימים האחרונים. גם מקלחת אני עושה בחצר. דידי והבנות מקלחים אותי. לעלות קומה מצריך מאמץ מיוחד ואני מחוברת לבלון חמצן. אפילו לצחצח שיניים אני לא חייבת. כבר לא צריך לשמור על כלום, גם לא על השיניים. רק היגיינה חשובה וגם זה כדי שיהיה נעים", כתבה הררי בפוסט האחרון שהעלתה, ב-9 בספטמבר, והוסיפה: "איך ממשיכים? למצב הנוכחי אין ממש פתרון. האפשרות היא להישאר בבית החולים בקונסטלציה הזאת, או לוותר על כל הפינוקים של מנות הדם והאנטיביוטיקה וללכת הביתה אל החופש. להתנתק מכל הצנרת ולהנות מרגעי חסד בבית. ליהנות מפינוקים קטנים של בית, לרבוץ עם הבנות על הספה ולספוג את המקום שאני הכי אוהבת בעולם".

 

מירית והבנות ( )
מירית והבנות

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018