רכילות+

"ברור שהיא משלמת מחיר על מי שהיא": ציפי רפאלי בכלא, החברים מביעים תמיכה

ציפי רפאלי החלה לרצות את עונשה, וב-24 השעות שקדמו לכניסתה לכלא, חבריה פנו לרשתות החברתיות והביעו בה תמיכה. "אני גאה להיות חבר שלה", אמר טל קלאי (טלולה בונט) וניקי גולדשטיין כתב: "אוהבים אותך ומחכים לך"

 

ציפי רפאלי נכנסה הבוקר (ב') לכלא נווה תרצה, ותתחיל לרצות את 16 חודשי המאסר שנגזרו עליה. רפאלי הגיעה מוקדם בבוקר למקום והצליחה לחמוק מגדודי הצלמים וכלי התקשורת שקיוו לתעד את הרגע בו היא עוברת את השערים. עם זאת ולמרות שרפאלי העדיפה להימנע בחודשים האחרונים מפומביות, ביממה האחרונה הרשת מוצפת בפוסטים של חבריה שתומכים בה ומביעים את אהבתם.

 

"ציפי היא אחת הנשים החזקות שאני מכיר, היא לביאה אמיתית", מספר לנו השחקן טל קלאי, חבר קרוב של רפאלי שהופיע בלא מעט שמחות משפחתיות בדמות הדראג שלו - טלולה בונט. "הזוי בעיניי חומרת העונש שהיא קיבלה בעוד גננות שמחרבות נפשות של עוללים ואנסים שהורסים חיים של נשים - יוצאים בעונשים קלים. כל כך ברור שהיא משלמת כאן מחיר על מי שהיא". עם זאת הוא מבהיר כי גם הכלא לא ישבור את רפאלי: "אני סומך עליה שהיא תהיה חזקה ותצלח את הזמן הזה עם ראש מורם. אני גאה להיות חבר שלה - אישה מלאה בנתינה ובאהבה. אנחנו חבריה נמשיך לתמוך בה ולחזק אותה. היא מדהימה".

 

"משלמת מחיר על מי שהיא". רפאלי וטל קלאי (צילום: אינסטגרם)
"משלמת מחיר על מי שהיא". רפאלי וטל קלאיצילום: אינסטגרם

 

בימים יפים יותר. רפאלי וקלאי (אמיר מאירי)
בימים יפים יותר. רפאלי וקלאיאמיר מאירי

 

גם חבריה ה"מפורסמים" של רפאלי הביעו אמש תמיכה בסוכנת האגדית, ביניהם הסטייליסטית סנדרה רינגלר שהעלתה תמונה שלה ושל בעלה, השף שגב משה, עם רפאלי וכתבה: "ציפי אהובה שלנו, האישה שכולה לב אחד גדול ורחב. אנחנו אוהבים אותך ואת עמוק בליבנו". לרינגלר כזכור, 138 אלף עוקבים שמצטרפים ל-220 אלף של הדוגמנית רומי פרנקל - שרפאלי היא גם הסוכנת שלה בשנתיים האחרונות - וכתבה: "גאה בחוזק הנפשי שלך!", והוסיפה :"ואוהבת אותך כל-כך". גם הקומיקאי ניקי גולדשטיין שיתף תמונה שלו עם רפאלי וכתב: "ציפי יקרה, אוהבים אותך ומחכים לך".

 

"את עמוק בליבנו" סנדרה רינגלר מחזקת את רפאלי עם כניסה לכלא (צילום: אינסטגרם)
"את עמוק בליבנו" סנדרה רינגלר מחזקת את רפאלי עם כניסה לכלאצילום: אינסטגרם

תומכת בסוכנת. רומי פרנקל (צילום: אינסטגרם)
תומכת בסוכנת. רומי פרנקלצילום: אינסטגרם

מחכה לה. ניקי גולדשטיין (צילום: אינסטגרם)
מחכה לה. ניקי גולדשטייןצילום: אינסטגרם

 

ויש עוד לא מעט חברות קרובות שגם העלו על הכתבה את רגשותיהן. "ציפי יפה ויקרה שלי, אנחנו עומדים ממש בפתחה של שנה חדשה, ואת עומדת בפני החוויה שכולנו קיווינו שלא תגיע", כתבה חברתה הקרובה של רפאלי, אביבה אלקסלסי. "נעשה הכל כדי לשפר את מצב רוחך. את עוד תעשי לנו שיעור שאין לי ספק שתלמדי ממה החומר שקורצת לכל העולם ואשתו". אביבה המשיכה לעודד את חברתה, של-16 החודשים הקרובים נפרדה מסביבתה ותהיה אסירה רגילה בין 150 אחרות. "מותר לך לא להיות חזקה ואפילו עצובה", כתבה לה הבסטי והבהירה: "לא נניח לך. נעטוף אותך באהבה. היי חזקה. הישארי השמש בכל מקום בו תמצאי, אני איתך".

 

חברה קרובה נוספת של רפאלי, טלי פדרמן, גם פירסמה פוסט תמיכה עם תמונות משותפות של השתיים. פדרמן היא אמה של השחקנית נאיה פדרמן ששיחקה לצד און רפאלי בסרט "ג'סטה". "חיים שלי, חברה של פעם בחיים. אוהבת אותך ואיתך לאורך כל הדרך".

 

"נעשה הכל כדי לשפר את מצב רוחך" (צילום: אינסטגרם)
"נעשה הכל כדי לשפר את מצב רוחך"צילום: אינסטגרם

כזכור, רפאלי נשלחה ל-16 חודשים בכלא במסגרת עסקת טיעון אליה הגיעו ציפי ובתה בר עם הפרקליטות. השתיים הואשמו בהעלמת מס על הכנסות של 34 מיליון שקל והודו בעבירות במסגרת הסדר טיעון, שעל סיכומו פורסם לראשונה ב-ynet וב"ידיעות אחרונות". על פי ההסכם, בר רפאלי תרצה תשעה חודשי עבודות שירות. במסגרת העסקה השתיים ישלמו גם קנס של חמישה מיליון שקל, בנוסף לשמונה מיליון שקל שומת מס.

 

התיק הפלילי נגד רפאלי ואמה היה אחד מתיקי החקירה הגדולים של מס הכנסה בשנים האחרונות. על פי כתב האישום שבהסדר, ציפי רפאלי הורשעה בהשבת תשובה כוזבת על שאלה שנשאלה על פי הפקודה, שימוש במרמה, ערמה ותחבולה, השמטת הכנסה מדו"ח בכוונה להתחמק ממס או לעזור לאחר להתחמק ממס, וכן בעריכת דו"ח לא נכון ובמסירת ידיעות לא נכונות ללא הצדק סביר. בר רפאלי הודתה מסירת ידיעות לא נכונות ללא הצדק סביר.


רפאלי והחברה הקרובה אביבה אלקסלסי (צילום: אינסטגרם)
רפאלי והחברה הקרובה אביבה אלקסלסיצילום: אינסטגרם

  

"חברה של פעם בחיים". טלי פדרמן ורפאלי (צילום: אינסטגרם)
"חברה של פעם בחיים". טלי פדרמן ורפאליצילום: אינסטגרם

 

 

"הכרתי אותך רק בשנתים האחרונות אבל את אישה שהיא כוח ועוצמה", פרסמה מכרה נוספת של רפאלי, העיתונאית מירי סער. "כעת את נכנסת לאתגר הגדול של חייך, שוב מקריבה את עצמך וכמו שבכל התקופה הזו אמרתי לך, אני מתכוונת להמשיך בקשר עמך, היכן שתשהי".

 

כאמור, חברים נוספים של רפאלי הביעו בה תמיכה לאורך כל היממה האחרונה, ולמרות שהיא העדיפה שלא לענות לטלפונים הרבים שקיבלה ולבלות את הזמן שנותר לה עם משפחתה, בחרה להראות כי היא רואה את התמיכה ומקבלת את החיבוקים הווירטואלים, כששיתפה מחדש את כל התמונות.

 

"כעת את נכנסת לאתגר הגדול של חייך, שוב מקריבה את עצמך". פוסט תמיכה בציפי רפאלי (צילום: אינסטגרם)
"כעת את נכנסת לאתגר הגדול של חייך, שוב מקריבה את עצמך". פוסט תמיכה בציפי רפאליצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018