ריחו"ל

החתונה מבוטלת: דמי לובאטו שוב לבד

חודשיים בלבד לאחר שהתארסו, דמי לובאטו והשחקן מקס אהריך החליטו להיפרד. השניים החלו לצאת יחד לפני כחצי שנה וביולי האחרון בישרו שהם מאורסים. "דמי ומקס היו יחד ללא הפסקה בתקופת הסגר. עכשיו הם חזרו לעבוד, ונמצאים במקומות שונים", סיפר מקורב

אירוסים מהירים, פרידה מהירה. מקס אהריך ודמי לובאטו (צילום: אינסטגרם)
אירוסים מהירים, פרידה מהירה. מקס אהריך ודמי לובאטוצילום: אינסטגרם

 

חודשיים בלבד לאחר שהזמרת דמי לובאטו (28) ובן זוגה, השחקן מקס אהריך (29), הודיעו על אירוסיהם, כעת מגיעה הבשורה העצובה: השניים ביטלו את החתונה. "זו הייתה החלטה קשה, אבל דמי ומקס החליטו להיפרד ולהתמקד בקריירות שלהם. הם מכבדים ואוהבים זה את זו ותמיד יוקירו את הזמן המשותף שבילו יחד", סיפר מקורב לזוג.

 

לפי מקורבים לשניים, הבעיות ביניהם החלו בשבועות האחרונים, לאחר שחזרו לעבוד אחרי תקופת סגר ארוכה אותה בילו יחדיו. "דמי ומקס היו צמודים ללא הפסקה במשך חודשים. הם חיו בבועה במינימום לחצים, והיה להם כיף. עכשיו הם חזרו לעבוד ונמצאים במקומות שונים".

 

האקסים הטריים לא הגיבו בעצמם על הידיעות כי נפרדו. רק לפני כשלושה שבועות אהריך פרסם תמונה של לובאטו בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "כשארוסתך היא האישה הלוהטת ביותר על פני כדור הארץ". לעומת זאת, התמונה האחרונה של אהריך שמופיעה בחשבון האינסטגרם של לובאטו פורסמה בתחילת אוגוסט, לצידה כתבה: "מתאהבת בך יותר ויותר עם כל יום שעובר".


החיוכים לא נמשכו זמן רב. לובאטו ואהריך ביום אירוסיהם (צילום: אינסטגרם)
החיוכים לא נמשכו זמן רב. לובאטו ואהריך ביום אירוסיהםצילום: אינסטגרם

 

הפרידה מגיעה זמן קצר לאחר שצצו ברשת ציוצים שאהריך כביכול פרסם עוד לפני שהוא ולובאטו הפכו לזוג, בהם התוודה על אהבתו לסלינה גומז וסיפר שהוא דלוק על אריאנה גרנדה ומיילי סיירוס. לובאטו טענה שמדובר בזיופים שנועדו לסכסך בינה ובין אותן זמרות: "עצוב שאנשים מזייפים תמונות כדי להפנות נשים אחת נגד השנייה. אם בין נשים מסוימות יש קונפליקט, זה עניינן, לא עניינכם". אהריך בתגובה, סגר את חשבון הטוויטר שלו. לובאטו וגומז היו בעבר חברות טובות, אך ניתקו את הקשר לאחר שהסתכסכו. עם גרנדה לעומת זאת, לובאטו מיודדת והיא ואהריך אף הופיעו יחד בקליפ לשיר של גרנדה וג'סטין ביבר, "Stuck With U".

 

לצד הציוצים הגיעו גם שמועות על כך שחברים ובני משפחה של לובאטו חושדים בכוונותיו של אהריך כלפיה וחוששים כי הוא מנצל אותה: "אנשים הקרובים לדמי הביעו את חששם לגביו", סיפר מקורב לזמרת, אך הוסיף שהיא דווקא מאוהבת בו לחלוטין, ואף יצאה מגדרה כדי לנסוע ולהיות איתו במהלך צילומי הסרט שצילם לאחרונה, בצד השני של המדינה: "היא התעקשה להיות איתו לאורך כל זמן הצילומים. הם בלתי נפרדים והיא לא רוצה להיות בלעדיו".

 

לובאטו ואהריך החלו לצאת יחד במרץ האחרון, והפתיעו כאשר ארבעה חודשים לאחר מכן הודיעו באינסטגרם שהם מאורסים. לצד התמונות בהן הבליטה את הטבעת שקיבלה, לובאטו כתבה: "מקס, ידעתי שאני אוהבת אותך מהרגע בו פגשתי אותך... מעולם לא הרגשתי כל כך אהובה ללא תנאי על ידי מישהו, למרות הפגמים שבי... אתה גורם לי לרצות להיות הגרסה הכי טובה של עצמי. אוהבת אותך לנצח". אהריך מצידו, השתפך גם הוא: "את כל שיר אהבה, כל סרט, כל לחן, כל מה שרציתי בבת זוג ויותר. מילים לא יכולות לתאר כמה אני מאוהב בך עד אינסוף, לנצח, תמיד ויותר מזה. אני לא יכול לעבור עוד רגע על כדור הארץ מבלי שתהיי אשתי", כתב.

 

החזירה לו את הטבעת? (צילום: אינסטגרם)
החזירה לו את הטבעת?צילום: אינסטגרם

נקווה לקאמבק!  (צילום: אינסטגרם)
נקווה לקאמבק! צילום: אינסטגרם

ו... זיכרון מאושר אחרון לסיום (צילום: אינסטגרם)
ו... זיכרון מאושר אחרון לסיוםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018