ריחו"ל

כריסי טייגן חושפת באינסטגרם: עברתי לידה שקטה

הכוכבת, שהודיעה על הריונה בחודש אוגוסט, אושפזה לאחרונה עקב דימומים כבדים. כעת היא מספרת שהתינוק לא שרד והעלתה תמונה מצמררת במיוחד: "לא הצלחנו לעצור את הדימום... נאהב אותך לנצח"

כריסי טייגן וג'ון לג'נד מתאבלים על תינוקם (צילום: אינסטגרם)
כריסי טייגן וג'ון לג'נד מתאבלים על תינוקםצילום: אינסטגרם

 

כריסי טייגן ובעלה, הזמר ג'ון לג'נד, שיתפו הבוקר (ה') בשורות עצובות – טייגן עברה לידה שקטה. לא ברור בדיוק באיזה חודש היא הייתה, אך לאחרונה סיפרה שהיא לקראת אמצע ההיריון.

 

טייגן שיתפה ברשתות החברתיות מספר תמונות שלה ושל לג'נד מתאבלים על האובדן, וכתבה: "אנחנו המומים וחווים כאב עמוק מהסוג שרק שומעים עליו, כזה שלא חווינו לפני כן. לא הצלחנו לעצור את הדימום ולתת לתינוק שלנו את הנוזלים שהזדקק להם. למרות השקים על גבי שקים של עירויי דם, זה פשוט לא היה מספיק".

 

טייגן מספרת שהחליטו לקרוא לתינוק ג'ק: "הוא עבד כל כך קשה להיות חלק מהמשפחה הקטנה שלנו, והוא לנצח יהיה". היא כותבת גם לו: "לג'ק שלנו, אני מצטערת שהחודשים הראשונים של חייך לוו בכל כך הרבה סיבוכים, ושלא הצלחנו לתת לך את הבית שהיית זקוק לו כדי לשרוד. נאהב אותך לנצח".


טייגן ולג'נד עם התינוק ג'ק (צילום: אינסטגרם)
טייגן ולג'נד עם התינוק ג'קצילום: אינסטגרם

 

את דבריה היא מסיימת בנימה אופטימית יותר: "אנחנו אסירי תודה על החיים שיש לנו, על התינוקות הנפלאים שלנו לונה ומיילס, על כל הדברים הנפלאים שעברנו. לא כל יום יכול להיות מלא בשמש. בימים הקודרים האלה, נתאבל ונבכה. אבל נתחבק ונאהב ונעבור את זה".

 

לג'נד שיתף את דבריה של אשתו והוסיף: "אנחנו אוהבים אותך, ג'ק". מאוחר יותר צייצה הכוכבת: "חוזרים הביתה בלי תינוק. איך זה יכול להיות?".


טייגן החלה להרגיש לא טוב לפני מספר שבועות ובעצת הרופא עברה למנוחה במיטה. זמן קצר לאחר מכן החלה לדמם ואושפזה בבית החולים. בסוף השבוע האחרון שיתפה את עוקביה שהיא חווה דימומים כבדים: "הגעתי למצב שבו לא הפסקתי לדמם, וזה כמובן מאוד לא טוב".

 

בני הזוג הודיעו על ההריון באוגוסט, באמצעות קליפ לשיר של לג'נד, בו טייגן חשפה לראשונה את בטנה ההריונית. בקרוב היה אמור לצאת לכוכבת ספר בישול חדש, אך בעקבות מצבה הרפואי, היא דחתה את יציאתו.


בשורות עצובות (צילום: Getty Images)
בשורות עצובותצילום: Getty Images

ג'ון לג'נד וכריסטי טייגן (צילום: אינסטגרם)
ג'ון לג'נד וכריסטי טייגןצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018