רכילות+

פסקת ההתגברות: אלונה סער ממשיכה הלאה

תפסנו את סער בעיצומם של צילומים לסדרה חדשה וכמו שזה נראה, היא לא יושבת בבית ובוכה על הפרידה מבן הזוג. מצד שני אי אפשר לדעת, בכל זאת, שחקנית

רק השתחררה וכבר חזרה למדים. אלונה סער (צילום: בלאק שיפ הפקות)
רק השתחררה וכבר חזרה למדים. אלונה סער

בחודש שעבר דיווחנו כי בני הזוג אלונה סער ואמיר חורי נפרדו אחרי יותר משנה של זוגיות, וכעת נראה כי השחקנית הצעירה מנסה להתגבר על הפרידה ולהמשיך הלאה בחייה. תפסנו את בתו של חבר הכנסת והשר לשעבר גדעון סער, בעיצומם של צילומים לסדרה חדשה בה תככב, שנקראת כרגע "כן המ"מ" (שם זמני). סער מגלמת קצינה שמפקדת על טירוניות קשות במיוחד ולצידה זיהינו גם את מיה לנדסמן, כרמל בין ונועה אסטנג'לוב, שישתתפו בסדרה שתעלה בעתיד בכאן 11.

 

שמה של סער עלה לכותרות במרץ 2019, כשהשחקנית פירסמה באינסטגרם שלה תמונה עם בן זוגה דאז, עם הכיתוב "אהבה גדולה", ואף אחד לא צפה את מימדי הסערה שהפוסט עורר. הטוקבקיסטים עלו למתקפה וגם ארגון להב"ה לא פיספס את ההזדמנות לתרום את חלקו ובפנייה אישית ביקש מסער האב למנוע את התבוללות בתו. חבר הכנסת לא נשאר חייב ובציוץ בטוויטר הבהיר מה דעתו בעניין: "אלונה, הבת האהובה שלי, היא אדם פרטי. צאו מהחיים הפרטיים שלה!".

 

חורי ("פאודה") וסער הכירו בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין וכאמור, היו במערכת יחסים עד אוגוסט האחרון. "ידעתי מראש שיש אנשים שזה בטח יהיה להם אישיו אבל לי זה לא", אמרה לנו בריאיון לפני כשנה.


המשיכה הלאה (צילום: בלאק שיפ הפקות)
המשיכה הלאה

קשוחה (צילום: בלאק שיפ הפקות)
קשוחה

הבת של חבר הכנסת גדעון סער, למי ששכח (צילום: בלאק שיפ הפקות)
הבת של חבר הכנסת גדעון סער, למי ששכח

צילום: בלאק שיפ הפקות

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018